LAWETA PROCHOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PROCHOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Nasza instytucja naprawdę jest całkowicie odmienna. Oto może być pomoc drogowa, jaka wysunie do Ciebie pomocną rękę jak najlepszy przyjaciel. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą sytuację zatem powinno się mu w zupełności zaufać.


Masz problem z samochodem dokładnie niedaleko Prochowic? Wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć niesprawność i sprosta rezultatom stłuczki. Zjawimy się na miejscu najszybciej. Specjalnie wyszkolona brygada przywiezie i oczywiście będzie obsługiwać mobilny serwis.


Kłopoty to nasza profesja z tego powodu wykonujemy na trasie różne drobne naprawy. Nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony śmieć na trasie, a w konsekwencji uszkodzić oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które uszkadzają się w intensywny deszcz na szosie lub nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać duży kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszelkie niewielkie niesprawności usuniemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Jeśli jest konieczne holowanie względnie autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Jeżeli okaże się, że to jest konieczne od początku ubezpieczamy teren awarii czy kolizji. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka komunalna – nie ma znaczenia. My oczywiście wiemy gdzie jesteś, a w konsekwencji jak należy Ci pomóc. Ponieważ regionalne drogi rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Nie usuwaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Dzwoń. Czas jest nie istotny kiedy jesteś w potrzebie. Pojawimy się – to pewne! PDS24h Marek Chudzik tak właśnie działa. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię

Jeśli możesz zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Prochowic czuwa chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najpopularniejszy model przewiezienia naruszonego samochodu to autoautolawety czy autolawety. Możemy też zdecydować się na holowanie, lecz aktualnie na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej gdyż tutaj taki sposób przewozu samochodów jest prawnie zabroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Prochowic kieruje wieloma specjalistycznymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną brygadą. Bezpieczeństwo załadunku i transportu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Uszkodzony samochód i wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy prędko i pewnie na wskazane miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić dyspozycję i zdecydować się na holowanie, ale musi na to zezwalać stan pojazdu i przepisy. Ten zestaw może przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy podlegający awarii na trasie to ogromny kłopot, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Nie wiele pojazdów tak bardzo efektywnie może utrudnić ruch na drodze jak popsuty TIR. W tej sytuacji podstawowym zadaniem okazuje się odblokowanie trasy więc zdarza się, iż szybko trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Prochowic daje sobie radę wyśmienicie z tym kłopotem.


Zarządzamy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Przewieziemy nawet skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to umiejętnie i bezpiecznie zawdzięczając to znakomitej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. Nie ma dla nas trudno osiągalnych położeń, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po wypadku wydobędziemy z parowu, a nastepnie ustawimy na kołach.


Możemy także zapewnić optymalny samochód do przewozu produktów transportowanych w naruszonym aucie. Przewieziemy zgodnie z wytyczną, przedtem zlecając ewentualne oczyszczanie terenu i przeładowanie produktów.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego całodobowo czuwa nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Duże zaplecze umożliwia nam przeprowadzić dowolne zamówienie w każdym momencie doby nie zważając na pogodę.



Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje awarii nietrudnych do wyeliminowania. Owszem, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą podróż, ale są zdecydowanie łatwe do usunięcia na miejscu. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne naprawy realizuje w terenie całodobowo. Nie wskazana okaże się autolawety. W 24 godzinnej ofercie pomocy istnieje także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie najszybciej.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest zasadą usług jakie proponuje mobilny serwis. Wysoki próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju pojazdów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem odpowiedniego wykształcenia.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce ale przez telefon musimy określić niuanse usterki, markę pojazdu i naturalnie lokalizację zdarzenia. By w największym stopniu pomóc kierowcy do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo.



Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę oczekiwań kontrahentów dlatego też w ofercie usług odkryjecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, walce bądź na przykład zgarniarki jesteśmy w stanie transportować prędko i rzecz jasna bezawaryjnie. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Dobrze przeszkoleni do transportu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu na przykład wózków widłowych. Mamy ofertę frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy odpowiedni tabor. Kiedy Masz dylemat z niecodziennym towarem, przypuśćmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Nie tylko w kraju, jednak także i zagranicą prowadzimy te usługi. Przesłanką do oferowania takiego modelu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kwalifikacje. Dodatkowo firma nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie przewożonych ładunków.



Dlaczego my?


Z tego powodu, że kompetentna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest otwarta nie tylko w pobliskim terenie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Albowiem mnóstwo ośrodków umożliwiło swoim specjalistom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście wiedzę. To z tego powodu realnie każdą awarię likwidujemy tak zdecydowanie. Jakikolwiek samochód przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać właściwą.


Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Na całkowitą wycenę odciskają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych oraz charakter prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Jeżeli uszkodzenie nastąpi z przyczyny osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC winnego kolizji. Podobnie może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.



Zawsze o nas pamiętaj!

Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Prochowic który przenigdy nie nawala.




SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: