LAWETA KALISZ POMORSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KALISZ POMORSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu udzielania takiego zlecenia. W dowolnej podróży trzeba być przygotowanym na okoliczność uczestnictwa w wypadku czy kraksie lub powstania usterki choćby i w nowoczesnym samochodzie. Wówczas zwykle korzystnie jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Wymiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia rozmaitych typowych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – standardowo ewentualnie na sztywnym holu. Identyczne zadania wykonujemy dla dowolnego rodzaju samochodu w tym zdecydowanie również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na łamach naszego portalu MegaHol.pl kojarzymy ekspertów z kierowcami. Codziennie nasi mechanicy udzielają pomocy w niezwykle różnych sytuacjach. Dzięki ogólnopolskiej sieci którą dysponujemy nasi ludzie mają do wykorzystania dowolny typ transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To wcale nie jest tylko kolejna jednostka. Nasza pomoc drogowa by udzielić Tobie pomocy podąży natychmiast niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zaufać bo jest gotowy na każde zdarzenie.


Gdy przejeżdżając w regionie Kalisza Pomorskiego dotknie Cię w podróży nieprzyjemne wydarzenie pilnie dzwoń do MegaHol. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał skutecznie działać w sytuacji kraksy ewentualnie usterki. Dojedziemy najszybciej. Przybędziemy z kompetentną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie jest problem. Nasze załogi nigdy się nie poddają. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, a czasem brakuje paliwa. I każda ta sytuację może Cię dosięgnąć powiedzmy gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przyjeżdżamy aby wyeliminować awarię ku Twojej i naszej radości. Wciąż także jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że pożądana może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Zabezpieczamy rejon zdarzenia zaraz po przyjeździe. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy droga komunalna – to jest bez znaczenia. Odkryjemy jakiekolwiek miejsce i oczywiście udzielimy pomocy. Bowiem mapa okolicznych dróg nie stanowi dla nas tajemnic.

NASZA GALERIA


Nigdy nie wyrzucaj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak może być wartościowy. Wybierz numer. Godzina jest nie istotna kiedy znalazłeś się w kłopotach. Zajedziemy – to nie ulega kwestii! I to właśnie jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele zasadniczo tacy są.Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w zakresie Assistance, a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku

Jeśli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Kalisza Pomorskiego jest zdeklarowany do akcji!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to najszybszy, a także najłatwiejszy sposób przetransportowania naruszonego pojazdu. Na autostradzie jedynie z takiej metody przewozu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest tutaj prawomocnie zakazane. Pewność zapewniają nam dobrze zaopatrzone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz fachowa kadra. Na skutek tego możemy być pewni o zabezpieczenie przewozu pojazdu i oczywiście załadunku. Unieruchomiony samochód oraz wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy prędko oraz bezpiecznie na wskazane miejsce.


Jeżeli stan pojazdu to dopuszcza i jednoznacznie również paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, powinno się niemniej mieć w pamięci, iż ten zespół musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki mamy dylemat gdy na jezdni kolizji nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Unieruchomiony TIR na wiele godzin zdoła utrudnić ruch na drodze. Jeśli taka niesprawność utrzymuje się za długo często pozostaje planować holowanie. W tych okolicznościach powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Możemy przyjąć holowanie każdego samochodu bowiem zarządzamy specjalistycznym sprzętem. W momencie kiedy jest to oczekiwane znakomitej jakości wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam solidnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani kłopotliwy dojazd, ani stan techniczny samochodu nie uniemożliwi nam wydobycia TIR-a z dołu i umieszczenia go na kołach.


Awaryjny samochód może zapewne transportować produkty, które nie uległy zniszczeniu, lecz wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem stąd 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana załoga. Nie przykuwają naszej uwagi pogodę bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować którekolwiek zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wiele awarii może być prostych do usunięcia. Przekuta opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki, a także ogrom innych utrudniających dalszą drogę, ale takich które można rozwiązać na poczekaniu. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę wystarczy wezwać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Wykorzystywanie lawety stanie się nie celowe. Sprawny dojazd to wizytówka tego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w palecie usług.


Ekipa, która hołubi mobilny serwis charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Na ulicy potrafią zrealizować różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Telefonujesz tylko raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Doprecyzujemy szczegóły usterki i markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w całości wesprzeć kierowcę zatem do każdego z przypadków przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalnego taboru, którym administrujemy to dlatego oferujemy taką usługę. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę oraz duży walec i rzecz jasna dowolną nawet nietypową z wielkich maszyn drogowych. Na porządku dziennym jest także transport wielkich maszyn rolniczych. Drobne, lecz ciężkie pojazdy powodują trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy mniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże ważne jest żeby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego rodzaju usługi i dokładnie tych przygotowanych kierowców mamy w naszym oddziale. Mamy zdolność frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu optymalny zespół pojazdów. Nabyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych towarów i zawsze jesteśmy gotowi do przewozu bodaj trudnego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Te usługi transportowe wykonujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Zapewniamy całkowitą dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Z tego powodu że pomoc drogowa MegaHol absolutnie w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku i to w całym kraju, a nie tylko w naszym obszarze. Bo nasza wiedza to ilość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. To z tego powodu realnie dowolną niesprawność usuwamy ewidentnie zdecydowanie. Każdy samochód przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można zdefiniować jako właściwą.


Każda usługa jest nowa, zatem każdą wyceniamy jednostkowo. Na pozór analogiczne usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać indywidualnej kalkulacji. W wycenie brane są pod uwagę: użycie części zamiennych, przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia i rzecz jasna typ samochodu, który obsługujemy.


Należałoby zabezpieczyć się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi mogą być wolne od opłat podobnie jak w przypadku kiedy powinny być zapłacone z OC winnego kolizji.


Przyjaciel nie zawiedzie!
W sytuacji kłopotów Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Kalisza Pomorskiego który absolutnie nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: