LAWETA GĄBIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GĄBIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zlecenie. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym zakresie jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być dobrze wyposażone.


Awaria samochodu jest w stanie zszokować cię w każdej chwili w niemal nie oczekiwanym etapie podróży. Niesprawność zawsze może wam się trafić w okolicach Gąbina, jednak to nic bowiem i tutaj posiadamy swój oddział, w związku z tym przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu niezwykle szybko. Choć w rzeczywistości holowanie pojazdu może okazać się zbyteczne. Absolutnie wcześniej  należy zastosować mobilny serwis, a nasze znakomicie wyspecjalizowane kadry mogą sobie poradzić z reperacją. Miejsce zdarzenia często okazuje się być miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie usuwają usterki.


Nie było takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która teraz utwierdza nas w zaufaniu do tego, że podejmujemy słuszne decyzje w przebiegu finalizacji pozyskanych zadań. Nierzadko zdarza się tak, iż błaha awaria hamuje dalszą jazdę, lecz dla nas mała naprawa praktycznie w terenie nie powinna być problemem. Skończyły się klimaty gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą duży warsztacik samochodowy ponieważ aktualnie niewielkimi remontami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy może wymieniając w ulewę zniszczone wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! Jeżeli przyjechałeś z odległego miejsca, nie dręcz się jak należy nam objaśnić gdzie miałeś usterkę, bo my jesteśmy z okolicy. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w naszym rejonie wszelkie zakątki i odszuka cię choćbyś sam nie wiedział gdzie przebywasz. Zdarza się awaria to potrzeba działać, godzina oczywiście nie jest kluczowa ponieważ istotni są przyjaciele zdeterminowani do interwencji, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o dowolnej godzinie. Przyjaciele bywają różnorodni, życzliwsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Naturalnie tak właśnie mamy.

Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli dalej czujesz wątpliwości! Masz rację, iż trudno uwierzyć jedynie zapewnieniom, ale wiedz, iż tutaj w  mieście Gąbin masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest przygotowana do przewozu każdego pojazdu. Więc chociaż kultową metodą przejazdu zepsutego pojazdu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to jednak radzilibyśmy skorzystać z kompetentnej pomocy.


Znajdą się czynniki aby tą poradę rozważać pryncypialnie. Przy holowaniu ogromnie istotne wydają się być rutyna i fachowość. Ponadto dobry sprzęt, bowiem przeciętna linka holownicza umie być niebezpieczna. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest zabronione. Stąd należałoby wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i koniecznym sprzętem i fachową obsadą.


Posiadamy lawety lub też autolawety dostosowane do transportu dowolnego rodzaju pojazdów, ale też pasażerów. Czyż trzeba oczekiwać czegoś więcej niż bezpiecznego , a do tego szybkiego odtransportowania zepsutych samochodów i ich pasażerów na wybrane miejsce, no zapewne nie, a my właśnie tym się zajmujemy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa adrenalinę. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle pośród najlepszych. W takim samym zakresie w marce profesjonalnych usług jak również w różnorodnej propozycji. Niesprawność Tir-a na trasie, tego nie życzymy nikomu, natomiast ostatecznie jak rozumiemy, to się może zdarzyć. Kilometrowe korki będą mogły się tworzyć choćby i na trasie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Gdy awaria nadejdzie na szybkiej drodze jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze gorszy. Należy zatem zauważyć zawodowców od napraw w terenie a także specjalistycznego frachtu aut.


Gdy należy usuwać TIR-a z rowu oraz ulokować go na kołach powinieneś operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki jest bezpośrednio na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Mamy zatem swobodę sprawnego otwarcia drogi oraz przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony pozwalające przystąpienie do bezpiecznej formy remontu. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, duży kalejdoskop uciążliwych samochodów dostarczymy prędko i bezawaryjnie przez całą dobę.


Rękojmią marki naszych usług jest przede wszystkim kompetentna załoga dostępna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka akurat nie będę teraz niezbędne. Jest możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w lokalizację zajścia przybędzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie usuną przyczynę niesprawności, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak i na skromne reperacje napędu. Dzieje się tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle skrupulatny wywiad aby mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć gruntownie zorganizowany do pracy. Pewnie w momencie reperacji zawsze może się wyklarować, że niesprawność jest groźniejsza niż kalkulacje i wtedy natychmiast zawsze jest sprowadzana, czekająca na wezwanie autolawety czy naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Chcemy do wezwań podchodzić bardzo odrębnie gdyż mamy doświadczenie, iż każdy przypadek potrafi być nowy. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na podpowiedzi, z tego powodu, że zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Przyjęte zachowanie tylko wspiera nas w luksusie wykonania usługi gdyż podwalinę gwarantuje nam znakomicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy profesjonalną paletę, jednak standardowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie cierpią, gdyż przerzut maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych wynika z bogatej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym padoku. To fakt, że w takiej dziedzinie frachtu akurat nie specjalizujemy się, jednakże gdy wśród wysokiej klasy kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Transportujemy w granicach Polski i zagranicę różne maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich jakkolwiek niedużych wózków widłowych. Plus wyroby w formie towarów ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty jakkolwiek jesteśmy pewni, że w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. Przenigdy nie zarzucamy firmowych klientów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem materiałów potrzebnych do finalizacji zleconego przewozu.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego nie? Kiedy tym razem nie ma tu veta to ma prawo być MegaHol. Możemy sobie tutaj pisać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto faktycznie tak pisze absolutnie nie dezawuuje umiejętności innych. Niewątpliwie weryfikują się w działaniu wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich w branży wyjątkowo wiele.


Zerknij na to jednak inaczej. Nasza siła tkwi w pajęczynie licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu czy taboru co jest nieosiągalne dla pojedynczego warsztatu. To samo dotyczy fachowych kierowców czy wyspecjalizowanych mechaników.  Jednostkowy zakład niestety nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dopasowujemy się konkretnie do sytuacji i kierujemy na miejsce optymalny sprzęt plus dobranych specjalistów, a zapewnia nam to firmowa sieć warsztatów pracująca niczym naczynia połączone.


Jako istota regulująca regułę oferowania firmowych usług doskonale sprawdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do zamówienia przyjeżdża dobrze dopasowana grupa pracowników z lokalnego warsztatu związana emocjami albo zgoła familijnie, jakkolwiek to grupa która ma prawo, w dowolnej minucie zlecenia, dostać wsparcie naszej pajęczyny takich warsztatów.


Każde zlecenie ma własną kalkulację dzięki temu nierzadko u nas ceny za usługę są niższe niż się spodziewacie. Zdecydowanie realizujemy wszelkie wezwania z OC oraz Assistance i w takim wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


MegaHol, tym razem nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Niezmiennie Twój wrażliwy przyjaciel z Gąbin.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: