LAWETA ZŁOCIENIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZŁOCIENIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z przykrego zajścia jakie przytrafić potrafi się w podróży, jednak jest nam przyjemnie, że zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. W dowolnej podróży musisz być przygotowanym na możliwość uczestnictwa w wypadku lub kolizji albo powstania usterki choćby i w nowym samochodzie. W większości takich incydentów niezbędne może być wówczas wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu usterki paraliżującej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie tradycyjne lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Konieczność takich przedsięwzięć przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Na łamach tego portalu MegaHol.pl kojarzymy specjalistów z kierowcami. Okoliczności są różne, jednak nasi specjaliści w każdym przypadku i kompetentnie potrafią dostarczyć efektywnej pomocy. Przerzut lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej załogi jakiegokolwiek kłopotu bo mają do dyspozycji pełną paletę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Ta firma jest zupełnie inna. Tutaj jest wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa od początku zdecydowana niezwłocznie ruszyć z pomocą. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą okoliczność zatem można mu w zupełności zawierzyć.


Zawsze może dojść do niespodziewanej awarii ewentualnie kraksy? Jeśli miało to miejsce w pobliżu Złocieniec niczym nie potrzebujesz się denerwować zwyczajnie zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Zjawimy się na miejscu najszybciej. W naszej grupie są zawodowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy to nie będzie temat do dyskusji. Nasze brygady nigdy nie rezygnują. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali polskie drogie, jednak wiemy, że zdarzają się przedziurawione opony, silniki które nie potrafią zaskoczyć, zaskakujące niedobory paliwa w zbiorniku bądź popsuty mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z przyjemnością dojedziemy aby skasować niesprawność na miejscu zdarzenia. Wciąż też jesteśmy gotowi na komunikat, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Otrzymujesz gwarancję, iż rejonu zajścia nie porzucimy niezabezpieczonego. Nie rozmyślaj o miejscu w którym utknąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy Potrzebujemy kilku minut aby Cię usytuować, a przede wszystkim udzielić skutecznej pomocy. A to z tego powodu, że rozpoznamy każdą ścieżkę na tutejszym terenie.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Możesz się zorientować w całej Polsce jak może być praktyczny. Wystukaj numer. Moment jest nie istotny skoro jesteś w opresji. Pojawimy się – masz na to gwarancje! Gdyż taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Bo w biedzie polegaj na przyjacielu.Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Dowóz paliwa albo usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Złocieniec bezwzględnie jest zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy jak również najlżejszy model przewiezienia zniszczonego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Możemy też zdecydować się na holowanie, jednak właściwie na autostradzie wygląda to zupełnie inaczej gdyż tutaj taki model transportu pojazdów jest oficjalnie wzbroniony. W okolicy Złocieniec administrujemy doskonale wyposażonymi specjalnymi pojazdami z kompetentną kadrą. W skład flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu pojazdu, a także załadunku. 24 godziny na dobę zarówno uszkodzony pojazd jak i jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu to dopuszcza i oczywiście paragrafy w każdej chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Taki skład może przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest dylemat gdy na drodze awarii ulegnie samochód ciężarowy. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety reguła w przypadku niesprawności TIR-a. W takich okolicznościach niejednokrotnie holowanie wydaje się być optymalnym sposobem odblokowania drogi. Tu odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek samochodu bowiem rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Potrafimy solidnie i sprawnie przewieźć choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Absolutnie nie ma dla nas mało osiągalnych miejsc, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po wypadku wydostaniemy z kanału oraz ustawimy na kołach.


Awaryjny pojazd może prawdopodobnie transportować produkty, które nie przepadły ulegając skasowaniu, lecz wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Wykwalifikowana, doświadczona załoga całodobowo nadzoruje aby zapewnić Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. W każdym momencie doby, nie zważając na sytuację pogodową, szerokie zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić którekolwiek wezwanie.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować niesprawność bywa czasami niezwykle szybko. Mogą to być niesprawności paraliżujące dalszą podróż, ale nieskomplikowane do wyeliminowania na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika innego paliwa. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w takich momentach potrafi się całodobowo wykazać biegłością. Stosowanie lawety okaże się nie wskazane. W rejon zdarzenia serwis dotrze najszybciej, a w dużym kalejdoskopie usług istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji działający przez całą dobę.


Mechanicy z umiejętnościami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Charakter drobnych napraw których mogą się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest prawdziwie szeroki.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest zajęty. Informacje jakie powinny być nam potrzebne to niuanse usterki, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Każdy epizod rozpatrujemy wszechstronnie oczywiście po to żeby w jak najlepiej pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna oferta usług jaką proponujemy swoim kontrahentom obejmuje również transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy walce będą miały u nas umożliwiony bezpieczny transport. Również transport dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Znacznie mniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz wagowo kłopotliwe mamy wszak właściwie wyszkolonych kierowców. Rozporządzamy zespołem pojazdów dopuszczającym fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To ma prawo być na przykład duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy jakikolwiek specyficzny towar.


Możesz kalkulować taką usługę zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Bo funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie tylko w tym terenie, a w całym kraju. Gdyż nasza świadomość to suma doświadczeń i praktyki wykwalifikowanych specjalistów z wielu ośrodków. W wysokiej skuteczności oraz jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać wyraźnie jak ogromny wpływ miał na to ten klucz postępowania.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Wartość uzależniona jest od różnych czynników: użycie części zamiennych, przekrój czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia i rzecz jasna rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Należałoby zabezpieczyć się przez kupno odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi mogą być darmowe podobnie jak w momencie kiedy powinny być spłacone z OC sprawcy kolizji.


Dostajesz stabilność!
Usterka? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – na telefon, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Złocieniec.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: