LAWETA PILICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PILICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa instytucja naprawdę jest diametralnie niepodobna do innych. Ta pomoc drogowa jest jednak taka jak najdroższy przyjaciel, który wyjedzie natychmiast żeby udzielić Tobie porady. I wyłącznie przyjaciel jest gotowy Ci pomóc w każdej sytuacji, dlatego możesz mu zaufać.


W okolicy Pilicy doszło do zajścia w efekcie którego miałeś kraksę ewentualnie doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiedniej usługi jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do MegaHol. Dojedziemy zaskakująco szybko. Za nami przyjedzie mobilny serwis oraz wytrawna brygada.


Kłopoty to nasza specjalność więc robimy na drodze różne drobne naprawy. Nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony odpad na ulicy oraz zniszczyć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które uszkadzają się w gwałtowny deszcz na szosie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem samochodu. Te wszelkie nieduże usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku obopólnej satysfakcji. Wciąż też jesteśmy gotowi na komunikat, że pożądana może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Masz gwarancję, że rejonu zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Na dowolnej trasie, w jakimkolwiek miejscu, w każdym zakamarku – to jest nie ważne gdzie ugrzązł Twój pojazd. Zlokalizujemy dowolne stanowisko i oczywiście udzielimy pomocy. Ponieważ jesteśmy u siebie zatem rozpoznamy tutaj obojętnie którą trasę.


Nigdy nie wyrzucaj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Dodzwonisz się w każdym przypadku gdy okaże się niezbędny dosłownie w całej Polsce. Wybierz numer o każdej godzinie dnia czy nocy. Nadjedziemy szybko – to nie ulega kwestii! Tak funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol myśli o was. Tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas dostajesz pewne usługi:

  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w ramach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach

Jeśli to nie kłopot zerknij w niuanse! Przyjaciel z Pilicy na sto procent jest chętny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę jeżeli zakładamy szybki jak również łatwy model transportu defektowych samochodów. Często obserwujemy na drogach półprywatnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że ten sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zabroniony. Specjalistyczne pojazdy i oczywiście rzetelna kadra. Pomoc drogowa w okolicy Pilicy posiada podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie może być polemiki co do tego, że samochód i w czasie załadunku i transportu będzie całkowicie bezpieczny. Na określone miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy samochód oraz potencjalnych pasażerów.


Gdy stan samochodu na to pozwala i oczywiście przepisy w dowolnej chwili można zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, wypada jednak mieć na uwadze, że ten zestaw powinien się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki to jest dylemat gdy na trasie awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Utrudnienia ruchu na drodze to przeważnie reguła w przypadku kolizji TIR-a. Często ostatnim ratunkiem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Oczywiście zawsze jesteśmy gotowi na to rozwiązanie.


Operujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie dowolnego pojazdu. Potrafimy pewnie i efektywnie przetransportować nawet skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Ani trudny dojazd, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z rowu czy postawienia go na kołach.


Gdy będzie nieunikniony przewóz ładunków transportowanych przez zepsuty samochód też się tym problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Przepakujemy je i przywieziemy na określone miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia czuwa przez całą dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Nie skupiają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie zrealizować obojętnie jakie zadanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje usterek łatwych do wyeliminowania. Akurat nie może być dylematem drobna niesprawność nawet jeżeli uniemożliwia dalszą jazdę. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana źle wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to incydenty z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu zdarzenia. Tutaj kształtuje się pole na którym wykazać się umie pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie na pewno miała tu zapotrzebowania. W 24 godzinnej ofercie pomocy istnieje również mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis przyjedzie niezwłocznie.


Ten mobilny serwis doglądają znakomicie przygotowani mechanicy. Znajomość szczegółów całego szeregu rozmaitych samochodów nie bacząc na markę pomaga im podjąć drobne naprawy wprost na poboczu w każdej sytuacji.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest w tym momencie nie dostępny. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na dojazd, jednakże przez telefon potrzebujemy sprecyzować szczegóły awarii, markę samochodu i naturalnie miejsce zajścia. Wszechstronne przystąpienie do wszystkich epizodów jest zasadą naszego postępowania ponieważ naszym kierunkiem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje profesjonalnego taboru, którym dysponujemy i oczywiście stąd proponujemy taką usługę. Przewieziemy każdą ciężką maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy też to będzie spychacz czy też zgarniarka. Bierzemy pod uwagę także przewóz dużych maszyn rolniczych. Drobne, lecz wagowo uciążliwe pojazdy sprawiają mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednak istotne jest aby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego rodzaju usługi i właśnie tych przeszkolonych kierowców mamy w naszym oddziale. Wykonujemy także usługi z obszaru transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i stanowczo więcej.


Takiego rodzaju usługę można u nas zamówić na obszarze naszego kraju. Przewozu podejmujemy się również zagranicą. Przesłanką do oferowania takiego typu usług jest kompletna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości oraz umiejętności. Poza tym grupa nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Bo pomoc drogowa MegaHol bezwzględnie w 100% rzetelnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku dodatkowo w całym kraju, a nie tylko w pobliskim rejonie. Dlatego że cały szereg specjalistów z poświadczonymi umiejętnościami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i mądrością byśmy umieli wykreować procedury gwarantujące efekt. Znaczna skuteczność w sprawnym likwidowaniu niesprawności czy doskonałe wyniki transportu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Na każdą usługę patrzymy osobno, a potem dowolną oddzielnie szacujemy. Na całkowitą wycenę mają wpływ: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych oraz charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia.


Jeżeli zniszczenie wyniknie z przyczyny osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy kolizji. Analogicznie może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Ciągle jesteśmy pod ręką!

Niezmiennie Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Pilicy gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: