LAWETA SIERAKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIERAKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze przyjmujemy zlecenie ponieważ zasadniczym naszym powołaniem jest świadczenie usługi pomocy, jednak wypada dodać, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu zadaniu podporządkowujemy nasz tabor i umiejętności. W związku z tym formalnie nie zwracamy uwagi na rozmiar pojazdu dlatego, że nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze uczynki utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w biedzie. Zaznaczamy to, iż naszą profesją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce muszą być tak wyekwipowane aby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na trasie. Optymalnym wyjściem powinno być wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie gdy przydarzy ci się to w przestrzeni Sierakowa, bo to pewna pomoc drogowa. Holowanie wszak nie w każdym przypadku bywa uzasadnione. Mobilny serwis to współcześnie jest właściwie rutynowa usługa, a gdy do serwisu dorzucimy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce wydarzenia na krótki okres będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w taki sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie niesprawności.


Na szczęście nie stresujemy się, iż jakaś rzecz nas zdziwi bowiem mamy wystarczająco dużo fantazji, aby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. W zasadzie do tej chwili w każdym przypadku rozstrzygaliśmy pomyślnie zlecenia, nabraliśmy więc przekonania choćby do własnych możliwości. Często zdarza się tak, że błaha niesprawność uniemożliwia dalszą podróż, ale dla pomocy drogowej mała reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie jest problemem. Jesteśmy zdecydowani zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy to może będą wycieraczki bądź też nieodpalający napęd, rozerwana opona lub niedobór paliwa, jako pomoc drogowa prędko to zlikwidujemy.


Postaraj się to mieć na uwadze. My jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tutaj przyjechać chociażby z końca kraju. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie zatrzymały cię problemy my to miejsce znajdziemy, zatem błyskawicznie podamy ci przyjazną rękę. Zdarza się kłopot to musi się pomagać, chwila nie jest kluczowa gdyż ważni muszą być przyjaciele gotowi do pomocy, zatem jesteś w stanie do nas zatelefonować o każdej porze. Przyjaciele są różnorodni, doskonalsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Gdyż tacy powinni być przyjaciele.Możemy objąć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji , a także w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa lub dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co obejmuje nasza propozycja jeśli nadal nie masz ufności. Ale na pewno możesz w Sierakowie polegać na przyjaciołach!


LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet lub autolawet jest gotowa do transportu jakiegokolwiek pojazdu. Mamy świadomość, że prostą procedurą pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej umie się takiej usługi podjąć każdy prowadzący, my jednak radzimy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Tą wskazówkę powinno się przyjąć na poważnie. Oczywiście najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, którą zazwyczaj wykorzystujemy do takiego modelu holowania zdarza się jak się okazuje niepewna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest wzbronione. Stąd doskonale wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, doświadczone oddziały pomocy drogowej MegaHol muszą być najwłaściwszym doborem.


Będące w profesjonalnym taborze lawety a także autolawety pozwolą nam na przewiezienie dowolnego rodzaju samochodu. Właściwy transport przywieziemy prędko na miejsce zdarzenia i pewnie przywieziemy na ustalone miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto jest nasz żywioł. Ciągle rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa propozycja plus gwarancja wysokiej marki własnych prac jest znaczącym ruchem w stronę spełnienia tegoż planu. Awaria TIR-a na ulicy może stać się znacznym problemem. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne sprawić tasiemcowe korki też na szosie dwupasmowej. Jest także jasne, że efekt potrafi być nawet szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej trasie. Więc błyskawiczna naprawa bądź sprawny, fachowy przewóz tego samochodu jest faktycznie ważny.


Wszystkim co zasadniczo nieodzowne do likwidacji podobnych szkód dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac pomocniczych. Mamy, zatem idealne akcesoria, aby dokonać bezpiecznej naprawy po uprzednim ogarnięciu trasy z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego pojazdu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, cały kalejdoskop trudnych aut przywieziemy skutecznie i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach pełni dyżur profesjonalna kadra będąc również żyrantem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik i niskopodwoziówka na szczęście nie będę tu konieczne. Faktycznie się wydarzy jeżeli efekty kolizji da się usunąć na w lokalizacji zderzenia co, też na drodze szybkiego ruchu, szybko może wykonać wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak i na drobne reperacje silnika. To rola skrupulatnego rekonesansu zrealizowanego w czasie przyjęcia zgłoszenia. Rzecz oczywista, że w sposób naturalny potrafi wypaść coś nieoczekiwanego i tak sprawna naprawa nie może być możliwa, jakkolwiek w tej sytuacji szybko podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca jedynie na wezwanie.


Preferowane przez nas osobiste nastawienie do zamówień wywodzi się z faktu, że niesprawności chociaż bliźniacze często bywają wyjątkowo odmienne. Klient ma prawo nie mieć racji przynajmniej co do analizy sytuacji, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a potem wydobyć konieczne wnioski, bo w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Wolno nam tak pracować bo mamy luksus zasilenia znakomicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług uzupełniliśmy o transport dużych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych ponieważ szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam przyjęte rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla podstawowych zleceń. Mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie frachtu to jednak wśród drużyny znajdują się profesjonaliści, kierowcy z konkretnym doświadczeniem w takich frachtach, dlatego wykorzystujemy ich potencjał.


Nie mamy utrudnień, w kraju czy zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki czy walce drogowe. Plus artykuły w postaci ładunków ponadnormatywnych czy frachtów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, a jednak regularnie nasze ładunki są ubezpieczone. Wszelkie formalności i certyfikaty konieczne do dokumentacji powiązanej z wykonywaną przez nas pracą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Czy jest jakiś pretekst, aby nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Raczej chcemy być najlepsi, ale przecież rzecz jasna nie chcemy żeby pozostali czuli się gorsi. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale zdecydowanie każda realizuje swoje zadania.


Winno się wszakże przeanalizować to zagadnienie szerzej. Jeśli tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zdobycia idealnego sprzętu musi być zdecydowanie większe niż w indywidualnym warsztacie. W materii kadr firmowa pajęczyna też ma przewagę nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeżeli funkcjonują tam prawdziwi profesjonaliści. Jednostkowy zakład nie posiada wyboru, my modyfikujemy się konkretnie do zlecenia i dostarczamy optymalny sprzęt plus dobranych zawodowców, a zapewnia nam to firmowa platforma warsztatów reagująca niczym naczynia połączone.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się właśnie z tego powodu i jesteśmy szczęśliwi, że wyznacza zasadę dostarczania naszych usług. Cała firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej grupy specjalistów, którzy będą drużyną z niewielkiego zakładu, pewnie powiązaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą spokojni czując takie zaplecze.


Często opłaty za nasze prace zdarzają się mniejsze niż oczekujecie, a wynika to z tego, że nie opieramy się na taryfikatorze, a szacujemy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. Zdecydowanie przeprowadzamy wszystkie wezwania z OC oraz Assistance i w tym wypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


To jest MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Sierakowa, który każdorazowo zjawi się skoro będziesz w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: