LAWETA PIECHOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIECHOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa instytucja naprawdę jest całkowicie niepodobna do innych. Tutaj jest jednak twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna niezwłocznie ruszyć z poradą. Zatem możesz mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotów Ciebie wspierać w każdych okolicznościach.


Zawsze może dojść do nagłej usterki względnie kolizji? Gdy jesteś w pobliżu Piechowic o nic nie musisz się niepokoić po prostu zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się bezzwłocznie. Dojedziemy z profesjonalną ekipą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze nie staną się dla nas przeszkodą Stanie się dla nas przyjemnością pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa bądź w zmianie względnie naprawie koła. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą planowo zdolne do jazdy. Gdy okażą się nieodzowne nie może być z tym żadnego problemu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w każdym systemie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Chronimy rejon zdarzenia zaraz po przybyciu. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku masz luksus rozumiejąc, że dla nas nie czyni to przeszkody. Zlokalizujemy dowolne miejsce, a następnie zapewnimy pomoc. Ponieważ na naszym terenie rozpoznamy każdą ulicę czy krajową czy gminną.


Zapamiętaj ten telefon. Okaże się, że to telefon do przyjaciela! Zadziała zawsze kiedy okaże się potrzebny choćby w całej Polsce. Nie istnieje za późna pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Przybędziemy z pomocą – możesz być pewien! I to właśnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Gdyż w biedzie stawiaj na przyjaciół.


Jesteśmy gotowi do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Piechowic jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy najszybciej oraz łatwo można przetransportować gdy w grę wchodzi autolawety bądź autoautolawety. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc to jedyny klucz z jakiego możemy tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w rejonie Piechowic zarządza wieloma branżowymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoce wykwalifikowaną brygadą. Samochód będzie w naszych rękach absolutnie zabezpieczony w przebiegu załadunku oraz w czasie przewozu. Niesprawny pojazd, a także wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę przywieziemy szybko oraz pewnie na określone miejsce.


Jeżeli stan techniczny samochodu na to pozwala i naturalnie paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. W jakichkolwiek okolicznościach możesz zmienić dyspozycję jedyny problem tego rozwiązania to prędkość przemieszczania sie po drodze. Taki zestaw powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający awarii na trasie to wielki kłopot, a my rozumiemy tego konsekwencje. Nie dużo pojazdów tak bardzo skutecznie zdoła powikłać ruch na drodze jak popsuty TIR. W tej sytuacji istotne okazuje się odblokowanie drogi więc bywa, że szybko trzeba podejmować holowanie. Nasza pomoc drogowa znakomicie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie samochodów nie ma przed nami zagadek bowiem administrujemy specjalnym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe czy autobusy. Absolutnie nie ma dla nas ciężko przystępnych stanowisk, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po wypadku wystawimy z rowu i postawimy na kołach.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przetrzymywać produkty transportowane przez zepsuty samochód, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Załatwimy niezwłocznie przewóz zastępczy oraz ekipę, która umiejętnie przeładuje materiały.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana kadra. Szerokie zaplecze umożliwia nam bez względu na warunki pogodowe obojętnie jakie zlecenie przeprowadzić w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę bywa momentami niezwykle szybko. Brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą podróż, ale łatwych do wyeliminowania przypadków usterek. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy realizuje w terenie 24 godziny na dobę. Laweta okaże się nie potrzebna. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis dojedzie bardzo szybko.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest esencją usług jakie poleca mobilny serwis. Świadomość detali całego szeregu różnorodnych pojazdów niezależnie od marki pozwala im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Zadzwonić wystarczy wyłącznie raz. Chwila rozmowy to czas, który jest nam potrzebny do określenia detali usterki, marki pojazdu i lokalizacji zdarzenia potem w kilkanaście minut będziemy na miejscu zdarzenia. Kompleksowe nastawienie do potencjalnych incydentów jest zasadą naszego zaangażowania ponieważ naszym celem jest w całości odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów budują różnorodną propozycję naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Dostarczymy bezawaryjnie zgarniarkę jak również ciężki walec i rzecz jasna dowolną inną z licznych maszyn drogowych. Wykonujemy transport różnych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy zdecydowanie skromniejsze samochody, jednakże nasi kierowcy są właściwie przeszkoleni do przewozu drobnych, jednakże ciężkich pojazdów. Tabor którym zarządzamy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy czy transport ładunków ponadnormatywnych. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… mnóstwo innych nietypowych ładunków.


Takiego standardu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi przedstawiamy pełną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ PDS24h Marek Chudzik to fachowa pomoc drogowa czynna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie zaledwie w miejscowym terenie, lecz w całym kraju. Albowiem wytyczne działania w określonych konfiguracjach konstruujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych fachowców z wielu ośrodków. Duża efektywność w sprawnym kasowaniu awarii czy świetne rezultaty przewozu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Jakakolwiek usługa jest nieco inna, zatem każdą wyceniamy indywidualnie. Na pozór analogiczne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda wymaga osobnej wycenie. Na kompletną cenę odciskają wpływ: wykorzystanie części zamiennych, charakter prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, rejon zajścia i typ samochodu, który serwisujemy.


Warto ochronić się przez zakup optymalnego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być bezpłatne podobnie jak w przykładzie kiedy są sfinansowane z OC sprawcy kolizji.Możemy być w pobliżu!

Przytrafił się kłopot wzywaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Piechowic zdeterminowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: