LAWETA CIĘŻKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CIĘŻKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa jednostka jest diametralnie odmienna. My zamierzamy być jak twój najlepszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa od początku zdecydowana by udzielić pomocy. I tak jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć ponieważ jesteśmy gotowi na wszystko.


Uczestniczyłeś w kraksie względnie zaskoczyła Cię awaria w niedalekiej odległości od Ciężkowic? Niezwłocznie wybieraj numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który na pewno jest blisko oraz dobrze wie jakie procedury należy przeprowadzić żeby uporać się z kłopotami. Nadjedziemy najszybciej. Przywieziemy mobilny serwis i oczywiście przeszkolonych specjalistów.


W naszej działalności nie było takiej komplikacji byśmy na ulicy musieli podarować sobie drobne naprawy. Jasne, że nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony złom na jezdni, a w konsekwencji naruszyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które psują się w ulewny deszcz na autostradzie bądź nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać ogromny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieznaczne niesprawności wykluczymy dla Ciebie ku obustronnej satysfakcji. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą nieprzerwanie gotowe do drogi. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy też przygotowani na holowanie w każdym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Chronimy przestrzeń zdarzenia natychmiast po przyjeździe. Możesz mieć usterkę gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może droga wiejska – to jest nie istotne. Znajdziemy jakiekolwiek stanowisko i udzielimy pomocy. Bowiem miejscowe trasy znamy jak swoją kieszeń.


Koniecznie zanotuj lub zapamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Nawet na obszarze całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Wybierz numer o każdej godzinie dowolnego dnia. Przyjedziemy – na bank! Gdyż taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciele stanowczo tacy mają być.


Możesz polegać na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach

Ustal niuanse! Przyjaciel z Ciężkowic czuwa dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych i najpopularniejsza technika przetransportowania naruszonego pojazdu. Powinno się jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc w sumie to jedyny klucz z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Fachowcy oraz doskonale zaopatrzona flotylla specjalnych pojazdów to moc jaką rozporządza pomoc drogowa w obszarze Ciężkowic. Dla pasażerów mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Nie powinno być wątpliwości, że pojazd i w momencie załadunku, a także przewozu okaże się zupełnie zabezpieczony. Wszyscy pasażerowie oraz jednocześnie pojazd przez całą dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


Zdecydowanie gdy pozwolą na to przepisy i stan samochodu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw pojazdów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to duży kłopot, ale my odczuwamy tego świadomość. Uszkodzony TIR na mnóstwo godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. Jeżeli taka usterka utrzymuje się za długo często należy podejmować holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Możemy podjąć holowanie dowolnego samochodu gdyż zarządzamy specjalnym sprzętem. Dostarczymy choćby zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to skutecznie i pewnie dzięki doskonałej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stan samochodu nie utrudni nam wyciągnięcia TIR-a z rowu, a także ustawienia go na kołach.


Uszkodzony samochód może zapewne transportować ładunki, które nie podległy zepsuciu, jednakże wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie tej usługi. Przepakujemy je i przywieziemy na wyznaczone miejsce.


Wykwalifikowana, doświadczona kadra 24 godziny na dobę pilnuje żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Szerokie zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zadanie w każdym momencie doby nie bacząc na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę bywa czasami bardzo łatwo. Oczywiście, zamknięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona uniemożliwiają dalszą podróż, jednak są zdecydowanie łatwe do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje wykonuje w terenie przez całą dobę. Laweta staje się nie potrzebna. Serwis przyjedzie na miejsce awarii najszybciej, a wśród palety usług istnieje również działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Ekipa, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Bez względu na markę i model samochodu mogą wykonać na drodze rozmaite drobne naprawy.


Starczy jednorazowy telefon. Po ustaleniu niuansów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Zamiarem naszych poczynań jest w pełni dopomóc kierowcy stąd do potencjalnych incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest istotną pozycją w obszernej propozycji naszych usług. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie jest problemem. Drobne, ale wagowo uciążliwe pojazdy sprawiają nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednak istotne jest aby prowadził go kierowca wyszkolony do tego typu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Baza pojazdów jaką wykorzystujemy pozwala nam podjąć zadania z zakresu transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… mnóstwo innych niestandardowych towarów.


Takie usługi transportowe realizujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Podstawą oferowania takiego typu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i kompetencje. Ponadto grupa nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Ponieważ Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to profesjonalna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie jedynie w pobliskim regionie, lecz w całym kraju. Gdyż to wieloletnie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków oraz zawodowcy z praktyką i oczywiście uznanymi kwalifikacjami. W znakomitej efektywności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu dziś zaoferować w korzystnej cenie, widać dokładnie jak wielki wpływ posiadał na to ten model funkcjonowania.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Na gotową cenę mają wpływ: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, przekrój prac wykonanych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, typ samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna rejon zajścia.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być bezpłatne gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie można opłacić z OC sprawcy kraksy.Ważne jest Twoje zaufanie!

Na frasunki Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Ciężkowic gotowy do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: