LAWETA ŚWIEBODZICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIEBODZICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne organizacje możesz wpaść gdziekolwiek. Wśród nas znajdziesz to co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wspomoże cię mocnym ramieniem. Taki przyjaciel, który jest gotów na każdą okoliczność więc wolno mu w pełni zawierzyć.


Przytrafiła się Tobie awaria bądź kraksa w okolicy Świebodzic, nie przeciągaj, ale wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Dojedziemy błyskawicznie. Przybędziemy z kompetentną ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie są dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na trasie. Wymiana czy naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz wiele różnych detali naprawimy dla Ciebie na miejscu z radością. W którejkolwiek chwili zlecenia potrafimy uzgodnić, że nieodzowna jest autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Po przybyciu sprawnie pomożemy ochronić okolicę zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy droga gminna – to jest nie ważne. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bowiem mapa regionalnych ścieżek nie ma dla nas tajemnic.


Absolutnie nie wypieraj z pamięci numeru do przyjaciela. Zadziała każdorazowo gdy okaże się niezbędny dosłownie w całej Polsce. Każda pora będzie na pewno idealna. Dzwoń skoro znalazłeś się w potrzebie. Dotrzemy – możesz być pewien! Albowiem taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Bowiem w biedzie oczekuj przyjaciela.


Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą usługę:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów

Ustal detale! Przyjaciel z Świebodzic czuwa chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz unieruchomionych pojazdów musi być szybki, a także łatwy kiedy do tej roboty zastosowana zostanie autolawety albo autoautolawety. Na autostradzie tylko z takiej metody przewozu możemy skorzystać gdyż holowanie jest tu prawnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Świebodzic rozporządza wieloma specjalnymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) i wysoko wykwalifikowaną brygadą. Na skutek tego zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu pojazdu i załadunku. Przez całą dobę zarówno zniszczony samochód jak i jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan pojazdu na to zezwala i naturalnie przepisy kodeksu drogowego w każdej chwili można postanowić o holowaniu. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten zespół samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający awarii na jezdni to poważny problem i my rozumiemy tą kwestię. TIR jeżeli ulegnie usterce zwykle może być powodem dylematów na drodze. Wtedy holowanie jest niejednokrotnie niezbędne. Ta pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi sytuacjami.


Zarządzamy branżowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrealizujemy to skutecznie i solidnie zawdzięczając to wysokiej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Każdy samochód potrafimy ulokować na kołach wcześniej wydobywszy go z jaru także TIR-a, chociażby znajdował się w fatalnym stanie oraz w mało dostępnym stanowisku.


Awaryjny samochód może zapewne przewozić materiały, które nie podległy zniszczeniu, ale wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie tej usługi. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak też ekipę, która materiały przepakuje.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra całodobowo dyżuruje żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Dowolne zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na realia atmosferyczne, w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Są także łatwe do usunięcia usterki. Przebita opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, a także mnóstwo innych utrudniających dalszą podróż, jednak tych które da się zlikwidować na miejscu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście oferuje szybkie reperacje przez całą dobę. Laweta jak się okaże, nie ma w tym wypadku zastosowania. Serwis przybędzie w rejon zdarzenia najszybciej, a wśród palety usług jest też pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to skarb jakim dysponuje mobilny serwis. Poziom drobnych napraw jakich są w stanie się podjąć na drodze, bez względu na markę i rodzaj samochodu, jest prawdziwie ogromny.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Ustalimy niuanse awarii, a także markę samochodu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Aby w największym stopniu wspomóc kierowcę do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna propozycja usług jaką oferujemy naszym klientom mieści także przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy każdą dużą maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy to będzie spychacz czy też zgarniarka. Nie przedstawia dla nas dylematu transport wielkich maszyny rolniczych. Dobrze wyszkoleni do przewozu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu na przykład wózków widłowych. Mając na stanie optymalny tabor wykonujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz kalkulować z naszej strony na szybkie i odpowiedzialne wykonanie tej usługi. Nasza firma dysponuje wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego typu usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bo funkcjonujemy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w naszym obszarze, ale w całym kraju. Albowiem to całe długie doświadczenie współdziałających nawzajem ośrodków oraz zawodowcy z praktyką i rzecz jasna udokumentowanymi kwalifikacjami. Pozwala nam to szybko i precyzyjnie skasować praktycznie każdą niesprawność czy przewieźć jakikolwiek pojazd z pewnością wysokiej jakości i dobrej ceny.


Jakakolwiek usługa jest wyjątkowa, dlatego każdą wyceniamy osobno. Na pozór bliźniacze usługi zawsze się różnią, zatem każda musi podlegać samodzielnej wycenie. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: rodzaj pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, a także miejsce zajścia.


Nasze usługi utrzymują dobre ceny, jakkolwiek są w stanie być wolne od opłat jeśli Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza działalność jest spowodowana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z winy osób trzecich i oczywiście koszty pokrywa się z OC winnego kolizji.Pamiętaj!

Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Świebodzic który przenigdy nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: