LAWETA MODLIBORZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MODLIBORZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych firmowych stronach


Dobrze, że tu się znalazłeś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w bliskości Modliborzyc do jakiego mogłeś trafić. Ratujemy we wszystkich wypadkach losowych, które potrafią zdarzyć się na trasie. Usuniemy każdą dysfunkcję. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub pozostałych pojazdów ciężarowych lub dostawczych. Raczej nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zabezpieczają taki poziom jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Skoro to kolizja wybierz nasz numer bezzwłocznie. Teraz absolutnie nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem odkryć lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeśli zjawiłeś się na tej stronie w poszukiwaniu stabilnej przystani na czas alarmu. Otrzymania stałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. To my zachęcamy do konwersacji. Żebyś miał szansę zapoznać się z naszą profesjonalną ofertą usług, która rzecz jasna nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo kompletny usługodawca. Teraz wirtualnej rozmowy, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Zaczniemy od MegaHol:Z kim się komunikujecie?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zespołów, jakie zdecydowały się pod naszym logo zintegrować wszystkie zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale stanowczo zwiększamy naszą ofertę. Przewóz lawetą względnie autolawetą, ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i drobniejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że jeśli profesją takiej grupy jest TIR to normalnym powinno być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które zezwalają nam na przewóz kłopotliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat z sukcesem funkcjonujemy w całym rejonie Górnego Śląska i województw ościennych. Teraz działamy w Modliborzycach, a poza tym w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Polski, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.


Trzeba o MegaHol pamiętać, ponieważ wkrótce znajdziemy się na całym terytorium Polski.Jakie wartości zapewnia taka platforma kontrahentom?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. To zapewne największa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się kontrahent? Istotną cechą usługi warunkującą nasze decyzje jest przeważnie cena, ale o wiele częściej incydentalnie przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon przywołania w przypadku sieci MegaHol jest znacząco krótszy niż statystycznie. Oczywiście dzięki platformie posiadamy możliwość wyekspediowania najlepiej zorganizowanej do konkretnego zlecenia ekipy spośród wielu dostępnych do służby w konkretnym regionie. Zdarzają się awarie domagające się wszechstronnych mechaników ewentualnie, co faktycznie u nas jest osiągalne, paru profesjonalistów z odrębnych specjalizacji. Podesłanie odpowiedniej lawety potrafi być niewystarczające bo TIR lub bus tkwi w parowie i zdecydowanie odmienny sprzęt wraz z obsługą są tutaj dodatkowo wskazani. Platforma zapewnia nam moc kiedy idzie o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przesuwa się na sprawność i markę firmowych usług czyli konkretną korzyść naszych kontrahentów.Czy na skutek działania w platformie opłata za usługi się obniża?


To normalne iż ma prawo się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie podejmować działania, których tym razem nie mogliśmy przewidzieć więc przygotowanie stabilnego taryfikatora usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. To normalne, że rozpoczynamy od zdefiniowania orientacyjnej wyceny wręcz na etapie przyjmowania wezwania. Niektóre konieczne czynności stosunkowo łatwo zaplanować właściwie przy składaniu zlecenia. Wiadomo wszak jaki samochód będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka będzie nieodzowna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy pożądany jest dojazd serwisu mobilnego itp. Takie wskazówki pomagają koordynatorowi orientacyjnie obliczyć wartość usługi. Aczkolwiek poprawka kalkulacji może być wskazana po oględzinach bezpośrednio w rejonie kolizji. Na szczęście skuteczność platformy polega również na tym, że stawki za konkretne usługi tanieją, dlatego zapewne będą korzystne wobec cenników skromniejszych operatorów. Dodatkowo MegaHol wykonuje jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowie z wieloma ubezpieczycielami.Co proponujecie poza holowaniem?


 • MegaHol na skutek działania w platformie posiada ogromny wachlarz usług.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest kwintesencją naszych usług.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych aut ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
 • Dostępna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszelkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Przewóz wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak również aut osobowych.
 • Jednorazowe i stałe umowy na fracht maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Przewóz samochodów niekonwencjonalnych, ale też na przykład autobusów.
 • Transport dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Zdecydowane i bezawaryjne dla auta wyzwalanie go z pobocza, parowu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego miejsca.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu na trasę brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Taki luksus całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym dostarczaniu usług przewozowych gwarantuje nam struktura sieci w której działamy. Na skutek działania w sieci zdołaliśmy zbudować znaczący tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. Liczba zleceń, które możemy wykonywać równocześnie, bez utraty jakości, nadal przyrasta w tempie rozwijania sieci na nowe okręgi. Wszystkie usługi świadczymy 24h na dobę, przez cały tydzień w granicach całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej.Czy istniej opcja zagwarantowania sobie tej profesjonalnej współpracy?


Zasadniczo zalecamy zatelefonować do nas w przypadku takiej potrzeby, uprzednio zachowując sobie nasz telefon. Zapewne na tę gwarancję liczą kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich mamy przygotowaną właściwą umowę. Stabilne umowy deklarujące pomoc drogową to w naszej branży codzienna praktyka. Zarówno floty TIR jak i mniejszych samochodów ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my mamy je w naszym wachlarzu usług. Umowa zapewnia zleceniodawcom nasz natychmiastowy przyjazd w rejon zdarzenia. Pomocną cechą stabilnej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też dobra wiedza na temat taboru funkcjonującego w dyspozycji klienta co ma wpływ na doskonalsze przygotowanie firmowych drużyn i ekwipunku do zrealizowania zadania. Straty wywołane usterką zimniejszą się gdy poślemy do was wcześniej skomponowany serwis mobilny. Obniżenia niebezpieczeństwa strat poprzez zatwierdzenie z nami umowy mogą dopiąć zdecydowanie nie jedynie firmy z okolic Modliborzyc, ale na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym terenie. Na wypadek usterki warto mieć atut w rękawie. Niech nim okaże się nasza profesjonalna pomoc drogowa.


Holowanie tylko zdecydowanie do spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: