LAWETA OGRODZIENIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OGRODZIENIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest tylko następna jednostka. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Tobie pomocy podąży bezzwłocznie jakby to był Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel wart zaufania oraz gotów na każde rozstrzygnięcie.


Zdarzyła Ci się usterka bądź kraksa w okolicy Ogrodzieńca, nie zwlekaj, ale wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Przybędziemy najszybciej. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis oraz brygadę specjalistów.


Drobne naprawy na drodze nie będą dla nas kłopotem. Jasne, że nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony odłamek na drodze i w ten sposób popsuć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które uszkadzają się w obfity deszcz na autostradzie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i oczywiście mieć poważny kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszelkie drobne awarie skasujemy dla Ciebie ku obopólnej radości. Jeśli jest potrzebne holowanie czy autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Chronimy miejsce zajścia zaraz po przyjeździe. Czy stoisz na dróżce gminnej, ekspresowej lub na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi problemu. My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ulica gminna czy wojewódzka – na rodzimym terenie znamy każdą spośród nich.


Utrwal w pamięci kontakt do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju oczekujemy na Twój telefon. Nigdy nie istnieje zła godzina ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Ponieważ pomoc drogowa MegaHol istotnie taka jest. Tacy powinni być przyjaciele.


Nasza pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance i niepłatne usługi z OC stłuczki.

Jeśli możesz zerknij w szczegóły! Przyjaciel z Ogrodzieńca czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka rozwiązań na transport defektowych pojazdów, jednak najprostszy oraz najszybszy to ostatecznie autoautolawety albo autolawety. Trzeba jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc to jedyny system z jakiego możemy tu skorzystać. Stabilność dają nam znakomicie zaopatrzone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) oraz doświadczona ekipa. Zapewnia nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku, a także transportu pojazdu. Dowieziemy na określone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego pasażerów.


Naturalnie jeśli pozwalają na taki ruch paragrafy oraz stan techniczny pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Ten zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na trasie, co przecież nie jest tajemnicą, to spory dylemat. TIR jeżeli ulegnie usterce na ogół jest pretekstem do problemów na drodze. Jeżeli taka kolizja trwa zbyt długo niejednokrotnie należy podejmować holowanie. W tych okolicznościach warto przywołać naszą pomoc drogową.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu gdyż administrujemy specjalistycznym sprzętem. W momencie gdy zdarzy się, że jest to oczekiwane znakomitej jakości wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam solidnie i sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Każdy samochód umiemy ustawić na kołach przedtem wyciągnąwszy go z kanału także TIR-a, chociażby znajdował się w technicznie złym stanie i w niełatwo osiągalnym stanowisku.


Kiedy występuje ostateczność transportu towarów z unieruchomionego pojazdu mamy alternatywę podstawienia właściwego samochodu do ich przewozu. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie ich transportu w zlecone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i spokoju 24 godziny na dobę chroni profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Duże zaplecze pomaga nam przeprowadzić każde wezwanie w każdym momencie doby nie bacząc na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności łatwych w naprawie. To prawda, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona wstrzymują dalszą jazdę, lecz są stanowczo nieskomplikowane do usunięcia na miejscu zdarzenia. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich przypadkach może się całodobowo wykazać swobodą. Okaże się ewidentne, że nie ma pretekstu do wykorzystania lawety. Serwis przyjdzie na miejsce awarii bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje też pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest podstawą usług jakie proponuje mobilny serwis. Na trasie potrafią skutecznie podjąć różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Po uzgodnieniu niuansów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. By w całości wesprzeć kierowcę do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców konstruują pełną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Dostarczymy dowolną poważną maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy też to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Na porządku dziennym jest także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie mniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy jednakże adekwatnie przeszkolonych kierowców. Operujemy zespołem pojazdów wspierającym przewóz towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Jeżeli Masz kłopot z specyficznym ładunkiem, powiedzmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł kalkulować z naszej strony na szybkie i profesjonalne ukończenie tej usługi. Towary w każdym przypadku odrębnie ubezpieczamy i oczywiście dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Z tego powodu, że MegaHol to fachowa pomoc drogowa czynna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym terenie, ale w całym kraju. Bowiem zasady postępowania w konkretnych sprawach formujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych zawodowców z wielu ośrodków. Pozwala nam to szybko i profesjonalnie naprawić właściwie każdą awarię i dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z gwarancją znakomitej jakości i przystępnej ceny.


Dowolna usługa jest szczególna, dlatego każdą wyceniamy osobno. Na pozór identyczne usługi jednak się różnią, dlatego każda wymaga samodzielnej wycenie. Szacując wycenę kierujemy uwagę na: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i rejon zdarzenia.


Gdy zniszczenie wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można opłacić z OC winnego kraksy. Podobnie może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

Tylko Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Ogrodzieńca który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: