LAWETA ŁAZY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁAZY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne jednostki możesz wpaść zawsze. Nasza pomoc drogowa by udzielić Ci ochrony podąży niezwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Ten przyjaciel, jaki jest gotów na dowolną możliwość więc można mu w zupełności zawierzyć.


Kiedy przebywając w rejonie Łazy spotka Cię na drodze przykre zajście pilnie dzwoń do MegaHol. Dzwoń do przyjaciela, który będzie wiedział jak skutecznie działać w przypadku stłuczki czy usterki. Pojawimy się natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis oraz wyszkolonych fachowców.


Kłopoty to nasza specjalność z tego powodu robimy na szosie różne drobne naprawy. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali polskie drogie, lecz wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie chcą odpalić, niespodziewane deficyty paliwa w baku bądź zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z radością przyjedziemy ażeby naprawić niesprawność na miejscu zdarzenia. Stopień uszkodzenia samochodu może spowodować, że nieodzowna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, zaś w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Jeżeli to będzie konieczne zawsze ubezpieczamy obszar awarii czy kraksy. Na którejkolwiek drodze, w dowolnym miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – to jest nie istotne gdzie utkwił Twój samochód. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Tylko dlatego, że rozpoznamy każdą ulicę na swoim obszarze.


Pamiętaj ten kontakt. Okaże się, że to kontakt do przyjaciela! Przypuszczalnie może być niezbędny w granicach Całego kraju. Wybierz numer. Czas jest bez znaczenia skoro jesteś w opresji. Pojawimy się – masz na to gwarancje! Bowiem MegaHol, wydajna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.


Możesz zaplanować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance czy niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Odnajdź detale! Przyjaciel z Łazy bezwzględnie jest dyspozycyjny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne samochody najprędzej oraz najprościej da się przetransportować kiedy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Na autostradzie jedynie z takiej metody transportu można skorzystać ponieważ holowanie jest tutaj prawomocnie wzbronione. W okolicy Łazy operujemy znakomicie wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z doświadczoną brygadą. W skład flotylli wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w przebiegu załadunku, a także w czasie przewozu. Całodobowo zarówno defektowy pojazd jak również jego pasażerów przewieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Potencjalną modyfikację typu usługi na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to paragrafy i stan samochodu. Ten zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat gdy na trasie ulega kolizji samochód ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to przeważnie norma w przypadku kolizji TIR-a. Wtenczas holowanie jest wielokrotnie niezbędne. W takim przypadku należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych gdyż rozporządzamy specjalnym sprzętem. W momencie gdy zdarzy się, że jest to oczekiwane wysokiej jakości wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie oraz skutecznie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani kłopotliwy dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z dołu i ustawienia go na kołach.


Unieruchomiony pojazd może czasem transportować produkty, które nie uległy zniszczeniu, jednak wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie takiej pomocy. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w określone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju przez całą dobę strzeże profesjonalna, wykwalifikowana kadra. W każdym momencie doby, nie patrząc na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze pozwala nam wypełnić każde zlecenie.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia awarie pojawiają się często. Są to awarie paraliżujące dalszą drogę, jednak łatwe do rozwiązania na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa. Tutaj kreuje się furtka w której wykazać się powinna pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie zasadna. W całodobowej ofercie pomocy funkcjonuje również mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze bardzo szybko.


Profesjonalizm mechaników jest kwintesencją usług jakie poleca mobilny serwis. Bez względu na markę i model pojazdu mają możliwość zrealizować na poboczu rozliczne drobne naprawy.


Zatelefonować starczy tylko raz. Po określeniu szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Wszechstronne nastawienie do wszelkich przypadków jest esencją naszego działania ponieważ naszym priorytetem jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw życzeń kontrahentów z tego powodu też w propozycji usług znajdziecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezpieczny transport. Nie stanowi dla nas kłopotu transport wielkich maszyny rolniczych. Drobne, ale ciężkie pojazdy sprawiają mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże istotne jest by za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do tego typu usługi i dokładnie takich wyszkolonych kierowców mamy w lokalnym oddziale. Transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy także są ważną pozycją w naszej propozycji usług. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i wyraźnie więcej.


Takie usługi przewozowe realizujemy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Zapewniamy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że to długie doświadczenie współdziałających wzajemnie ośrodków oraz profesjonaliści z biegłością w swojej profesji i potwierdzonymi kwalifikacjami. W znakomitej skuteczności, a także jakości usług, jaką możemy państwu dziś zaoferować w dobrej wycenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten sposób działania.


Niezależnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Na gotową cenę odciskają wpływ: model pojazdu który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik i oczywiście miejsce zajścia.


Wszystkie nasze usługi mogą być nieodpłatne gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.Polegaj na przyjaciołach!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Łazy jest zdeklarowany do pomocy i oczywiście oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: