LAWETA KOWARY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOWARY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autInstytucje w tej samej domenie pracują tak samo, jednak… Oto jest pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie uczynną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na dowolną okoliczność więc powinno się mu w pełni zawierzyć.


Brałeś udział w kolizji ewentualnie miałeś problem z niesprawnością auta w bliskiej odległości od Kowary? Niezwłocznie wybieraj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który na pewno jest blisko i dokładnie wie jakie procedury trzeba podjąć żeby uporać się z defektami. Dotrzemy najszybciej. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i oczywiście kadrę profesjonalistów.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jest problem. Nasze brygady absolutnie się nie poddają. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a bywa też, że brakuje paliwa. I oczywiście to wszystko może Cię zdybać powiedzmy na środku drogi. A my przybywamy żeby skasować niesprawność ku Twojej, a także naszej przyjemności. W każdej chwili zlecenia możemy zdecydować, że konieczna na pewno jest autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. Po dotarciu efektywnie pomożemy zabezpieczyć rejon zdarzenia. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej czy na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi kłopotu. My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bo znajdujemy się u siebie zatem zlokalizujemy tu każdą trasę.


Absolutnie nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju czekamy na kontakt od Ciebie. Każda chwila musi być dobra. Dzwoń kiedy jesteś w opresji. Dotrzemy – niechybnie! Bo pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik istotnie tak pracuje. Tacy powinni być przyjaciele.


Możemy otoczyć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Kowary czuwa chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wkraczają w grę jeżeli zakładamy szybki jak również prosty klucz przewozu zniszczonych pojazdów. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna możliwa technika bowiem holowanie jest tutaj prawnie zakazane. Specjalne pojazdy i oczywiście fachowa ekipa. Pomoc drogowa w regionie Kowary posiada podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd jest w naszych rękach całkowicie bezpieczny w momencie załadunku i w czasie przewozu. Pojazdy oraz ewentualni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Potencjalną zmianę rodzaju pomocy na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na trasie ten zestaw, holowanie więc jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest ogromnym dylematem i my rozumiemy tą kwestię, niesprawność samochodu ciężarowego na trasie. TIR jeśli ulegnie usterce przeważnie może być powodem problemów na drodze. W tej sytuacji istotne staje się udrożnienie trasy zatem bywa, iż szybko trzeba decydować się na holowanie. Nie raz nasza pomoc drogowa z powodzeniem prowadziła analogiczne zlecenia.


Branżowy sprzęt będący na naszym wyposażeniu pozwala na holowanie jakiegokolwiek samochodu. W chwili kiedy może być to niezbędne znakomitej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam solidnie oraz skutecznie przewieźć pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Choćby TIR-a wydostaniemy z rowu, a potem ulokujemy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia samochodu czy kłopotliwy dojazd.


Nie ma konieczności by gdzieś magazynować produkty dostarczane przez unieruchomiony samochód, gdyż jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Przewieziemy zgodnie z decyzją, przedtem przygotowując ewentualne oczyszczanie terenu i przepakowanie produktów.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa pracuje przez całą dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Bez względu na pogodę w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć dowolne wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności jest nietrudnych do usunięcia. Takie nieskomplikowane niesprawności, lecz wstrzymujące dalszą podróż to popularne zjawiska. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku innego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna wiele innych drobnych przypadków, które potrafią nas dosięgnąć na drodze. W tym wypadku kreuje się furtka w której pojawić się umie nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tutaj pracy. Serwis przybędzie w rejon usterki najszybciej, a wśród palety usług istnieje również funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Ten mobilny serwis obsługują doskonale wyszkoleni mechanicy. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw realnych do realizacji na drodze jest bardzo różnorodny.


Pojedynczy telefon wystarczy. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na dojazd, ale przez telefon potrzebujemy sprecyzować niuanse niesprawności, markę pojazdu i naturalnie rejon zajścia. Kierunkiem naszych poczynań jest w największym stopniu dopomóc kierowcy stąd do wszystkich epizodów przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna oferta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym kontrahentom mieści także transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezpieczny przewóz. Dokonujemy również przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, lecz ciężkie mamy jednakże adekwatnie wyszkolonych kierowców. Organizujemy także usługi z obszaru transportu dłużycowego i ładunków ponadnormatywnych. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet duży gruz.


Możesz liczyć na takie usługi zarówno na obszarze kraju jak również zagranicą. Zapewniamy całkowitą dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bowiem PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku proponuje Tobie doświadczoną pomoc drogową. Ponieważ niemało ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym fachowcom skumulować tutaj doświadczenie, umiejętności i kompetencję. Otóż z takiego powodu w niewygórowanej wycenie dostajecie usługi na znakomitym, zawodowym szczeblu.


Dowolna usługa jest nowa, więc każdą wyceniamy indywidualnie. Na pozór identyczne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda musi podlegać indywidualnej kalkulacji. W wycenie brane są pod uwagę: typ pojazdu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i rzecz jasna rejon zajścia.


Nasza usługa, którą realizujemy ze względu na szkody zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być też bezpłatna w sytuacji kiedy dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Masz stabilność!

W chwili problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Kowary jest zdeklarowany do pomocy i oczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: