LAWETA WOJNICZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOJNICZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie są zwyczajne firmy my jesteśmy szczególni. Nasza pomoc drogowa aby użyczyć Ci pomocy wyjedzie niezwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Taki przyjaciel, który jest gotów na każdą możliwość dlatego powinno się mu w pełni zawierzyć.


Przytrafiła się Tobie usterka lub kolizja w okolicy Wojnicz, nie przeciągaj tylko szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dojedziemy natychmiast. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis, a także ekipę specjalistów.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie będą dla nas problemem. Wymiana lub regeneracja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także wiele innych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z radością. W jakiejkolwiek chwili zlecenia możemy uzgodnić, że obowiązkowa musi być autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. Po dotarciu skutecznie pomożemy zabezpieczyć rejon zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka gminna – to jest nie ważne. My błyskawicznie potrafimy Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Trasa gminna czy wojewódzka – na swoim terenie rozpoznamy każdą spośród nich.


Nie wypieraj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Umie być niezastąpiony na terenie Całego kraju. Możesz telefonować o dowolnej porze. Nadjedziemy szybko – na bank! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  w ten sposób faktycznie funkcjonuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy mają być.


Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie źle wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance

Jeśli możesz zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Wojnicz czuwa zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to jeden z szybszych i najpopularniejszy model przetransportowania niesprawnego pojazdu. Na autostradzie wyłącznie z tej metody transportu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest absolutnie prawomocnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w rejonie Wojnicz dysponuje wieloma specjalnymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoce wykwalifikowaną kadrą. Zabezpieczenie załadunku i przewozu pojazdu jest pewne dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Unieruchomiony samochód i wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy prędko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Potencjalną zmianę rodzaju zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile zezwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan pojazdu. Jesteśmy na taką decyzję gotowi, powinno się jednak mieć w pamięci, że taki zespół powinien się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to dylemat jeżeli na ulicy awarii ulegnie samochód ciężarowy. Zwykle awaria TIR-a prowokuje ograniczenie ruchu na drogach. W takim wypadku wielokrotnie holowanie może być jedynym ratunkiem odblokowania drogi. W takim przypadku powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, solidnie i sprawnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. Każdy samochód możemy postawić na kołach przedtem wydobywszy go z rowu także TIR-a, nawet gdyby był w złym stanie oraz w mało osiągalnym położeniu.


Nie ma konieczności by gdzieś przechowywać ładunki dostarczane przez awaryjny samochód, bowiem jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Zawsze jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich przewozu w określone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem stąd przez całą dobę pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Duże zaplecze pozwala nam bez względu na sytuację pogodową którekolwiek zadanie przeprowadzić w dowolnej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie tak mało jest usterek łatwych w naprawie. Niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą jazdę, jednak nietrudnych do naprawienia przypadków awarii. W takim przypadku przez całą dobę wystarczy zadzwonić po lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie może nie być tutaj dla niej pracy. Serwis przybędzie na miejsce awarii najszybciej, a w palecie usług istnieje również funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim gospodaruje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i typ pojazdu mogą zrealizować na trasie różne drobne naprawy.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Po rozpoznaniu elementów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Celem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu pomóc kierowcy więc do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim klientom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Dowolną poważną maszynę drogową, spychacze bądź przypuśćmy koparki gąsienicowe potrafimy transportować prędko i bezpiecznie. Na porządku dziennym jest też przewóz wielkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych stosujemy trochę skromniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są dobrze przeszkoleni do transportu niewielkich, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów. Podczas przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego taboru. To ma prawo zdarzyć się ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy dowolny nietypowy ładunek.


Będziesz mógł zakładać tą usługę tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Wszystkie nasze usługi podparte są odpowiednią dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo wprost dać porękę na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, jednak Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  ją gwarantuje. Otóż doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachowców z całego szeregu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. W pierwszorzędnej efektywności i jakości usług, jaką możemy państwu dziś zaoferować w korzystnej wycenie, widać wyraźnie jak duży wpływ miał na to ten sposób działania.


Jakakolwiek usługa jest nowa, dlatego każdą szacujemy osobno. Na pozór podobne usługi jednak się różnią, zatem każda wymaga osobnej wycenie. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych oraz zakres prac przeprowadzonych na miejscu.


Jeżeli uszkodzenie wyniknie z nieuwagi osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy kraksy. Analogicznie może być jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.Licz na przyjaciół!

W każdym przypadku Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem czeka przyjaciel z Wojnicz gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: