LAWETA STRZEGOM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRZEGOM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa instytucja naprawdę jest zupełnie inna. Oto jest jednak pomoc drogowa, która wysunie do Ciebie pomocną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł uwierzyć bo jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Przytrafiła się Tobie usterka bądź kolizja w pobliżu Strzegom, nie zwlekaj tylko szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przyjedziemy bezzwłocznie. Celowo wyszkolona obsada przywiezie, a następnie będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na poboczu jezdni umiała by zaistnieć dla nas problemem nie do pokonania. Wulkanizacja bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także inne w sumie nieduże usterki z satysfakcją wyeliminujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Stan pojazdu może spowodować, że nieunikniona okaże się autolawety lub autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego każdorazowo przygotowani. Po przybyciu sprawnie wspomożemy zabezpieczyć strefę zajścia. Nie ważne czy Twój problem z autem ma miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej czy na peryferyjnej drodze dojazdowej. My oczywiście wiemy gdzie jesteś, a także jak Ci pomóc. Ponieważ jesteśmy u siebie stąd rozpoznamy tutaj obojętnie którą trasę.


Obowiązkowo zanotuj względnie zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie. Dzwoń o dowolnej porze dowolnego dnia. Dojedziemy – masz na to gwarancje! PDS24h Marek Chudzik tak rzeczywiście funkcjonuje. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


Nasza pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Odnajdź detale! Przyjaciel z Strzegom jest dyspozycyjny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych, a także najpopularniejszy sposób przetransportowania uszkodzonego samochodu to autoautolawety albo autolawety. Często zauważamy na trasach nieformalnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. W okolicy Strzegom operujemy znakomicie wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z kompetentną załogą. W garnitur flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku i przewozu pojazdu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Zepsuty pojazd i wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy szybko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu każdorazowo zmienić dyspozycję oraz podjąć decyzję o holowaniu, ale zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. W dowolnej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny kłopot to w sumie szybkość przemieszczania sie po trasie. Taki skład musi jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka samochodu ciężarowego na drodze, z czego zdajemy sobie sprawę, to spory kłopot. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety zasada w momencie kolizji TIR-a. W takim wypadku częstokroć holowanie wydaje się być jedynym środkiem odblokowania drogi. Zdecydowanie jesteśmy gotowi na to rozwikłanie sprawy.


Zarządzamy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam holowanie dowolnego samochodu. W chwili gdy zdarzy się, że jest to niezbędne pierwszorzędnej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam bezpiecznie i sprawnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Ani skomplikowany dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie uniemożliwi nam wyciągnięcia TIR-a z wykopu, a następnie ulokowania go na kołach.


Uszkodzony samochód może zapewne transportować produkty, które nie uległy zepsuciu, ale wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie takiej usługi. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie ze zaleceniem dysponenta ładunku.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju czuwa kompetentna, wykwalifikowana załoga. Szerokie zaplecze dozwala nam wypełnić którekolwiek zamówienie w każdym momencie doby nie zerkając na pogodę.Mobilny serwis 24h


Są też nietrudne do rozwiązania niesprawności. Mogą to być usterki paraliżujące dalszą podróż, ale łatwe do naprawienia z dala od warsztatu. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę proponuje natychmiastowe naprawy wykonane przez mobilny serwis. Zajęcia dla lawety nie można w tym wypadku oczekiwać. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w palecie usług.


Nasz mobilny serwis hołubią wyśmienicie wykształceni mechanicy. Nie bacząc na markę i model pojazdu są w stanie wykonać na drodze różnorodne drobne naprawy.


Jeden telefon wystarczy. Ustalimy detale niesprawności oraz markę pojazdu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Równorzędna awaria ma prawa mieć rozmaite skutki więc, by w pełni wesprzeć kierowcę do wszystkich wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym rozporządzamy to stąd świadczymy taką usługę. Przewieziemy którąkolwiek dużą maszynę drogową bezawaryjnie, a także szybko czy też to będzie walec czy zgarniarka. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Adekwatnie wyszkoleni do transportu małych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu na przykład wózków widłowych. Gospodarujemy zespołem pojazdów dopuszczającym przewóz towarów ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Nabyliśmy doświadczenia z frachtem niestandardowych towarów i jesteśmy gotowi do transportu choćby ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Takie usługi przewozowe prowadzimy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Ładunki zawsze jednostkowo ubezpieczamy i oczywiście dysponujemy dokumentacją, która koncesjonuje nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Bo nie jest łatwo faktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, a PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Bo niemało ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło własnym specjalistom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności oraz naukę. Otóż z tego powodu w dobrej wycenie uzyskujecie usługi na wysokim, kompetentnym poziomie.


Jakakolwiek usługa jest indywidualna, dlatego każdą wyceniamy indywidualnie. Z pozoru analogiczne usługi choć trochę się różnią, zatem każda musi podlegać samodzielnej kalkulacji. W wycenie brane są pod uwagę: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych oraz charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, gdyż szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy kolizji względnie ubezpieczeniowej ochrony.Przyjaciel nie nawali!

W przypadku trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Strzegom gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: