LAWETA SZCZUCZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZUCZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Jesteście na stronach MegaHol


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w którym należy poszukiwać usługi pomocy drogowej w rejonie Szczuczyna, w chwili awarii samochodu względnie odmiennego zajścia losowego, a przede wszystkim w sprawie holowania TIR-a, innego pojazdu ciężarowego ewentualnie dostawczego. Bezdyskusyjna pewność kondycji oraz zaufania do usługi przez 24h na dobę jest pewna w przypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Wystukaj nasz numer! Absolutnie nie trwoń teraz ani sekundy na przeglądanie tej witryny kiedy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeżeli pojawiłeś się teraz w celu zlokalizowania bezpiecznej pomocy drogowej na czas alarmu. Asekuracji w dalszym horyzoncie. W takim razie to świadczy o tym, że pragniesz zapoznać się z propozycją firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zespołów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług znaczny repertuar zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy w takim razie do rozmowy. Rozmowa będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście namawiamy również do bezpośredniego kontaktu.


Napiszmy coś o MegaHol.Czym na pewno jest MegaHol?


MegaHol pod profesjonalne skrzydła przyjął szeroką społeczność warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie zawężają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi dostarczają w odniesieniu do wszelkich pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Fracht lawetą ewentualnie autolawetą oraz holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie motocykli i drobniejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie nawet nie zaskoczymy wzmianką o tym, że wśród deklarowanych przez MegaHol usług odnajduje się także fracht ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To naturalna decyzja gdy profesją pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu grupy są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od wielu lat pracujemy na gruncie Górnego Śląska jak również sąsiednich regionów chociaż zaczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Dziś możecie MegaHol znaleźć również w Szczuczynie, a też w wielu nowych lokalizacjach w Kraju, w których w każdym przypadku zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Oczywiście są szanse, że w zasadzie niedługo na całym terytorium Polski.Co kontrahent powinien zyskać na istnieniu platformy?


Rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi w czasie 24h na dobę. Czyż trzeba spodziewać się więcej w ofercie usług holowania? Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, jednak praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Tak działa platforma sprawia, że MegaHol dojeżdża do klienta sprawniej niż konkurencja. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku perfekcyjnie gotowe do zrealizowania określonego zlecenia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie jesteśmy wstanie wybrać kadrę odpowiednio dostosowaną ze wszystkich dostępnych do działania na tym obszarze. Ba potrafimy w razie konieczności łączyć obsady specjalizujące się w różnych dziecinach, a potrzebne równolegle. Bezpośrednio w krytycznych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akurat przyjechali i koniecznie trzeba sprowadzać następną firmę jeżeli, nie można rozwiązać kłopotu. W MegaHol równolegle pojawią się wszyscy którzy mogą być przydatni choćby trzeba było zbierać możliwości kilku warsztatów z sieci. Dzięki platformie już posiadamy wspólników, którzy mogą się wzajemnie wspomóc w stosowny sprzęt i ekspertów. Partnerów, których mniejsze firmy potrzebują dopiero szukać w sytuacji gdy już stają się pożądani.Czy dzięki platformie stawka za usługi się obniża?


Na ogół może się przytrafić, że trzeba będzie wykonać działania, których tym razem nie potrafiliśmy zaplanować w związku z tym zbudowanie stabilnego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest po prostu trudne. W naszym przykładzie tymczasowej kalkulacji usługi podejmuje się dyżurny, który przyjmuje zlecenie. Są informacje, znaczące dla kalkulacji usługi, które możemy pozyskać wręcz na etapie składania zlecenia. To model pojazdu, jego stan techniczny w diagnozie zleceniodawcy, odległości jakie będziemy musieli przebyć, a na tej podstawie możliwa jest też decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. To jedyne co potrzeba, aby wyjściowo określić cenę zamawianej usługi. Niestety korekta kalkulacji często może być wskazana po oględzinach bezpośrednio w rejonie kolizji. Aczkolwiek często ceny za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i dzieje się tak z powodu sieciowego profilu naszej grupy. Ponadto w MegaHol występuje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli.Prócz holowania auta o jaką usługę można się do nas zwrócić?


 • Dzięki platformie wachlarz usług MegaHol wydaje się być znaczny.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowych i dostawczych, ale oczywiście także osobowych.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją różnych rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też samochodów osobowych.
 • Jednostkowe i stałe umowy na transport maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Usługa przewozu wszelkich pojazdów nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • Usługa frachtu elementów dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Wydobywanie aut z ciężko przystępnych miejsc.
 • Kompleksowa wymiana na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest oczywiste, że kompletny sprzęt którym rozporządzamy jest przekazany do pracy dla pomocy drogowej, równoważnie dzięki działaniu w sieci mamy komfort podtrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem naszego sprzętu w usługach przewozowych. Oczywiście to efekt ilości i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne wyłącznie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo optymalnie zróżnicować aktywa konkretnych, zrzeszonych w sieci zakładów. Rozwój MegaHol przynosi nam obecnie sposobność otwarcia choćby i kilkunastu zleceń równocześnie bez jakichkolwiek strat na marce i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy jest możliwość zarezerwowania dla siebie naszej usługi?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz kontakt w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to dobra, rutynowa, normalna odpowiedź na otrzymanie zlecenia. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest nie zastąpioną firmą świadczącą pomoc drogową nie jedynie klientom indywidualnym, ale też obsługującą zleceniodawców flotowych. W dowolnym regionalnym oddziale, chociażby tutaj w Szczuczynie, wolno państwu z MegaHol podpisać stabilną umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych czy przypuśćmy firm taksówkowych. Ta umowa obliguje nas do błyskawicznego przyjazdu w rejon zgłoszenia co umożliwia nam sieciowa struktura. Dzięki sieci dotrzemy do was właściwie momentalnie, a będąc gotowym na charakter taboru z jakim zetkniemy się na miejscu szybciej wykonamy niezbędną pracę. Chociażby serwis mobilny. Jeśli jest wcześniej gotowy do pracy z danym taborem to wyraźnie rośnie i szybkość i klasa usługi i będą mniej dokuczliwe straty klienta. Zahamowania zagrożenia strat poprzez parafowanie z nami umowy powinny dokonać zdecydowanie nie jedynie grupy z okolic Szczuczyna, lecz na takich samych regułach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym obszarze. Lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką gdy przytrafi się nam awaria.


Holowanie z MegaHol to jazda po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: