LAWETA KRZANOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRZANOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma naprawdę jest całkowicie niepodobna do innych. Wśród nas znajdziesz to co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wspomoże cię silnym ramieniem. I podobnie jak przyjacielowi można nam zaufać ponieważ jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


Kiedy przejeżdżając w obszarze Krzanowic spotka Cię na trasie nieprzyjemne zdarzenie niezwłocznie dzwoń do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Dzwoń do przyjaciela, który będzie wiedział jak postępować w sytuacji stłuczki ewentualnie usterki. Przyjedziemy zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis oraz przeszkolonych ekspertów.


Nie ma takiej bariery abyśmy na trasie musieli darować sobie drobne naprawy. Nie zakładaj, że nie przybędziemy do formalności jaką wydaje się być zmiana koła. Pomożemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo, a także odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W każdej chwili zlecenia możemy zdecydować, że nieodzowna jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Będziesz mógł również oczekiwać na współpracę w kwestii ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Czy stoisz na dróżce gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie ostatecznie na nas nie robi żadnego wyrażania.. Zlokalizujemy każde miejsce i udzielimy pomocy. Droga wiejska bądź wojewódzka – na tutejszym terenie zlokalizujemy wszystkie z nich.


Nigdy nie usuwaj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Choćby w granicach całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Telefon jest sprawny 24 godziny na dobę. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Bowiem Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h, wydajna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Bowiem w potrzebie polegaj na przyjacielu.


Możemy objąć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Usługi w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę

Jeśli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Krzanowic czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najlżejszy sposób przetransportowania naruszonego pojazdu to autoautolawety albo autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna forma ponieważ holowanie jest w tym wypadku legislacyjnie zakazane. Fachowcy i kompletnie wyposażona flota specjalnych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w obszarze Krzanowic. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Nie powinno być polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku i transportu okaże się zupełnie bezpieczny. Niesprawny pojazd oraz wszystkich podróżnych całodobowo przywieziemy szybko oraz bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu każdorazowo zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, lecz zdecydowanie powinien na to zezwalać stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi. Warto jednakże aby zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zespół może poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest prawdziwym dylematem i my rozumiemy tego konsekwencje, niesprawność samochodu ciężarowego na drodze. Naogół niesprawność TIR-a stwarza korki na drogach. W tym przypadku częstokroć holowanie jest wyłącznym sposobem udrożnienia drogi. Z takim kłopotem już mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i efektywnie.


Specjalistyczny sprzęt będący na naszym stanie umożliwia holowanie dowolnego samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała paleta wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe czy autobusy. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy nieprzyjemny dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z kanału i ustawimy go na kołach.


Unieruchomiony pojazd może czasem przewozić towary, które nie uległy uszkodzeniu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej pomocy. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak również załogę, która ładunki przeładuje.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga całodobowo pilnuje żeby zabezpieczyć Wam stabilizację i zabezpieczenie. Którekolwiek zadanie dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na warunki atmosferyczne, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się również łatwe do rozwiązania niesprawności. Takie bezproblemowe awarie, ale przerywające dalszą drogę to popularne wydarzenia. Brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich epizodów, które będą mogły nas dopaść w podróży. Na szczęście lokalna pomoc drogowa całodobowo świadczy bezpośrednie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zajęcia. Sprawny dojazd to cecha tego serwisu szczególnie kiedy konieczny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w ofercie.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to przygotowana załoga. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na poboczu drobnych napraw w szczególnie dużym obszarze.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy błyskawicznie. Dane jakie są nam potrzebne to szczegóły usterki, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Wszechstronne nastawienie do wszelkich epizodów jest esencją naszego zaangażowania ponieważ naszym celem jest w pełni odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania szeroką propozycję usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Dowolną poważną maszynę drogową, spychacze lub powiedzmy koparki gąsienicowe potrafimy transportować szybko i rzecz jasna bezpiecznie. Prowadzimy przewóz wszelkich maszyn rolniczych. Należycie wyszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Mamy ofertę frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, bowiem posiadamy odpowiedni tabor. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i wyraźnie więcej.


Tego rodzaju usługę można u nas zadysponować na terenie naszego kraju. Frachtu podejmujemy się też zagranicą. Towary zawsze indywidualnie ubezpieczamy i rzecz jasna legitymujemy się dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Otóż Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h to doświadczona pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie zaledwie w lokalnym obszarze, a w całym kraju. Gdyż cały szereg profesjonalistów z potwierdzonymi kwalifikacjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli wykreować strategie gwarantujące efekt. Pozwala nam to szybko i skutecznie skasować właściwie każdą awarię czy przetransportować każdy samochód z pewnością pierwszorzędnej jakości i przystępnej wyceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy indywidualnie, a potem jakąkolwiek osobno szacujemy. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia i czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik.


Wszystkie nasze usługi mogą być bezpłatne jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą pomoc będzie można zapłacić z OC winnego kolizji.Istotny jesteś Ty!

Tylko Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – twój przyjaciel z Krzanowic jest zdeklarowany do pomocy i wyczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: