LAWETA RAJGRÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RAJGRÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na firmowej witrynie MegaHol


Najwyraźniej poszukujesz pomocy w okolicy Rajgrodu. Trafiłeś doskonale. W sytuacjach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek zdarzeń losowych na szosie, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich samochodów poczynając od TIR-a poprzez inne pojazdy ciężarowe i dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, stu procentową gwarancję kondycji oraz bezpieczeństwa umożliwia autolawety zamówiona w MegaHol.


Właściwie już w tej chwili dzwoń pod nasz alarmowy kontakt, gdyż w chwili usterki absolutnie nie wolno marnować ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli ta wizyta jest podyktowana szukaniem zaufania. Gwarancji w dłuższej perspektywie. W takim razie to powinien być świetny czas na podjęcie konwersacji. Możesz nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle profesjonalnej palecie usług znacznie pełniejszej niż usługi holowania. Wirtualnej konsultacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Na wstęp proste pytanie:Co to znaczy MegaHol?


MegaHol skupia niemałą liczbę małych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIR , a także dostawczych, lecz w o wiele obszerniejszym obszarze. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów lub lżejszych pojazdów na przykład kładów, ale zasadniczo frachty lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji potrafimy podjąć się frachtu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy dysponentami odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata skutecznie działamy w całym rejonie Górnego Śląska i województw ościennych. Obecnie możecie MegaHol odnaleźć także w Rajgrodu, ale także w całym szeregu nowych lokalizacji w Polsce, w których zawsze otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


W dalszym horyzoncie prawdopodobnie wręcz w całej Polsce.Co też z takiej platformy mogą wyciągnąć konsumenci?


W ciągu 24h na dobę absolutną pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. Jeśli rozmawiamy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Zazwyczaj cena usługi ma znaczny wpływ na nasze wybory, ale o wiele skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zdarzenia w przypadku sieci MegaHol jest znacząco krótszy niż standardowo. Perfekcyjnie skomponowane do pracy brygady MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci jesteśmy wstanie na określone zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zlecenia. Znacznie łatwiej jest połączyć fachowców z innych ekip jeśli w konkretnym zleceniu trzeba działać w kilku specjalnościach. No powiedzmy ekstra brygadę serwisu mobilnego oraz specjalny ciągnik siodłowy, który na przykład wydostanie TIR-a z rowu, oraz przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Dzięki sieci już posiadamy wspólników, którzy mogą się nawzajem wesprzeć w odpowiedni sprzęt i specjalistów. Wspólników, których mniejsze firmy muszą dopiero wyszukiwać w sytuacji gdy już stają się niezbędni.Czy może istnieje jasny cennik usług?


Zawsze ma prawo się przytrafić, że trzeba będzie wykonać prace, których nie mogliśmy założyć w związku z tym zrobienie sztywnego taryfikatora usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. Tu regułą jest wstępna kalkulacja usługi przygotowana podczas podejmowania wezwania. Już wtedy wiemy dość dobrze jak daleko jest w okolice wezwania, jakich czynności będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, na jaką odległość powinno się dostarczać określony samochód, czy trzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki model lawety, lub naczepy będzie pożądany. Te szczegóły dopuszczą szybką wycenę orientacyjnych kosztów usługi. Niestety należy wspomnieć, że na miejscu kolizji może pojawić się mnóstwo nadzwyczajnych problemów, które zmuszą nas do poprawki kalkulacji. Platforma ma tymczasem dla końcowej wartości usługi duże znaczenie, ponieważ jak to bywa najczęściej w podobnych wypadkach pomaga zmniejszyć łączne wydatki, a co za tym idzie zamykającą kalkulację. Ponadto w MegaHol istnieje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą rodziną ubezpieczycieli.Jakie wezwania podejmujecie prócz holowania aut?


 • Repertuar usług MegaHol jest autentycznie znaczny dzięki działaniu w sieci.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanie i lawetowanie.
 • Operujemy autoautolawetymi z ofertą transportu do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych pojazdów ciężarowych i dostawczych, oraz też osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich ewentualnych rozmiarach. Przede wszystkim TIR-y są naszą branżą.
 • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak i aut osobowych.
 • Usługa frachtu pojazdów budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Przewóz samochodów nietypowych, ale też na przykład autokarów.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy ogólnie dla sektora przemysłowego, dostarczamy usługi frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola samochodów ciężarowych i nie jedynie takich.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Dzięki konstrukcji sieciowej możemy udźwignąć pełną chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług transportowych. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować wyjątkowy tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. Jesteśmy wstanie wykonywać kilkanaście usług jednocześnie nie kosztem marki i czasu. Wszystkie usługi świadczymy 24h na dobę, każdego dnia w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.Co zrobić by osiągnąć gwarancję, iż pomocy udzieli wam MegaHol?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz numer w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to dobra, typowa, naturalna odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą marką oferującą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi ewentualni zleceniodawcy flotowi z jakimi podpisujemy długoterminowe umowy na usługę. Oczywiście i tutaj w Rajgrodzie. Błyskawiczny dojazd na w rejon zajścia oto to co na początek gwarantuje klientom długoterminowa umowa. Wartością stałej umowy może być na pewno solidniejsze przygotowanie do realizacji usługi, bowiem będziemy z założenia znać typ taboru stałego klienta. Wzorem ma prawo być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który gdy jest wyposażony pod znajomy nam tabor kontrahenta funkcjonuje po prostu sprawniej , a tym samym minimalizuje jego straty. Jeżeli wasza firma operuje w rejonie Rajgrodu to umowa z nami powinna być zrozumiała, ale grupy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w naszej przestrzeni wystarczająco regularnie, też podpisują z MegaHol umowy obniżając ryzyko strat. Powiadają, iż zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zastrzec sobie chociaż pomoc drogową pod ręką w przypadku nieprzewidzianego zajścia.


MegaHol – Holujemy do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: