LAWETA ŻABNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻABNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezwzględne jednostki będziesz mógł trafić wszędzie. Ta pomoc drogowa może być taka jak zaufany przyjaciel, który wyjedzie pilnie by udzielić Ci porady. I jedynie przyjaciel jest gotowy Tobie poradzić w jakiejkolwiek sytuacji, dlatego możesz mu zawierzyć.


W rejonie Żabna doszło do zajścia w efekcie którego brałeś udział w kraksie lub zaliczyłeś usterkę? Nie trać czasu na poszukiwanie porady tylko wykonaj telefon do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dojedziemy błyskawicznie. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim kadrę fachmanów.


Absolutnie nie istnieją żadne przeszkody aby sfinalizować na poboczu jezdni jakiekolwiek drobne naprawy. Wulkanizacja czy wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek i inne w sumie małe usterki z satysfakcją skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Autoautolawety względnie autolawety są wciąż zdolne do drogi. Gdy okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy również przygotowani na holowanie w każdym systemie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia niezwłocznie po przyjeździe. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to na nas nie robi żadnego wyrażania.. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię zlokalizować i dostarczyć szybkiej pomocy. A to z tego powodu, że rozpoznamy każdą ścieżkę na naszym gruncie.


Pamiętaj ten telefon. To kontakt do przyjaciela! Potrafi być niezastąpiony na terenie całej Polski. Dzwoń o którejkolwiek porze dowolnego dnia. Zameldujemy się – bez wątpienia! I to właśnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


Gwarantujemy współpracę o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Żabna na sto procent jest zdeklarowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport wadliwych samochodów może być szybki, a także funkcjonalny kiedy do tej czynności użyta zostanie autolawety bądź autoautolawety. Powinno się jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc w sumie to jedyny system jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. Specjalistyczne pojazdy i oczywiście doświadczona obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Żabna ma podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego zawsze jesteśmy spokojni o zabezpieczenie transportu pojazdu i załadunku. Przewieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie i całodobowo zarówno pojazd jak również jego podróżnych.


stan samochodu zdecydowanie powinien być optymalny, a przepisy kodeksu drogowego muszą umożliwiać holowanie gdybyśmy zmierzali zdecydować się na taką formę przewozu. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny problem to w sumie prędkość poruszania sie po drodze. Taki zestaw zdecydowanie powinien jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest dużym problemem, a my rozumiemy tą sprawę, niesprawność pojazdu ciężarowego na drodze. TIR gdy ulegnie usterce na ogół jest powodem kłopotów na drodze. Częstokroć jedynym środkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. Zdecydowanie zawsze jesteśmy przygotowani na to rozwikłanie sprawy.


Holowanie dowolnego modelu pojazdu dzięki specjalnemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas problemem. W przypadku kiedy zdarzy się, że jest to konieczne pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie, a także sprawnie przewieźć pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Każdy pojazd umiemy ustawić na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w fatalnym stanie i w mało przystępnym położeniu.


Możemy również dostarczyć właściwy samochód do transportu materiałów przewożonych w niesprawnym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie z życzeniem dysponenta ładunku.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga całodobowo dyżuruje by zapewnić Wam spokój i bezpieczeństwo. Bez względu na warunki pogodowe w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć każde zlecenie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Usunąć usterkę bywa momentami niezmiernie szybko. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą podróż, ale nietrudnych do rozwiązania przypadków niesprawności. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy przeprowadza w terenie przez całą dobę. Laweta będzie nie zasadna. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie najszybciej.


Nasz mobilny serwis doglądają gruntownie wykształceni mechanicy. Świadomość detali wielu różnorodnych samochodów bez względu na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Zatelefonować starczy wyłącznie raz. Po ustaleniu detali awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Nie ma identycznych niesprawności więc do dowolnego epizodu podchodzimy wszechstronnie żeby w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Szeroka propozycja usług jaką świadczymy swoim odbiorcom zawiera także transport maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezawaryjny. Bierzemy pod uwagę również transport wielkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy jednakże adekwatnie przeszkolonych kierowców. W czasie frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego zespołu pojazdów. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i stanowczo więcej.


Będziesz mógł oczekiwać tej usługi zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi rozporządzamy całkowitą, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ normy działania w określonych konfiguracjach kreujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wyspecjalizowanych specjalistów z wielu ośrodków. Znaczna efektywność w pewnym kasowaniu awarii bądź znakomite rezultaty transportu pojazdów są właśnie tego skutkiem.


Wszelką usługę wyceniamy rozdzielnie. Na wartość usługi oddziałują: zakres robót przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zajścia, model pojazdu, który obsługujemy i oczywiście zastosowanie części zamiennych.


Nasze usługi mają przystępne wyceny, jakkolwiek mogą też być wolne od opłat jeżeli Państwo mają odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza praca jest zawiniona wcześniejszą kolizją do której doszło z winy osób trzecich i oczywiście wydatki opłaca się z OC winnego kolizji.Pamiętaj!

Wyłącznie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na telefon, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Żabna.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: