LAWETA JAWORZYNA ŚLĄSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JAWORZYNA ŚLĄSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie inna jednostka. My zamierzamy być jak wasz najlepszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie zdecydowana żeby służyć ochroną. Ten przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą okoliczność dlatego można mu w pełni zawierzyć.


Przebywając w pobliżu Jaworzyny Śląskiej uczestniczyłeś w stłuczce względnie zdarzyła Ci się się awaria samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w pobliżu oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Przybędziemy zaskakująco szybko. W naszej obsadzie są fachmani którzy dowiozą mobilny serwis.


Wcale nie będą dla nas kłopotem drobne naprawy na trasie. Nie myśl, że nie dotrzemy do formalności jaką wydaje się być zmiana koła. Pomożemy choćby przy awaryjnej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą nieprzerwanie dostępne do trasy. Jeśli okażą się niezbędne nie będzie na pewno z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w każdym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. W rejonie kraksy czy awarii zawsze pomagamy skutecznie ją ubezpieczyć. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – każdorazowo posiadasz komfort rozumiejąc, że dla nas nie czyni to bariery. My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bo jesteśmy u siebie stąd zlokalizujemy tutaj obojętnie którą dróżkę.


Telefon do przyjaciela wciąż musisz mieć przy sobie. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak jest pożądany. Wystukaj numer. Chwila jest bez znaczenia skoro jesteś w opresji. Przyjedziemy – to nie ulega kwestii! Gdyż taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Bowiem w potrzebie zawierz przyjaciołom.


Nasza pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC stłuczki
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Jaworzyny Śląskiej bezwzględnie jest zdecydowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz defektowych pojazdów jest sprawny i praktyczny gdy do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna możliwa metoda ponieważ holowanie jest w tym wypadku prawnie zakazane. Zawodowcy, a także znakomicie zaopatrzona flota profesjonalnych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Jaworzyny Śląskiej. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Samochód jest w naszych rękach zupełnie bezpieczny w czasie załadunku oraz w czasie przewozu. Przewieziemy na wyznaczone miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być odpowiedni, a paragrafy mają umożliwiać holowanie gdybyśmy zmierzali postulować taką formę przewozu. Oczywiście jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto natomiast aby zleceniodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że ten skład może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający awarii na trasie to wielki dylemat, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Awaryjny TIR na wiele godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. W tych okolicznościach kluczowe staje się udrożnienie drogi więc zdarza się, iż prędko należy podejmować holowanie. Oczywiście zawsze jesteśmy przygotowani na to rozwikłanie sprawy.


Holowanie samochodów nie ma przed nami tajemnic gdyż zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Wysokiej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy gwarantują nam bezpiecznie i oczywiście skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w momencie gdy jest to konieczne. Jest jasne, że nie ma dla nas trudno osiągalnych położeń, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po karambolu wystawimy z wykopu i postawimy na kołach.


Nie ma potrzeby by gdzieś przechowywać produkty transportowane przez awaryjny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Zawsze jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich przewozu w ustalone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju przez całą dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana kadra. W każdym momencie doby, nie bacząc na warunki pogodowe, duże zaplecze umożliwia nam zrealizować którekolwiek wezwanie.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii jest nietrudnych do wyeliminowania. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki jak również ogrom innych uniemożliwiających dalszą jazdę, lecz takich które można naprawić na miejscu zdarzenia. Tutaj kreuje się pole na którym pojawić się umie pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stosowanie lawety staje się nie potrzebne. W całodobowej ofercie pomocy istnieje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie najszybciej.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona załoga. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw możliwych do realizacji na drodze jest niesamowicie pojemny.


Jeżeli telefon okaże się zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Kilka minut konsultacji to czas, który jest nam niezbędny do zdefiniowania detali awarii, marki samochodu i lokalizacji zdarzenia, a następnie w kilkanaście minut będziemy na miejscu zdarzenia. Zbliżona usterka potrafi mieć różnorodne oblicza stąd, by w pełni dopomóc kierowcy do konkretnych zadań podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych potrzebuje profesjonalnego taboru, którym rozporządzamy i oczywiście stąd polecamy taką usługę. Miejscowa flota jest przygotowana na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Nie przedstawia dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Znacząco mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak wagowo dokuczliwe mamy jednak właściwie wyszkolonych kierowców. Mając na stanie właściwy tabor realizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych towarów i teraz zawsze jesteśmy zdeterminowani do transportu chociażby trudnego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz kalkulować z naszej perspektywy na energiczne i odpowiedzialne przeprowadzenie tej usługi. Podstawą oferowania takiego rodzaju usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Poza tym firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Albowiem naszą działalność traktujemy jak służbę. Zatem chronimy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzikto pomoc drogowa z kręgosłupem. Otóż to długoletnie doświadczenie wzmacniających się wzajemnie ośrodków, a także fachmani z praktyką oraz potwierdzonymi kompetencjami. Z tego powodu w niewygórowanej cenie odbieracie usługi na znakomitym, zawodowym poziomie.


Pojedynczej kalkulacji podlega dowolna usługa. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: zastosowanie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia i rzecz jasna typ samochodu, który obsługujemy.


Należałoby zabezpieczyć się przez wykupienie optymalnego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być darmowe podobnie jak w przykładzie kiedy są zapłacone z OC sprawcy kraksy.Trzymaj nas w myśli!

Na frasunki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Jaworzyny Śląskiej który nigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: