LAWETA WYSZOGRÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WYSZOGRÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy zamówienie bowiem podstawowym naszym zadaniem jest świadczenie usługi pomocy, jednak trzeba nadmienić, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa i takiemu powołaniu podporządkowujemy nasz tabor i doświadczenie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oddziały rozsiane po całej Polsce zawsze są przygotowane na to by poradzić sobie z każdym zadaniem.


Nie znajdziesz stref bezpiecznych i zawsze można mieć awarię pojazdu. Może to się przytrafić właśnie w rejonie naszego miasta Wyszogród, i wówczas będziesz mógł szybko zapytać o przysługę MegaHol, to dobre wyjście. Holowanie właściwie nie każdorazowo bywa konieczne. W momencie przyjmowania zamówienia w każdym przypadku przeprowadzamy wywiad na temat kłopotów, jakie was spotkały i być może nasza ingerencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia niejednokrotnie staje się stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie usuwają awarie.


Jakąkolwiek awarię jesteśmy gotowi naprawić Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, ale to przenosi się na waszą satysfakcję z naszych usług. Wielokrotnie jest tak, iż banalna awaria uniemożliwia dalszą podróż, lecz dla pomocy drogowej nieduża reperacja bezpośrednio w terenie na szczęście nie jest kłopotem. Jesteśmy gotowi zainteresować się dowolną drobnostką tak samo czy też to będą wycieraczki bądź raczej nieodpalający silnik, rozerwana opona lub brak paliwa, my prędko to zlikwidujemy.


Oczywiście to istotne! Jeśli przebywasz z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się jak należy nam wyjaśnić gdzie zafundowałeś sobie awarię, bo my jesteśmy z okolicy. Nieważne gdzie dopadły cię kłopoty bez problemów to miejsce zlokalizujemy, więc szybko podamy ci pomocną dłoń. Wymagasz pomocy więc dzwonisz, co zrozumiałe nie ma znaczenia o której godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Pamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i nigdy żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Oto dobry sposób na istnienie.


24 godziny na dobę możesz na nas polegać:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance i nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu możesz zaznajomić się ze szczegółami pełnej oferty to pozwoli ci podjąć ostateczną decyzję o przyszłej współpracy. Tymczasem na pewno możesz w mieście Wyszogród liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, natomiast w zasadzie jak właściwie nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą względnie autolawetą dowolnego samochodu. Holowania samochodu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący używając liny holowniczej, my jednak zachęcalibyśmy zawsze w takich sytuacjach korzystać z zawodowców.


Znajdą się preteksty żeby naszą poradę rozpatrywać poważnie. Nie zawodowy prowadzący po prostu niestety nie rozumie jak znaczące przy holowaniu bywają doświadczenie oraz fachowość. Linka holownicza, jaką powszechnie użytkujemy do tego typu holowania zdarza się często zawodna. Natomiast w chwili kiedy odległe podróże coraz częściej realizujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na takich odcinkach dróg holowanie na sto procent jest wzbronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca fachowymi składami, a także odpowiednim sprzętem do lawetowania powinna być najodpowiedniejszym wyborem.


I nie trzeba wspominać, że w stałej dyspozycji obecne są niezbędne do tego lawety czy autolawety. O każdej porze umiemy, bardzo skutecznie dostarczyć na miejsce kolizji wygodny tabor oraz pewnie przewieźć i pojazd i pasażerów do wyznaczonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Naszym zamysłem jest móc być najskuteczniejszym w przerzucie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w podaży usług jak i w klasie ich zrealizowania. Z popsutym TIR-em blokującym szosę zetknął się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Jeśli w sytuacji awarii na trasie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to wiadomy jest korek, być może na kilka kilometrów. Jest też jasne, że efekt potrafi być też szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej szosie. I właśnie z tego powodu cenić trzeba błyskawiczne, profesjonalne reperacje na miejscu zderzenia, a także fachowy transport tych pojazdów.


W taborze MegaHol holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt pomocniczy, w tym również stosowny sprzęt do wydostania dużego samochodu z kanału , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Jak da się zauważyć mamy praktyczne możliwości transportu ciężkiego pojazdu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dopełnić nieuniknionych remontów. Ciężkie pojazdy każdego standardu na przykład autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, potrafimy przez 24 godziny na dobę przewieźć prędko oraz bezawaryjnie.


Zapewnia to także kompetentna załoga, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka wcale nie będą uzasadnione. W rejon niesprawności znacznie prędzej nadjedzie mobilny serwis no i choćby i na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy umiejętnie dokonają oczekiwanej naprawy..


Mobilny serwis jest przygotowany równie na wulkanizację opon jak i na drobne poprawki silnika. Dzieje się tak dlatego, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia wykonujemy na tyle obszerny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć zupełnie zorganizowany do pracy. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo potrafi wypaść coś nadzwyczajnego i natychmiastowa naprawa akurat nie może być wykonalna, jednakże wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca tylko na zgłoszenie.


Zwykle udaje nam się do zleceń przystępować szczególnie rozdzielnie gdyż mamy doświadczenie, iż każdy dowolny przypadek musi być oryginalny. Wszyscy mechanicy zdołają z porad klientów wychwycić kluczowe informacje bez komentarza, choćby i wtedy jeśli zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji usterki. Takie stanowisko wyłącznie pomaga nam w komforcie realizacji zadań bo pewność gwarantuje nam doskonale wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Gospodarujemy znakomitą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników stąd wydało nam się naturalnym rozszerzenie firmowej oferty o przewóz sporych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. To prawda, że w takiej gałęzi przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak kiedy wśród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać podobnego potencjału.


Bezbłędnie dostarczymy na wskazane miejsce walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach całego kraju i zagranicą. Można również zlecić nam transport ładunków ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Od początku ubezpieczamy ładunki chociaż zawsze jesteśmy przekonani, że w naszych opiekuńczych rękach są całkowicie bezpieczne. Jakikolwiek transport, zwłaszcza niekonwencjonalnych towarów domaga się zezwoleń, upoważnień czy odpowiedniej specyfikacji, lecz absolutnie nie obciążamy kontrahenta załatwieniem takich formalności.Dlaczego my?

Istnieje jakiś pretekst, ażeby tym razem nie? Czemu akurat nie MegaHol? Nigdy nie potrzebujemy ujmować umiejętności innym, lecz też nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi pisząc, że jest najlepszy. Jesteśmy pewni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe działają bardzo starannie.


Namawiamy spójrz na to z trochę nowej flanki. Nasza firmowa moc tkwi w sieci licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co zapewne jest nieosiągalne dla jednostkowego warsztatu. To identycznie sprawdza się przy wyborze zawodowych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Funkcjonujemy niby jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały będące w przestrzeni wydarzenia współdziałają ze sobą, aby na miejsce wyekspediować maksymalnie profesjonalnie przygotowaną pomoc.


Dokładnie z tego powodu legitymizuje nam się doskonale, jako podstawa dostarczania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do zamówienia przyjeżdża właściwie wybrana drużyna mechaników z małego zakładu połączona emocjami względnie zgoła familijnie, lecz to formacja która może, w każdej sytuacji, liczyć na pomoc naszej platformy podobnych oddziałów.


Często opłaty za zlecone nam prace są niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, że u nas nie bazujemy na cenniku, bo wartościujemy każde wezwanie na bazie realnych danych. Oczywiście wykonujemy wszelkie wezwania z OC oraz Assistance i w podobnym przypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być naprawdę taka. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Wyszogród.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: