LAWETA PIASKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIASKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Kiedy zdarzy Ci się niesprawność auta lub jakieś inne doświadczenie losowe na szosie. Gdy nieodzowna Ci jest usługa holowania TIR-a względnie innego auta ciężarowego czy dostawczego. Jeśli poszukujesz takiej usługi to w okolicy Piask absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Bezdyskusyjna rękojmia kondycji, a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest naturalna w przypadku lawetMegaHol.


Absolutnie nie powinieneś w tej sytuacji czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc. Lepiej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli być może masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę gdyż potrzebujesz zaufania. Zrealizowania tego efektu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. Teraz powinien być idealny czas na podjęcie konwersacji. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska platforma warsztatów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj różnorodnej ofercie daleko szerszej niż usługi holowania. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na parę najczęściej kierowanych do nas pytań.


Na start typowe pytanie:Co umiemy?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zespołów, jakie zdecydowały się pod naszym szyldem związać sprawdzone oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług jedynie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie rozszerzamy naszą ofertę. Absolutnie nie narzucamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy auta osobowe oraz oferujemy frachty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją jest TIR, a generalnie pojazdy ciężarowe, więc naturalną koleją rzeczy w wachlarzu firmowych usług znalazł się dodatkowo transport maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu mamy w sieci stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, natomiast dzisiaj zadowoleni być możemy z poszerzenia swojej aktywności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Nasz oddział w Piaskach to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku wielu miejsc w Polsce.


Powinno się o MegaHol pamiętać, ponieważ prędko pojawimy się w całym Kraju.Co z podobnej sieci mogą mieć klienci?


Usługę o niezawodnej klasie oraz bezpieczeństwie w czasie 24h na dobę. Jeżeli rozmawiamy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Cena, która w znacznej części przykładów potrafi mieć znaczący wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji zamówienia konkretnej pomocy drogowej. Właśnie platforma pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać na miejsce wypadku sprawniej. Uczestniczenie w sieci MegaHol gwarantuje nam znacznie bogatsze możliwości w wyborze grupy optymalnie skomponowanej do zlecenia, a tym samym wręcz na początku podwyższa jakość usługi. Nie możliwe by było dla MegaHol dylematem posłanie do skomplikowanego zlecenia kilku mechaników, którzy zwykle działają w odrębnych zespołach, ale działających w granicach naszej platformy. To potrafi zdarzyć się łącznie potrzeba wysłania solidnego ciągnika aby wydostać TIR-a z parowu, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Dzięki sieci już posiadamy wspólników, którzy mogą się wzajemnie wspomóc w odpowiedni sprzęt i ekspertów. Wspólników, których skromniejsze firmy będą dopiero poszukiwać w momencie kiedy okazują się konieczni.Jaka może być cena usługi?


Pomoc drogowa to trudny temat do zaplanowania stałej ceny za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyjazdem nieprzewidywalne. To normalne, że podejmujemy się wstępnej wyceny usługi w momencie aprobowania wezwania. Właściwie wówczas potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest w okolice kolizji, jakich prac będziemy musieli się podjąć na miejscu, jak daleko potrzeba będzie przewozić konkretny samochód, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, lub naczepy okaże się nieodzowny. Te dane pozwolą koordynatorowi wstępnie ustalić wartość usługi. Jednak rewizja wyceny potrafi być potrzebna po oględzinach na miejscu zdarzenia. Platforma ma jak się okazuje dla końcowej stawki za usługi kolosalne znaczenie, bo jak to zdarza się najczęściej w takich sieciach pozwala obniżyć wszystkie wydatki, a w związku z tym podsumowującą wycenę. Poza tym MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe dzięki umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Jakie usługi oferujecie obok holowania samochodów?


 • MegaHol na skutek działania w sieci posiada znaczny repertuar usług.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest opoką naszej oferty.
 • Przewóz autolawetą także podróżnych, na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Oczywiście pełna obsługa aut dostawczych, ale też i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszą specjalnością
 • Usługowy fracht pojazdów drogowych wszystkich modeli.
 • Jednorazowe i stałe umowy na fracht maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Przewóz aut unikalnych, ale też na przykład autokarów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa przewozu dłużycowego.
 • Uwalnianie z pobocza, wykopu czy pola samochodów ciężarowych i nie jedynie takich.
 • Kompletna obsługa w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zdecydowanie nasza flota w pierwszym rzędzie pracuje w ramach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej strukturze możemy bez strat dysponować pewne pojazdy do innych usług. Na skutek istnienia w platformie posiadamy znaczący tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. w tym samym momencie, nie kosztem marki i czasu usługi, jesteśmy wstanie podejmować kilkanaście usług. Wszystkie ponadplanowe usługi oferujemy w granicach całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy przewidziana jest umowa, która zarezerwuje nasz udział w świadczeniu pomocy.


Codziennością naszych usług jest błyskawiczny dojazd na dowolne zgłoszenie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Tylko uprzednio zapamiętajcie nasz kontakt. Na pewno na podobną rękojmię decydują się kontrahenci flotowi i dla tego dla nich mamy przygotowaną korzystną umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tu w Piaskach. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami posiadającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do natychmiastowego przyjazdu na miejsce zgłoszenia co ułatwia nam sieciowa architektura. z powodu funkcjonowania w platformie dotrzemy do was prawie błyskawicznie, a będąc gotowym na model taboru z którym będziemy mieli do czynienia sprawniej wykonamy potrzebną pracę. Chociażby serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej skomponowany do pracy z rozpoznanym taborem to niewątpliwie rośnie i sprawność i jakość usługi i ograniczają się straty zleceniodawcy. Umowa z nami na pewno redukuje niebezpieczeństwo strat, dlatego jeśli działa grupa, nie koniecznie miejscowa, której flota regularnie przemieszcza się w obszarze naszych Piask to polecamy jej nasze usługi. w przypadku awarii należałoby mieć atut w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol to droga po spokój!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: