LAWETA ZAKLICZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAKLICZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma jest zdecydowanie odmienna. My zamierzamy być jak twój najprawdziwszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku dostępna aby udzielić ochrony. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł uwierzyć ponieważ jest gotowy na dowolne zdarzenie.


Przytrafiła Ci się awaria ewentualnie stłuczka w pobliżu Zakliczyn, nie zwlekaj tylko szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Nadjedziemy ekspresowo. Przywieziemy mobilny serwis i przeszkolonych fachmanów.


Drobne naprawy na szosie to nie jest kłopot. Nasze brygady nigdy nie kapitulują. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w zmianie lub wulkanizacji koła. Status pojazdu może spowodować, że konieczna okaże się autolawety bądź autoautolawety, natomiast w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to każdorazowo gotowi. Otrzymujesz pewność, że miejsca zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonego. Możesz mieć awarię gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy droga gminna – to jest bez znaczenia. Wystarczy nam kilka chwili po to by Cię zlokalizować i udzielić niezbędnej pomocy. Ulica komunalna lub regionalna – na naszym terenie rozpoznamy każdą z nich.


Bez telefonu do przyjaciela przenigdy nie jedź w drogę. Będziesz mógł się przekonać w całej Polsce jak jest wygodny. Wybierz numer o którejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Przyjedziemy – na pewno! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w ten sposób właśnie funkcjonuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Tacy muszą być przyjaciele.


Umiemy objąć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Zakliczyn jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety są brane pod uwagę jeżeli rozważamy szybki i oczywiście łatwy system transportu zepsutych pojazdów. Należy jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zakazane, więc w sumie to jedyny klucz, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Nasza pomoc drogowa w regionie Zakliczyn kieruje wieloma specjalistycznymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wysoko wykwalifikowaną załogą. Zabezpieczenie załadunku, a także transportu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiej koncepcji w sprawach parku maszynowego i kadry. Przewieziemy na określone miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak też jego podróżnych.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić dyspozycję i zdecydować się na holowanie, ale zdecydowanie powinien na to pozwolić stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Jesteśmy na taką ewentualność gotowi, powinno się jednakże mieć na uwadze, że taki zespół musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot gdy na drodze podlega usterce pojazd ciężarowy. TIR gdy ulegnie niesprawności na ogół może być powodem kłopotów na drodze. W takich okolicznościach nierzadko holowanie może być jedynym środkiem udrożnienia drogi. Pomoc drogowa z Zakliczyn radzi sobie profesjonalnie z tym problemem.


Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Przewieziemy choćby skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to skutecznie i solidnie zawdzięczając to wysokiej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu dodatkowego. Absolutnie nie ma dla nas mało dostępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po wypadku wydobędziemy z parowu oraz umieścimy na kołach.


Możemy ponadto zapewnić właściwy samochód do przewozu materiałów przewożonych w zepsutym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i przywieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


24 godziny na dobę doświadczona, wykwalifikowana kadra pilnuje by zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na realia pogodowe bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić dowolne zamówienie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych niesprawności zawsze będą też takie nietrudne do usunięcia. To takie awarie utrudniające dalszą jazdę, jednak nieskomplikowane do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo brak oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika innego paliwa. Tu kreuje się pole na którym pojawić się powinna pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tutaj zapotrzebowania. W rejon usterki serwis przyjedzie najszybciej, a w bogatym repertuarze usług funkcjonuje też mobilny warsztat wulkanizacji operujący przez całą dobę.


Mechanicy z kompetencjami to skarb jakim rozporządza mobilny serwis. Na trasie są w stanie skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jedyne co potrzeba to jeden telefon. Po zdefiniowaniu detali awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Całościowe nastawienie do wszystkich przypadków jest kwintesencją naszego działania gdyż naszym celem jest w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalnego taboru, którym rozporządzamy to dlatego oferujemy tę usługę. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę oraz ciężki spychacz i rzecz jasna każdą inną z licznych maszyn drogowych. Decydujemy się transportu wszystkich maszyn rolniczych. Właściwie przeszkoleni do przewozu drobnych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu na przykład wózków widłowych. Fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy też są znaczącą pozycją w naszej ofercie. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… zdecydowanie więcej różnych niestandardowych ładunków.


Takiego rodzaju usługę można u nas zamówić na terenie całego kraju. Frachtu podejmujemy się także zagranicą. Przewożone ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy też właściwą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego standardu usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że doświadczona pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest otwarta nie wyłącznie w lokalnym obszarze, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdyż doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachmanów z wielu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Pozwala nam to prędko i skutecznie skasować realnie każdą awarię czy dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z gwarancją doskonałej jakości i dobrej wyceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy indywidualnie więc każdą jednostkowo wyceniamy. W symulacji brane są pod uwagę: zastosowanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zdarzenia i rzecz jasna model pojazdu, który obsługujemy.


Gdy strata wystąpi z nieuwagi osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

Na frasunki Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Zakliczyn zdecydowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: