LAWETA KARPACZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KARPACZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko następna jednostka. Ta pomoc drogowa by użyczyć Ci ochrony wyjedzie niezwłocznie niby jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel godny kredytu zaufania wręcz gotów na wszystkie okoliczności.


Brałeś współudział w kraksie lub zaskoczyła Cię awaria w bliskiej odległości od Karpacza? Prędko znajdź numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który jest obok oraz dobrze wie jakie akcje trzeba wykonać by poradzić sobie z problemami. Dotrzemy zaskakująco szybko. Za nami dojedzie mobilny serwis i profesjonalna obsada.


Absolutnie nie mogą być dla nas przeszkodą drobne naprawy na trasie. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się psują, i bywa też, że brakuje paliwa. I oczywiście każda ta sytuację może Cię dopaść na przykład gdzieś między zjazdami autostrady. Wtedy przyjeżdżamy żeby skasować niesprawność ku Twojej, a także naszej satysfakcji. A jeśli będzie niezbędna autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. W okolicy kolizji lub usterki zdecydowanie ułatwiamy odpowiednio ją ubezpieczyć. Nie ważne czy ewentualna kraksa lub awaria miała miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej lub na bocznej ulicy dojazdowej. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ponieważ miejscowe trasy rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Pamiętaj bieżący kontakt do przyjaciela. Umie być niezastąpiony na terenie Całego kraju. Każda pora jest odpowiednia. Wybierz numer skoro znalazłeś się w opresji. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik dokładnie tak pracuje. Przyjaciele właściwie tacy są.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Karpacza jest dyspozycyjny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych, a także najłatwiejszy sposób przewiezienia naruszonego pojazdu. Często śledzimy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że ten sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Profesjonaliści oraz znakomicie wyposażona flota specjalnych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w regionie Karpacza. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Zabezpieczenie załadunku i przewozu pojazdu jest pewne dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. 24 godziny na dobę zarówno zepsuty samochód jak również jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Oczywiście gdy zezwalają na taki ruch paragrafy oraz stan samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, trzeba jednak mieć na uwadze, iż ten zestaw może się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na trasie to poważny dylemat, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Prawdziwy TIR może skomplikować ruch na wiele godzin. Jeśli taka awaria utrzymuje się zbyt długo wielokrotnie należy zdecydować się na holowanie. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką bowiem rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Możemy bezpiecznie i oczywiście odpowiedzialnie przetransportować nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to znakomitej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Absolutnie nie ma dla nas mało dostępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wydostania. Chociażby TIR-a po karambolu wydostaniemy z rowu, a nastepnie postawimy na kołach.


Awaryjny pojazd może czasem transportować ładunki, które nie przepadły ulegając skasowaniu, ale wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak i brygadę, która materiały przepakuje.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas priorytetem stąd 24 godziny na dobę pracuje nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana załoga. Nie skupiają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić każde zadanie i to w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych usterek znajdują się i takie nietrudne do usunięcia. Niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, jednak łatwych do rozwiązania przypadków awarii. Na szczęście nasza pomoc drogowa przez całą dobę poleca doraźne naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Nie zasadna staje się autolawety. Serwis dojedzie w rejon usterki bezzwłocznie, a wśród palety usług jest też funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to wykształcona obsługa. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo szerokim obszarze.


Dzwonisz tylko raz. Odbieramy niezwłocznie. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na dojazd, lecz przez telefon musimy określić detale usterki, markę pojazdu i oczywiście rejon zajścia. Celem naszych działań jest w pełni dopomóc kierowcy z tego powodu do każdego z epizodów przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest istotną pozycją w szerokiej ofercie naszych usług. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy walce będą mieć u nas umożliwiony bezawaryjny transport. Również przewóz wielkich maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Właściwie wyszkoleni do transportu małych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu na przykład wózków widłowych. Tabor którym dysponujemy umożliwia nam transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba trudny gruz.


Usługi te realizujemy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również właściwą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług.Dlaczego my?


Bowiem nie jest łatwo faktycznie dać porękę na zapewnienie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, natomiast PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Z tego powodu że mnóstwo ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Pozwala nam to szybko i sprawnie wyeliminować praktycznie każdą niesprawność lub przetransportować każdy pojazd z deklaracją pierwszorzędnej jakości i przystępnej ceny.


Usługi podlegają indywidualnej ocenie. Na kompletną wycenę mają wpływ: lokalizacja zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter czynności zrealizowanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik.


Jeżeli strata wyniknie z winy osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można zapłacić z OC winnego kraksy. Analogicznie może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Masz niezawodność!

Na kłopoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Karpacza gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: