LAWETA RYGLICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYGLICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma funkcjonuje jako diametralnie odmienna. Oto może być pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie pomocną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na dowolną sytuację więc powinno się mu w pełni zawierzyć.


Zdarzyła Ci się usterka lub kolizja w sąsiedztwie Ryglice, nie czekaj, ale szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przybędziemy natychmiast. Za nami przyjdzie mobilny serwis oraz fachowa ekipa.


Nie ma takiej przeciwności byśmy na poboczu jezdni musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali krajowe drogie, lecz rozumiemy, że bywają przebite koła, silniki które nie mogą zaskoczyć, zaskakujące braki paliwa w zbiorniku albo zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z przyjemnością przyjedziemy aby wyeliminować awarię na miejscu. Jeżeli może być niezbędne holowanie czy autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety także nie będziemy mieli z tym kłopotu. Ubezpieczamy miejsce zajścia zaraz po przybyciu. Masz awarię na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – zawsze jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie znaczy to niedogodności. Wystarczy nam parę minut po to by Cię wyszukać i oczywiście dostarczyć szybkiej pomocy. Ponieważ na naszym terenie rozpoznamy każdą dróżkę czy regionalną czy gminną.


Kontakt do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Jesteś w stanie się zorientować w całym kraju jak jest użyteczny. Jest jasne, że nie istnieje zła pora ani nie ma złego dnia na telefon. Stawimy się – możesz być pewien! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Tacy są przyjaciele.


Umiemy objąć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Ryglice bezwzględnie jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych, a także najspokojniejszy model przewiezienia unieruchomionego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna dopuszczalna technika ponieważ holowanie jest tu legislacyjnie wzbronione. Wiarygodność gwarantują nam kompletnie wyekwipowane, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także profesjonalna brygada. Nie powinno być wątpliwości, że samochód i w przebiegu załadunku oraz przewozu będzie na pewno zupełnie bezpieczny. Samochody oraz prawdopodobni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na określone miejsce.


Oczywiście gdy pozwalają na to paragrafy, a także stan pojazdu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to problem gdy na trasie usterce ulegnie samochód ciężarowy. Uszkodzony TIR na wiele godzin zdoła utrudnić ruch na drodze. W tej sytuacji podstawowym zadaniem staje się udrożnienie trasy dlatego może sie zdażyć, iż szybko należy decydować się na holowanie. Z takim problemem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i skutecznie.


Operujemy specjalistycznym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Potrafimy bezpiecznie i oczywiście skutecznie przetransportować nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, bo umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. Chociażby TIR-a wydobędziemy z rowu, a potem ustawimy na kołach bez względu na stan pojazdu czy uciążliwy dostęp.


Możemy ponadto zapewnić właściwy samochód do przewozu towarów przewożonych w zepsutym aucie. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze zaleceniem administratora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju przez całą dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Przez całą dobę, nie zważając na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze umożliwia nam wykonać każde wezwanie.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje niesprawności nieskomplikowanych do usunięcia. Takie proste awarie, jednak utrudniające dalszą drogę to pospolite zjawiska. Brak oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich incydentów, które będą mogły nas dopaść na drodze. Na szczęście lokalna pomoc drogowa przez całą dobę poleca szybkie reperacje wykonane przez mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tutaj zastosowania. W całodobowej ofercie pomocy funkcjonuje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie najszybciej.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest podstawą usług jakie świadczy mobilny serwis. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, nie bacząc na markę mogą się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo dużym zakresie.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na dojazd i kilka minut na telefoniczne stwierdzenie elementów niesprawności, marki pojazdu i rzecz jasna lokalizacji zajścia. Nie ma identycznych usterek dlatego do każdego przypadku podchodzimy wszechstronnie aby w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalistycznego taboru, którym dysponujemy i dlatego świadczymy taką usługę. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy spychacze będą miały u nas umożliwiony dogodny transport. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Niewielkie, lecz wagowo kłopotliwe pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład mniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak ważne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego standardu usługi i oczywiście takich przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również są ważną pozycją w naszej ofercie. Jeżeli Masz problem z specyficznym ładunkiem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz kalkulować z naszej strony na energiczne i niezawodne przeprowadzenie takiej usługi. Podstawą świadczenia tego rodzaju usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i umiejętności. Poza tym grupa nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Z tego powodu że pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie w 100% profesjonalnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku i to w całym kraju, a nie zaledwie w naszym regionie. Ze względu na to, że nasza kompetencja to ilość doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Wysoka skuteczność w sprawnym likwidowaniu niesprawności lub znakomite wyniki przewozu samochodów są oczywiście tego skutkiem.


Dowolną usługę szacujemy odrębnie. Wycena zależna jest od następujących czynników: typ pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik, a także miejsce zdarzenia.


Kompletne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie można opłacić z OC sprawcy kolizji.Przyjaciel nie rozczaruje!

Przytrafił się kłopot przywołuj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Ryglice zdecydowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: