LAWETA PORĘBA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PORĘBA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła mamy zwyczajne instytucje my zamierzamy być wyjątkowi. W nas znajdziesz to co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię silnym ramieniem. Przyjaciel któremu możesz uwierzyć ponieważ jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Kiedy jeżdżąc po drogach w obszarze Poręba spotka Cię na trasie przykre wydarzenie pilnie dzwoń do MegaHol. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie wiedział jak odpowiednio reagować w sytuacji stłuczki ewentualnie usterki. Dotrzemy ekspresowo. Dodatkowo wyuczona brygada dowiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Wcale nie staną się dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na trasie. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali nasze ulice, ale wiemy, że bywają przebite koła, silniki które nie mogą odpalić, zaskakujące niedobory paliwa w baku lub zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z przyjemnością dotrzemy ażeby naprawić usterkę na miejscu. Jeśli powinno być potrzebne holowanie albo autoautolawety, bądź fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym kłopotu. Będziesz mógł także liczyć na współpracę w kwestii ubezpieczenia przestrzeni zdarzenia. Na jakiejkolwiek szosie, w dowolnym miejscu, w którymkolwiek zakamarku – nie jest ważne gdzie utknął Twój pojazd. My niezwłocznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ponieważ na własnym obszarze rozpoznamy dowolną drogę czy krajową czy wiejską.


Telefon do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Zapewne może być nieodzowny na terenie całej Polski. Możesz dzwonić o którejkolwiek porze. Zajedziemy – bez wątpienia! MegaHol w ten sposób rzeczywiście postępuje. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy są.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Ustal niuanse! Przyjaciel z Poręba bezwzględnie jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest parę modeli na transport defektowych pojazdów, jednak najlżejszy, a także najszybszy to oczywiście autoautolawety lub autolawety. Często śledzimy na trasach nieformalnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zabroniony. W okolicy Poręba operujemy doskonale zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z rzetelną załogą. W garnitur floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że pojazd i w czasie załadunku oraz transportu będzie na pewno bezwarunkowo zabezpieczony. Przywieziemy na określone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo samochód jak i jego pasażerów.


Ewentualną zamianę standardu pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny pojazdu. Taki skład może poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to kłopot kiedy na drodze podlega kolizji samochód ciężarowy. Ogromny TIR umie utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Holowanie takiego samochodu jest często najbardziej optymalną metodą na udrożnienie trasy. Z takim problemem do tej pory wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię szybko i profesjonalnie.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała gama wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz skutecznie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe czy autobusy. Nie ma dla nas trudno przystępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po wypadku wyciągniemy z dołu, a nastepnie postawimy na kołach.


Jeżeli okaże się pożądany przewóz ładunków przewożonych przez zepsuty samochód też się takim problemem zajmiemy. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem stąd 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Bez względu na warunki atmosferyczne w dowolnej porze dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie wypełnić dowolne zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Są również łatwe w naprawie awarie. Absolutnie nie jest problemem mała niesprawność nawet jeśli paraliżuje dalszą podróż. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona bądź niedobór paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie wlanego do baku innego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu. Na szczęście lokalna pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca natychmiastowe reperacje przeprowadzone przez mobilny serwis. Okaże się ewidentne, że nie ma pretekstu używać lawety. Na miejsce usterki serwis przyjedzie najszybciej, a w ogromnym kalejdoskopie usług istnieje również mobilny punkt wulkanizacji operujący 24 godziny na dobę.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Bez względu na markę i rodzaj pojazdu mają możliwość przeprowadzić na ulicy przeróżne drobne naprawy.


Zatelefonować starczy wyłącznie raz. Po określeniu elementów usterki, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Analogiczna usterka potrafi mieć różne skutki więc, by w całości odciążyć kierowcę do konkretnych zleceń podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką świadczymy indywidualnym i firmowym klientom mieści też transport maszyn budowlanych. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową jak również duży spychacz oraz dowolną nawet nietypową z dużych maszyn drogowych. Także przewóz wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Nasza kadra jest wszechstronnie przeszkolona między innymi do transportu drobnych, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. W czasie frachtu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego specjalistycznego zespołu pojazdów. To potrafi być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy dowolny specyficzny ładunek.


Takiego wariantu usługę można u nas zamówić na obszarze całego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane towary.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ nasza kompetencja to wartość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. Umożliwia nam to prędko i efektywnie skasować realnie każdą usterkę czy przewieźć każdy pojazd z gwarancją znakomitej jakości i dobrej ceny.


Na dowolną usługę spoglądamy indywidualnie więc dowolną osobno szacujemy. Na ostateczną wycenę odciskają wpływ: wykorzystanie części zamiennych, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia i rzecz jasna typ samochodu, który obsługujemy.


Nasze usługi mają niewygórowane ceny, lecz potrafią być wolne od opłat gdy Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance ewentualnie gdy nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą kolizją do której doszło z nieuwagi osób trzecich i oczywiście koszty opłaca się z OC winnego kolizji.Niezmiennie o nas pamiętaj!

W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Poręba zdeterminowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: