LAWETA ŻARÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻARÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie kolejna jednostka. Tutaj jest twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. Ten przyjaciel, jaki jest gotów na dowolną okoliczność zatem wolno mu w zupełności zaufać.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej awarii ewentualnie stłuczki? Gdy podróżujesz w pobliżu Żarów o nic nie musisz się niepokoić spokojnie zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy bezzwłocznie. Dojedziemy z rzetelną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie jest kłopot. Nasze ekipy w żadnym wypadku nie kapitulują. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście każda z tych okoliczności może Cię zdybać chociażby gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przyjeżdżamy by wyeliminować niesprawność ku Twojej i naszej przyjemności. A jeżeli będzie konieczna autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. W strefie kraksy względnie usterki zdecydowanie ułatwiamy efektywnie ją ubezpieczyć. Na dowolnej trasie, w którymkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – to jest nie istotne gdzie stanął Twój pojazd. My to miejsce znajdziemy aby Ci pomóc. Mianowicie stąd, że zlokalizujemy dowolną drogę na tutejszym gruncie.


Nie wypieraj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze gdy okaże się niezbędny nawet w całym kraju. Dzwoń o dowolnej godzinie każdego dnia. Zameldujemy się – bez wątpienia! Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik właśnie tak funkcjonuje. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Nasza pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeżeli to nie kłopot zajrzyj w detale! Przyjaciel z Żarów na sto procent jest chętny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety wchodzą w grę gdy rozważamy szybki i łatwy system przewozu niesprawnych samochodów. Powinno się jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc w sumie to jedyny sposób z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w regionie Żarów kieruje wieloma profesjonalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również specjalnie wykwalifikowaną kadrą. W przebiegu załadunku i przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Potencjalni podróżni oraz jednocześnie samochód całodobowo będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być odpowiedni i paragrafy muszą zezwalać na holowanie gdybyśmy planowali zmienić na tą procedurę transportu. Taki skład może przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest ogromnym problemem i my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na trasie. Zawsze usterka TIR-a stwarza ograniczenie ruchu na drogach. Wówczas holowanie staje się niejednokrotnie konieczne. W tym wypadku odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Zarządzamy specjalistycznym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Wysokiej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam solidnie i efektywnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w momencie gdy jest to potrzebne. Choćby TIR-a wyciągniemy z parowu, a potem ulokujemy na kołach bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy uciążliwy dostęp.


Jeżeli będzie nieodzowny przewóz produktów transportowanych przez awaryjny samochód też się takim problemem zajmiemy. Zrealizujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz załogę, która umiejętnie przeładuje materiały.


Przez całą dobę fachowa, wykwalifikowana kadra dba aby zapewnić Wam zabezpieczenie i spokój. Którekolwiek zlecenie dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na realia pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Istnieją również nietrudne do usunięcia usterki. To prawda, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki czy przedziurawiona opona wstrzymują dalszą drogę, jednak są stanowczo łatwe do usunięcia na miejscu. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje prowadzi w terenie 24 godziny na dobę. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno tutaj dla niej zajęcia. Przez całą dobę, obok sprawnego serwisu jest również czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw akceptowalnych do wykonania na ulicy jest wyjątkowo rozległy.


Gdyby telefon okazał się zajęty błyskawicznie oddzwonimy. Doprecyzujemy szczegóły usterki i oczywiście markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Na każdy incydent reagujemy kompleksowo oczywiście po to by w jak najlepiej dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje specjalnego taboru, którym dysponujemy i rzecz jasna dlatego świadczymy taką usługę. Dostarczymy dowolną dużą maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Do przewozu wózków widłowych stosujemy trochę mniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni do transportu małych, jednak ciężkich pojazdów. Rozporządzamy taborem dopuszczającym przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet trudny gruz.


Usługi takie realizujemy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Rozporządzamy kompletną dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Dlatego, że PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku oferuje Ci kompetentną pomoc drogową. Bo nasza mądrość to suma doświadczeń oraz praktyki wykwalifikowanych fachowców z licznej ilości ośrodków. To z tego powodu właściwie każdą usterkę naprawiamy ewidentnie zdecydowanie. Jakikolwiek samochód przewozimy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako dobrą.


Na każdą usługę patrzymy indywidualnie więc dowolną indywidualnie szacujemy. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: typ pojazdu który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik i oczywiście miejsce zdarzenia.


Gdy uszkodzenie wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.Przenigdy nie zapomnij!

Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Żarów jest zdecydowany do pomocy i czeka na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: