LAWETA BOLKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOLKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne instytucje będziesz mógł trafić zawsze. Ta pomoc drogowa jest jak najdroższy przyjaciel, który wyjedzie pilnie aby udzielić Ci ochrony. I tak jak przyjacielowi można nam zawierzyć gdyż jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Przytrafiła Ci się awaria ewentualnie stłuczka w pobliżu Bolków, nie zwlekaj tylko szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy natychmiast. W tej obsadzie są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy to nie jakiś problem. Nasze ekipy absolutnie nie rezygnują. Wulkanizacja bądź zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek oraz pozostałe w sumie małe usterki z radością usuniemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Stopień uszkodzenia pojazdu może spowodować, że niezbędna okaże się autolawety bądź autoautolawety, zaś w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to każdorazowo gotowi. Po przyjeździe skutecznie wspomożemy zabezpieczyć miejsce zajścia. Możesz mieć usterkę wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może droga gminna – to jest nie ważne. Udzielimy pomocy w dowolnym rejonie. Mianowicie z tego powodu, że znamy każdą drogę na swoim obszarze.


Bezwarunkowo zanotuj względnie zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. W całym kraju czasem może być rzeczywiście przydatny. Wystukaj numer o dowolnej porze dnia lub nocy. Pojawimy się – na sto procent! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób faktycznie działa. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


Zabezpieczamy pomoc o każdej godzinie dnia czy nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance lub niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Bolków jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to w sumie najszybsza jak również najspokojniejsza metoda przewiezienia uszkodzonego pojazdu. Powinno się jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc to jedyny system z jakiego możemy tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w obszarze Bolków kieruje wieloma profesjonalnymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoce wykwalifikowaną kadrą. Nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w momencie załadunku i przewozu okaże się bezwarunkowo zabezpieczony. Dowieziemy na określone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego podróżnych.


Oczywiście jeżeli pozwalają na to przepisy i stan samochodu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Z szybkością 60 km/h powinien przemieszczać się na trasie ten zespół, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na jezdni ulega usterce pojazd ciężarowy. Unieruchomiony TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W tych okolicznościach istotne okazuje się odkorkowanie trasy dlatego bywa, że szybko trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Bolków radzi sobie znakomicie z tym kłopotem.


Branżowy sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego typu pojazdu. W momencie gdy jest to potrzebne wysokiej próby wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam pewnie, a także efektywnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Absolutnie nie ma dla nas trudno dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po wypadku wyciągniemy z rowu i umieścimy na kołach.


Możemy też dostarczyć wystarczający samochód do transportu ładunków transportowanych w zepsutym aucie. Dowieziemy zgodnie z decyzją, przedtem zlecając ewentualne sprzątanie oraz przepakowanie ładunków.


Wykwalifikowana, profesjonalna załoga 24 godziny na dobę czuwa aby zapewnić Wam spokój i zabezpieczenie. Nie skupiają naszej uwagi warunki pogodowe bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzić każde wezwanie i to w dowolnej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii zawsze będą także te nietrudne do usunięcia. Są to awarie wstrzymujące dalszą jazdę, lecz nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa czy czasami wlanie do zbiornika niedobrego paliwa. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście świadczy szybkie reperacje przez całą dobę. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno tutaj dla niej zatrudnienia. Serwis przyjdzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a wśród palety usług istnieje też funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Bez względu na markę i model samochodu mogą wykonać na drodze rozmaite drobne naprawy.


Starczy jednorazowy telefon. Doprecyzujemy detale niesprawności i markę samochodu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zajścia. Każdy incydent rozpatrujemy kompleksowo w taki sposób aby w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Bezpieczny transport potrafimy umożliwić dowolnej ciężkiej maszynie drogowej. W grę wchodzi również transport wielkich maszyn rolniczych. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy wszak dobrze wyszkolonych kierowców. Mając na stanie wystarczający tabor realizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To potrafi być duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy dowolny niekonwencjonalny ładunek.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi rozporządzamy pełną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Albowiem profesjonalna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest dostępna nie jedynie w naszym regionie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Otóż podstawy działania w poszczególnych okolicznościach kreujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wyspecjalizowanych profesjonalistów z całego szeregu ośrodków. Uruchamiając ten projekt spodziewaliśmy się efektu w postaci znakomitej efektywności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Indywidualnej wycenie podlega dowolna usługa. Szacując cenę kierujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, a także typ pojazdu, który serwisujemy.


Nasze zlecenia utrzymują dobre wyceny, ale są w stanie być darmowe gdy Państwo posiadają stosowne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza usługa jest zawiniona wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i rzecz jasna koszty opłaca się z OC winnego kolizji.Absolutnie nie zapomnij!

Jedynie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Bolków zdecydowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: