LAWETA PODKOWA LEŚNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PODKOWA LEŚNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł niniejszego działu, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zadania. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, ale zespoły rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to by dać radę sobie z każdym zleceniem.


Niesprawność samochodu potrafi zszokować cię w każdej sytuacji w niemal nie spodziewanym punkcie. Doskonałym panaceum jest wtedy zatelefonować do MegaHol, a szczególnie gdy przydarzy ci się taki przypadek w rejonie Podkowy Leśnej, bo to pewna pomoc drogowa. Nawiasem mówiąc może nie nastąpi przymus holowania. Zawsze potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zajścia niejednokrotnie staje się miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie naprawiają awarie.


I dodajmy, że poradzimy sobie z każdą niesprawnością. Dobre podejście na poziomie przeprowadzenia każdej pracy przynosi dobre skutki, w związku z tym przestrzegamy tych metod gwoli waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie warto zrealizować praktycznie w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie banalne niesprawności, choć klientom uniemożliwiają dalszą podróż. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się każdą błahostką zatem wręcz na szczęście nie potrzebujesz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod naszą opieką będziesz spokojny na drodze.


Miej to na względzie. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w okolice Podkowy Leśnej dotrzeć chociażby z krańca kraju. Fakt, że ze swoim defektem stanąłeś w położeniu skomplikowanym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie stanowił dla nas znaczenia bowiem znamy w tym wypadku każdy zakątek. Dzwoń jeśli jesteś w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Musisz mieć jasność co do tego, iż możesz być naszym przyjacielem nawet jeżeli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Tacy jak my istnieją.Tak samo i w dzień i w nocy możesz na nas polegać:

  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj zaprezentowana w drobiazgach toteż możesz rozwiać obiekcje. Lecz na przyjaciół z Podkowy Leśnej będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, lecz w zasadzie jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą względnie autolawetą dowolnego auta. I chociaż popularną formą przerzutu uszkodzonego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to jednak sugerowalibyśmy skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Bynajmniej nie omijajcie takiej uwagi. Podczas holowania niezwykle ważne są doświadczenie i profesjonalizm. Nie da się w stu procentach zaufać prostej linie holowniczej bowiem nie rzadko jest ona awaryjna. Holując samochód musi się omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacząco skomplikuje oraz wydłuży przerzut. Zatem pomoc drogowa MegaHol zarządzająca wytrawnymi zespołami, oraz stosownym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najszczęśliwszym doborem.


Jakikolwiek typ aut potrafimy dostarczyć korzystając z naszych lawet, czy autolawet. Przepisowy transport zapewnimy natychmiast na miejsce zdarzenia i pewnie przywieziemy na wskazane miejsce i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie bezwzględnie nasz żywioł. Naszym zamysłem jest być najlepszym w przewozie samochodów ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w klasie wszystkich usług jak i w zróżnicowanej propozycji. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć kiedyś możliwość spotkania z zepsutym na drodze TIR-em. I w sytuacji jeżeli niesprawność ma usytuowanie na dwupasmowych trasach bywa, że odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin potrafi spowodować wielokilometrowe korki. Jeżeli niesprawność nadejdzie na szybkiej trasie jednopasmowej to skutek może stać się jeszcze gorszy. Z tego powodu ewidentnie ważny okazuje się sprawny , a także fachowy transport takiego samochodu, albo bardzo szybka jego naprawa w rejonie lokalizacji wydarzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania trudnych aut z rowu i oczywiście pozwalający na postawienie ich na kołach. Wykorzystujemy, jak się zdaje nieodzowne akcesoria, żeby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po uprzednim ogarnięciu trasy z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego pojazdu. Prędko oraz bezawaryjnie dostarczymy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, czyli krótko mówiąc kompletny wachlarz dużych samochodów.


Ale oczywiście w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur profesjonalna załoga i to właśnie oni zapewniają powodzenie i markę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka nie będę tu obligatoryjne. Może zdarzyć się, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice wypadku przybędzie zdecydowanie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują przyczynę niesprawności, choćby i na autostradzie.


Od niewielkich napraw napędu po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne rodzaje zdarzenia. Jest tak dlatego, że przy zgłoszeniu przeprowadzamy na tyle dokładny sondaż aby personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać całkowicie przygotowany do pracy. Bywa iż sondaż telefoniczny może być niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi przeprowadzić natychmiastowej reperacji, nie jest to właściwie problem gdyż w odwodzie zawsze oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Zwykle udaje nam się do zleceń przystępować nadzwyczaj osobiście bowiem mamy wiedzę, iż każdy dowolny incydent jest wyjątkowy. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, ponieważ zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Nasi mechanicy, dostając wsparcie znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z takich konsultacji tylko optymalne wskazówki.Transport niskopodwoziowy     

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy dużo, stąd pozwoliliśmy sobie na poszerzenie firmowej oferty o przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. Przystoi czerpać z wiedzy ekipy pomimo, że nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu, jednakże posiadając kierowców o tym doświadczeniu jesteśmy wstanie zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny prac.


Nie planujemy utrudnień, w Polsce czy zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki czy walce drogowe. Także ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców i sprzętu jakim dysponują, mimo to każdorazowo wszystkie transporty są ubezpieczone. Jakikolwiek fracht, szczególnie niekonwencjonalnych towarów wymaga pozwoleń, pełnomocnictw czy też właściwej specyfikacji, jednakże na pewno nie obciążamy kontrahenta uzyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Gdyż absolutnie nie ma takiego impulsu, ażeby teraz nie. No to niech będzie, że MegaHol. Możemy sobie tu wypisywać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto w taki sposób pisze nie umniejsza zdolności innych. Jesteśmy przeświadczeni, że wszystkie pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe pracują wyraźnie sprawnie.


Spójrz na to wszakże nie wprost. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w tym wypadku powinno być znacząco wyższe niż w indywidualnym zakładzie chociażby ze względu na liczbę kooperantów. Tak samo sytuacja ma się z przeszkoloną kadrą, oraz z kierowcami o właściwych kompetencjach lub praktyce.  MegaHol to wyjątkowe powiązanie małych zakładów, które wzajemnie się wspomagają będąc jednocześnie niedaleko zdarzenia i dysponując wyjątkowym doborem taboru i oczywiście sprzętu.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podwalinę oferowania naszych usług potwierdza się właśnie z tego powodu. Przybędzie konkretnie do was najlepiej wyszukana formacja specjalistów, zapewne z niewielkiego zakładu gdzie budują ich więzy domowe lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na natychmiastową współpracę naszej platformy.


Często opłaty za nasze prace zdarzają się mniejsze niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż nie wspieramy się na cenniku, bo wartościujemy obojętnie jakie zamówienie jednostkowo. Prace które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie przeprowadzone z OC względnie Assistance nie wymagają żadnych opłat klienta.


Oto jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Czekający na Twój telefon przyjaciel z Podkowy Leśnej.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: