LAWETA CHOJNÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOJNÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z identycznej branży pracują porównywalnie, jednak… Oto jest pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie pomocną rękę niby najlepszy przyjaciel. Zatem podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć bowiem jesteśmy gotowi na wszystko.


W pobliżu Chojnowa doszło do zajścia w wyniku którego miałeś kolizję lub zaliczyłeś awarię? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy zaskakująco szybko. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis oraz brygadę specjalistów.


Drobne naprawy na drodze nie będą dla nas problemem. Wymiana lub naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i mnóstwo różnych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. A gdy będzie wskazana autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. W strefie stłuczki czy usterki gruntownie pomagamy odpowiednio ją ochronić. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej lub na autostradzie ostatecznie dla nas nie ma znaczenia.. Wystarczy nam parę chwili żeby Cię znaleźć, a następnie dostarczyć skutecznej pomocy. Ponieważ mapa regionalnych tras nie jest dla nas zagadką.


Bez telefonu do przyjaciela absolutnie nie ruszaj w podróż. Dodzwonisz się w każdym przypadku gdy będzie potrzebny dosłownie w całej Polsce. Absolutnie nie istnieje za późna godzina ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Dotrzemy – bez wątpienia! Tak działa zaufana pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik myśli o was. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Potrafimy otoczyć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot zajrzyj w detale! Przyjaciel z Chojnowa jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy szybko oraz bezproblemowo można przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Często zauważamy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, tymczasem warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Stabilność zapewniają nam doskonale zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) oraz fachowa brygada. Nie ma polemiki co do tego, że pojazd i w przebiegu załadunku, a także transportu będzie absolutnie zabezpieczony. Potencjalni podróżni i jednocześnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu każdorazowo zmienić decyzję i postanowić o holowaniu, jednak musi na to pozwalać stan techniczny samochodu i paragrafy. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na to przygotowani. Ważne jest natomiast by zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że ten zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem gdy na ulicy podlega usterce samochód ciężarowy. TIR gdy ulegnie niesprawności przeważnie jest pretekstem do kłopotów na drodze. W takim przypadku często holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem odkorkowania drogi. Z tym dylematem poprzednio mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię szybko i sprawnie.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie może być dla nas kłopotem. W chwili kiedy jest to potrzebne wysokiej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam solidnie, a także efektywnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani skomplikowany dostęp, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wyciągnięcia TIR-a z jaru, a potem ulokowania go na kołach.


Możemy również zapewnić wystarczający samochód do transportu towarów transportowanych w uszkodzonym aucie. Przeładujemy je i przewieziemy na wyznaczone miejsce.


Wykwalifikowana, rzetelna załoga 24 godziny na dobę pilnuje aby zapewnić Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Okazałe zaplecze umożliwia nam zrealizować którekolwiek wezwanie w jakiejkolwiek porze dnia i nocy nie zważając na pogodę.Mobilny serwis 24h


Łatwe do rozwiązania niesprawności zdarzają się najczęściej. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki jak również ogrom innych paraliżujących dalszą jazdę, lecz takich które można zamknąć z dala od warsztatu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich przypadkach umie się całodobowo wykazać sprawnością. Zadań dla lawety nie można tutaj przewidywać. Serwis przybędzie w rejon zdarzenia najszybciej, a w palecie usług jest też funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim zarządza mobilny serwis. Znajomość detali całego szeregu różnorodnych samochodów nie bacząc na markę pozwala im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na ulicy w dowolnej sytuacji.


Jeśliby telefon był zajęty błyskawicznie oddzwonimy. Wiadomości, które są nam potrzebne to szczegóły usterki, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu niewątpliwie w kilkanaście minut. Nie ma takich samych niesprawności więc do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo żeby w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą mieć u nas umożliwiony bezpieczny transport. Przewóz maszyn rolniczych, również takich ciężkich i rzecz jasna branżowych, podobnie jest w naszej propozycji. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz ciężkie mamy wszak odpowiednio przeszkolonych kierowców. Mając na stanie wystarczający zespół pojazdów organizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Nabyliśmy doświadczenia z frachtem nieszablonowych towarów i zawsze jesteśmy gotowi do transportu chociażby ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, jednak też i zagranicą prowadzimy takie usługi. Towary zawsze jednostkowo ubezpieczamy, a także legitymujemy się dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ wielu specjalistów z udokumentowanymi umiejętnościami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i mądrością byśmy umieli zrealizować strategie przynoszące efekt. Duża skuteczność w pewnym naprawianiu awarii bądź świetne efekty przewozu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Dowolną usługę szacujemy odrębnie. Szacując cenę zatrzymujemy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, rodzaj samochodu, który obsługujemy i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Nasza pomoc, którą przeprowadzamy z powodu straty do której doszło w rezultacie kraksy nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w przypadku gdy dysponują Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Niezmiennie o nas pamiętaj!

Tylko Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Chojnowa.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: