LAWETA SZKLARSKA PORĘBA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZKLARSKA PORĘBA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest jedynie inna jednostka. W nas odnajdziesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wspomoże cię zdecydowanym ramieniem. Przyjaciel wart kredytu zaufania dodatkowo gotowy na jakiekolwiek rozstrzygnięcie.


Doszło do nieoczekiwanej usterki lub stłuczki? Jeżeli jesteś w pobliżu Szklarskiej Poręby o nic nie musisz się martwić po prostu wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyuczonych fachowców.


Nic nam nie stanie na przeszkodzie byśmy na trasie musieli darować sobie drobne naprawy. Nie myśl, że nie dotrzemy do drobnostki jaką jawi się być zmiana koła. Wesprzemy choćby przy awaryjnej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo oraz odpalimy silnik gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. A jeżeli będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. W rejonie stłuczki czy awarii gruntownie pomagamy efektywnie ją ochronić. Na jakiejkolwiek ścieżce, w którymkolwiek miejscu, w dowolnym zakamarku – nie jest znaczące gdzie ugrzązł Twój samochód. Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię odnaleźć, a przede wszystkim użyczyć szybkiej pomocy. Mianowicie stąd, że znamy każdą dróżkę na swoim obszarze.


Bez kontaktu do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w trasę. W całej Polsce prawdopodobnie może być rzeczywiście pożyteczny. Wybierz numer. Godzina jest bez znaczenia gdy znalazłeś się w opresji. Dotrzemy – bez wątpienia! W taki sposób funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik dla was. Przyjaciele właściwie tacy są.


24 godziny na dobę możesz na nas polegać:

  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

Jeśli to nie kłopot spójrz w detale! Przyjaciel z Szklarskiej Poręby bezwzględnie jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście kilka sposób na transport unieruchomionych samochodów, natomiast najpopularniejszy i najszybszy to w sumie autoautolawety ewentualnie autolawety. Możemy ponadto zadeklarować holowanie, ale już na autostradzie wygląda to kompletnie odmiennie bowiem tu ten sposób przewozu samochodów jest prawomocnie zabroniony. Profesjonalne pojazdy i kompetentna załoga. Pomoc drogowa w rejonie Szklarskiej Poręby posiada podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma obiekcji co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku oraz transportu okaże się całkowicie zabezpieczony. Samochody oraz ewentualni pasażerowie będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Oczywiście gdy zezwalają na to przepisy oraz stan pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, wypada niemniej mieć na uwadze, iż ten skład może się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to dylemat gdy na trasie ulega usterce samochód ciężarowy. Awaryjny TIR na wiele godzin umie utrudnić ruch na drodze. W takim wypadku wielokrotnie holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem odblokowania drogi. Pomoc drogowa z Szklarskiej Poręby poradzi sobie doskonale z takim kłopotem.


Holowanie dowolnego typu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie może być dla nas dylematem. Dostarczymy choćby zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to sprawnie i bezpiecznie zawdzięczając to doskonałej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu pomocniczego. Choćby TIR-a wydostaniemy z parowu i ulokujemy na kołach nie bacząc na stan pojazdu bądź nieprzyjemny dostęp.


Zepsuty pojazd może czasem transportować ładunki, które nie przepadły ulegając skasowaniu, jednakże potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie takiej usługi. Dowieziemy zgodnie z decyzją, poprzednio organizując niewykluczone sprzątanie oraz przeładowanie ładunków.


Całodobowo profesjonalna, wykwalifikowana kadra dyżuruje aby zagwarantować Wam zabezpieczenie i spokój. Rozwojowe zaplecze dozwala nam przeprowadzić obojętnie jakie wezwanie w każdej porze dnia i nocy nie zerkając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych usterek są także te proste do usunięcia. Takie bezproblemowe awarie, jednakże uniemożliwiające dalszą jazdę to popularne zjawiska. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku złego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych lekkich przypadków, które będą mogły nas dopaść w podróży. W tym wypadku otwiera się pole na którym pojawić się umie lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej zatrudnienia. Serwis dotrze w rejon usterki najszybciej, a w wachlarzu usług jest też działający przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Ten mobilny serwis obsługują znakomicie wykształceni mechanicy. Szeroki limit drobnych napraw, niezależnych od marki i typu pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego wyszkolenia.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Chwila omówienia to czas, który jest nam potrzebny do zdefiniowania detali awarii, marki samochodu i lokalizacji zdarzenia później w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu zdarzenia. Całościowe przystąpienie do wszystkich przypadków jest kwintesencją naszego funkcjonowania gdyż naszym kierunkiem jest w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Każdą ciężką maszynę drogową, spychacze lub powiedzmy zgarniarki możemy przewozić szybko i rzecz jasna bezpiecznie. Maszyny rolnicze, szczególnie te potrzebujące indywidualnej dbałości, też są w naszej ewidencji pojazdów, o których transporcie decydujemy. Należycie wyszkoleni do przewozu drobnych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Zarządzamy zespołem pojazdów wspierającym przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… dużo więcej różnych specyficznych ładunków.


Tego typu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Frachtu podejmujemy się także zagranicą. Ładunki w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy, a także dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Z tego powodu, że PDS24h Marek Chudzik to profesjonalna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w lokalnym regionie, lecz w całym kraju. Z tego powodu, że nasza wiedza to suma doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych specjalistów z licznej ilości ośrodków. Umożliwia nam to szybko i efektywnie skasować praktycznie każdą niesprawność lub przewieźć każdy pojazd z pewnością znakomitej jakości i dobrej wyceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy oddzielnie i każdą indywidualnie szacujemy. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: lokalizacja zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została użyta autoautolawety względnie holownik.


Gdy szkoda wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można sfinansować z OC winnego kraksy. Tak samo może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Istotne jest Twoje bezpieczeństwo!

Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Szklarskiej Poręby gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: