LAWETA MIASTKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIASTKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Państwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo płynąć wprost z przykrego zajścia jakie przytrafić potrafi się w podróży, jednak jest nam miło, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Ktokolwiek wyrusza, choćby w najkrótszą trasę musi mierzyć się z możliwością usterki, stłuczki lub wypadkiem. Wtedy zazwyczaj dobrze jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Wymiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnorodnych nieskomplikowanych awarii, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – standardowo albo na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze ma prawo mu się przytrafić konieczność takich przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich samochodów bowiem mogą się tu odszukać z specjalistami od typu i charakteru pojazdu jakim kierują. Są zawodowcami, jacy na co dzień udzielają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów jak i wielkich zespołów ciężarowych lub maszyn. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Dookoła są zwyczajne placówki my zamierzamy być inni. Ta pomoc drogowa będzie na pewno taka jak najdroższy przyjaciel, który wyruszy natychmiast żeby udzielić Tobie porady. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł uwierzyć bo jest gotów na nawet zaskakujące zdarzenie.


Gdy jeżdżąc po drogach w rejonie Miastka dotknie Cię w podróży nieprzyjemne zajście niezwłocznie wybierz numer do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał skutecznie działać w sytuacji kraksy czy awarii. Zjawimy się na miejscu natychmiast. Celowo wyuczona kadra dowiezie, a następnie obsłuży mobilny serwis.


Nie istnieją widoczne przeciwności aby zrealizować na ulicy wszystkie drobne naprawy. Nie myśl, że nie przybędziemy do błahostki jaką wydaje się być wymiana koła. Pomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. W którejkolwiek minucie zadania potrafimy przesądzić, że pożądana jest autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Masz gwarancję, że okolicy zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Nie ważne czy utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej lub na bocznej drodze dojazdowej. My po prostu wiemy gdzie jesteś zlokalizowany i jak należy Ci pomóc. A to z tego powodu, że zlokalizujemy dowolną drogę na miejscowym terenie.

NASZA GALERIA


Zachowaj w pamięci kontakt do przyjaciela. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Wystukaj numer o każdej godzinie dnia czy nocy. Nadjedziemy szybko – bez wątpienia! I to dokładnie jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele zasadniczo tacy muszą być.



Umiemy otoczyć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę

Jeśli możesz spójrz w niuanse! Przyjaciel z Miastka bezwzględnie jest dyspozycyjny do roboty!



LawetaAutoautolawety 24h


Unieruchomione samochody najszybciej i najprościej można przetransportować kiedy w grę wchodzi autolawety lub autoautolawety. Możemy też zdecydować się na holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej gdyż tutaj taki typ transportu pojazdów jest prawnie wzbroniony. Profesjonaliści, a także doskonale zaopatrzona flota branżowych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w regionie Miastka. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd będzie pod opieką naszych pracowników całkowicie zabezpieczony w momencie załadunku i w czasie przewozu. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy samochód i wszystkich pasażerów.


Naturalnie gdy zezwalają na taki ruch przepisy i stan pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, trzeba niemniej mieć w pamięci, iż ten skład może się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to dylemat kiedy na trasie podlega usterce pojazd ciężarowy. Wielki TIR umie skomplikować ruch na wiele godzin. Gdy taka usterka przebiega zbyt długo często trzeba zdecydować się na holowanie. Stanowczo zawsze jesteśmy przygotowani na takie panaceum.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką gdyż dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, solidnie i odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Absolutnie nie ma dla nas ciężko przystępnych stanowisk, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po wypadku wyciągniemy z wykopu, a nastepnie postawimy na kołach.


Możemy również zapewnić stosowny samochód do transportu towarów transportowanych w naruszonym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie ze zaleceniem dysponenta ładunku.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana załoga. Dowolne wezwanie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować, bez względu na sytuację pogodową, w każdej porze dnia i nocy.



Mobilny serwis 24h


Nietrudne w naprawie niesprawności bywają powszechnie. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, ale nietrudnych do rozwiązania przypadków usterek. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich epizodach umie się całodobowo wykazać skutecznością. Laweta jak się okaże, nie ma w tym wypadku pracy. W całodobowej ofercie usług jest także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie bardzo szybko.


Mobilny serwis angażuje najlepszych specjalistów. Próg drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na poboczu bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest właściwie szeroki.


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy błyskawicznie. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na dojazd, jednakże przez telefon musimy ustalić detale usterki, markę samochodu i naturalnie rejon zdarzenia. Kierunkiem naszych działań jest w całości odciążyć kierowcę z tego powodu do wszystkich epizodów podchodzimy wszechstronnie.



Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym dysponujemy i oczywiście stąd oferujemy tę usługę. Przewieziemy którąkolwiek poważną maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy też to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Również przewóz wielkich maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Małe, ale ciężkie pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład skromniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak ważne jest by za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego rodzaju usługi i oczywiście tych wyszkolonych kierowców mamy w lokalnym oddziale. Wachlarz naszych usług mieści również transport towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i ciężki gruz.


Będziesz mógł zakładać tą usługę tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Nasza firma rozporządza wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Potencjalne transportowane ładunki są ubezpieczone.



Dlaczego my?


Ponieważ nie jest łatwo faktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz MegaHol ją gwarantuje. Bowiem podstawy działania w danych okolicznościach formujemy w oparciu o oceny i doświadczenie wykwalifikowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. Zaczynając ten pomysł spodziewaliśmy się skutku w postaci wysokiej skuteczności i jakości usług przy korzystnym stosunku ceny.


Osobnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Kalkulując wycenę zatrzymujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia, a także rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Warto zabezpieczyć się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi mogą być wolne od opłat tak jak w przykładzie gdy są opłacone z OC sprawcy stłuczki.


Dbaj!
Zawsze Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Miastka oczekuje pod telefonem zdeterminowany by Ci pomoc.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: