LAWETA TUCHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TUCHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja jest diametralnie odmienna. W nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię mocnym ramieniem. Zatem podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć bo jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


Zdarzyła się Tobie awaria bądź stłuczka w okolicy Tuchów, nie czekaj, lecz wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przybędziemy natychmiast. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis i oczywiście brygadę fachmanów.


Drobne naprawy na trasie nie staną się dla nas trudnością Nie sądź, że nie dotrzemy do drobnostki jaką wydaje się być zmiana koła. Wspomożemy nawet przy ratunkowej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Zawsze także jesteśmy zdecydowani na komunikat, że przydatna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Jeśli to będzie niezbędne każdorazowo chronimy teren awarii albo kolizji. Nie istotne czy ewentualna kolizja czy awaria miała miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej bądź na bocznej ulicy dojazdowej. My błyskawicznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Bowiem na swoim obszarze znamy dowolną ulicę czy regionalną czy komunalną.


Zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Choćby na obszarze całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Wystukaj numer o dowolnej godzinie każdego dnia. Dojedziemy – to pewne! Bowiem taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół poznaje się w biedzie.


Zawsze możesz polegać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance i nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię

Jeżeli to nie kłopot zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Tuchów na sto procent jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz unieruchomionych pojazdów będzie na pewno sprawny oraz funkcjonalny kiedy do tej roboty użyta zostanie autolawety bądź autoautolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej formy transportu można skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie oficjalnie zakazane. Specjalne pojazdy oraz fachowa obsługa. Pomoc drogowa w regionie Tuchów nabyła podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie pod opieką naszych pracowników absolutnie bezpieczny w przebiegu załadunku oraz w czasie przewozu. Pojazdy i ewentualni pasażerowie będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Ewentualną zamianę typu zlecenia na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny pojazdu. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Taki skład pojazdów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na trasie awarii to w sumie ogromny problem, ale my odczuwamy tego świadomość. TIR jeśli ulegnie niesprawności zazwyczaj jest początkiem problemów na drodze. Częstokroć optymalnym ratunkiem odblokowania drogi musi być holowanie. Zdecydowanie jesteśmy przygotowani na to rozwiązanie.


Holowanie samochodów nie jest dla nas niespodzianką bowiem rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Pierwszorzędnej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pomagają nam pewnie i oczywiście skutecznie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w momencie kiedy jest to wskazane. TIR w wykopie sterczący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w ciężko dostępnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś przechowywać artykuły dostarczane przez unieruchomiony pojazd, ponieważ jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Przeładujemy je i przewieziemy na ustalone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Przez całą dobę, nie bacząc na pogodę, okazałe zaplecze dozwala nam urzeczywistnić dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii zawsze będą i te proste do rozwiązania. Są to awarie paraliżujące dalszą podróż, ale proste do usunięcia z dala od warsztatu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa bądź też dolanie do baku niedobrego paliwa. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych wypadkach umie się całodobowo wykazać skutecznością. Nie zasadna będzie autolawety. Przez całą dobę, prócz sprawnego serwisu jest jeszcze czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest podwaliną usług jakie proponuje mobilny serwis. Rozległy horyzont drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem doskonałego szkolenia.


Zadzwonić wystarczy jedynie raz. Po rozpoznaniu szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Kompleksowe przystąpienie do potencjalnych przypadków jest zasadą naszego funkcjonowania ponieważ naszym kierunkiem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych potrzebuje specjalnego taboru, którym dysponujemy to z tego powodu polecamy taką usługę. Przewieziemy dowolną poważną maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy też to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Maszyny rolnicze, szczególnie te potrzebujące specjalnej dbałości, podobnie są na naszej liście pojazdów, których transportu się podejmujemy. Do przewozu wózków widłowych używamy nieco skromniejszych pojazdów, ale nasi kierowcy są stosownie wyszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, bowiem posiadamy optymalny tabor. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… zdecydowanie więcej innych nietypowych towarów.


Takiego standardu usługę można u nas zadysponować na terenie całego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Transportowane ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również odpowiednią dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego standardu usług.Dlaczego my?


Gdyż możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to że wielu specjalistów z udokumentowanymi umiejętnościami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i kompetencją byśmy mogli zrealizować metody przynoszące efekt. To z tego powodu realnie każdą awarię naprawiamy ewidentnie profesjonalnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako właściwą.


Dowolna usługa jest oryginalna, więc każdą wyceniamy jednostkowo. Z pozoru podobne usługi jednak się różnią, zatem każda musi podlegać oddzielnej wycenie. Szacując cenę zwracamy uwagę na: zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna zastosowanie części zamiennych.


Nasza usługa, jaką realizujemy z powodu szkody do której doszło w wyniku kraksy nie z Państwa winy, może być opłacona z OC sprawcy. Może być również nieodpłatna w przypadku kiedy zarządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

W sytuacji kłopotów Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Tuchów czeka pod telefonem gotowy by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: