LAWETA BROK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BROK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, choć patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszystkie zamówienia. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, ale oddziały rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to by dać radę sobie z dowolnym zleceniem.


Kłopoty z samochodem na trasie to naturalna sytuacja. W takiej sytuacji nie trać czasu na poszukiwanie odpowiednich służb jedynie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w rejonie miasta Brok to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Natomiast właściwie holowanie samochodu może okazać się zbyteczne. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia na krótki okres objawi się specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w ten sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy nakład na usunięcie awarii.


I dodajmy, że poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. Do tej chwili każde zamówienie realizowaliśmy pozytywnie i oczywiście nie ma takiego argumentu by jakoś to się odwróciło. Zdecydowana większość niesprawności jakie uniemożliwiają kierowcom dalszą drogę dla naszych drużyn okazuje się nietrudnymi do usunięcia. Zawsze jesteśmy gotowi zająć się dowolną błahostką czy też to będą wycieraczki bądź raczej nieodpalający silnik, rozerwana opona lub niedobór paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to załatwimy.


Takie sprawy są istotne! My zawsze jesteśmy stąd, w związku z tym kiedy , co zrozumiałe, nie umiesz wyjaśnić gdzie jesteś absolutnie nie musisz się niepokoić. Wiedz, że dostajesz w nas przyjaciół, więc nie martw się, iż nie wiesz gdzie masz awarię my na pewno cię zlokalizujemy. Nigdy nie zastanawiaj się nad chwilą doby ściągaj nas niezwłocznie jeśli jesteśmy ci konieczni. Powinieneś mieć świadomość, iż masz prawo być naszym przyjacielem nawet wówczas jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Naturalnie tak właśnie mamy.


Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz  rozważać naszą współpracę:

  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIACała oferta jest tu rozpisana w detalach toteż możesz rozwiać obiekcje. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć zawsze i wszędzie, a  przede wszystkim w naszym mieście Brok.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, lecz jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do transportu lawetą ewentualnie autolawetą każdego auta. Niesprawny samochód potrafimy oczywiście, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek odradzamy podejmowanie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Tą radę trzeba wziąć na serio. Nie zawodowy kierowca po prostu niestety nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy holowaniu bywają doświadczenie i kompetencje. Lina holownicza, jaką zazwyczaj wykorzystujemy do tego modelu holowania jest jak się okazuje niedoskonała. Holując samochód należy objeżdżać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co znacznie utrudni i przeciągnie kurs. Stąd doskonale wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, kompetentne zastępy pomocy drogowej MegaHol są najtrafniejszym wyborem.


Nawet nie musimy podkreślać, iż w naszej infrastrukturze są niezbędne do tego lawety albo autolawety. Czyż wolno żądać czegoś więcej niż bezawaryjnego oraz sprawnego przewiezienia niesprawnych samochodów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no zapewne nie, natomiast my dokładnie takimi problemami się paramy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to zorganizowaliśmy MegaHol. Przewóz aut ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w jakich przewidujemy być najdoskonalsi. Tak samo w podaży usług jak również w klasie ich zrealizowania. Wszyscy świetnie kojarzą jaką poważną jest na drodze usterka TIR-a. Wyizolowanie jednego pasa ruchu może wywołać kilometrowe korki choćby i na szosie dwupasmowej. Identyczne, lub jeszcze fatalniejsze skutki jest zdolna podobna kolizja uczynić na pośledniej, jednakże ruchliwej trasie. Więc z tego powodu cenić powinno się błyskawiczne, zawodowe naprawy na miejscu powstania zajścia, no i kompetentny transport podobnych pojazdów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz stosownym sprzętem pomocniczym takim, jaki pozwala na wydostanie ciężkiego TIR-a z wykopu , a także umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a umiemy zatem solidnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy umieli go bezpiecznie naprawić. Szybko oraz bezawaryjnie przewieziemy cały arsenał wielkich pojazdów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach pełni dyżur zawodowa kadra będąc oczywiście poręczycielem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że akurat nie będą przydatne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Istotnie tak się zdarzy jeżeli skutki kolizji da się usunąć na w rejonie zdarzenia co, chociażby na autostradzie, prędko potrafi załatwić wykwalifikowana kadra mobilnego serwisu.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy może konsultacji przy nieznacznych awariach motoru, nieustannie chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Zespół mobilnego serwisu odjeżdża zupełnie zorganizowany , a zawdzięcza to specjalnemu rekonesansowi, który prowadzimy w czasie uznania zlecenia. Rzeczywiście w czasie reperacji zawsze może się pokazać, że niesprawność jest poważniejsza niż sugerowały prognozy , ale wówczas niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, oczekująca na polecenie autolawety czy też naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Zwykle udaje nam się do zleceń podchodzić wyjątkowo odrębnie bowiem mamy doświadczenie, iż każdy dowolny przypadek musi być niezależny. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Komfort pracy daje nam wyśmienicie wyposażone zaplecze, dlatego wysłuchanie klienta może nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy swoją propozycję, jednakże standardowe usługi na tym zupełnie nie cierpią, ponieważ przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych wypływa z poważnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym profesjonalnym padoku. To prawda, że w takiej gałęzi transportu akurat nie specjalizujemy się, jednakże jeśli wśród doskonałych kierowców otrzymuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie można nie skorzystać z takiego potencjału.


Przewozimy na obszarze kraju i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych mimo, że małych wózków widłowych. Obiektem tej usługi mogą pozostać również ładunki ponadnormatywne lub frachty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo transportu jest absolutnie priorytetem to przy zapewnieniu wszelkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności związane z transportem w tym możliwe, potrzebne zaświadczenia okazując się tym samym całkowitą specyfikacją niezbędną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

Dlatego, że akurat nie szukamy takiego powodu, ażeby akurat nie. Czemu akurat nie MegaHol? Każdy ma prawo zanotować, że jest najlepszy, jakkolwiek my nigdy nie staramy się ujmować innym kwalifikacji. Niechybnie weryfikują się w pracy wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że działa ich w branży nadzwyczaj dużo.


Warto też inaczej na ten problem spojrzeć. Nasza moc tkwi w platformie licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co jest trudne dla indywidualnego zakładu. W kwestii kadr firmowa platforma też posiada wyższość nad indywidualnym zakładem, również w sytuacji kiedy działają tam dobrzy mechanicy.  Sieć oddziałów ulokowanych niedaleko wydarzenia, kooperując ściśle ze sobą posiada sposobność skierowania pomocy z specjalnie dopasowaną do okoliczności załogą oraz stosownym sprzętem.


Podwalinę oferowania naszych usług określa idea „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie z tego powodu. Prawdopodobnie z pomocą dojedzie mała, rodzinna grupa zawodowców, jednak wspomagana energią całej firmowej pajęczyny.


Nigdy nie potrzebujemy cennika ponieważ jakiekolwiek wezwanie oceniamy odrębnie, ale takie podejście ma bezpośrednie odbicie w niejednokrotnie mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Zdecydowanie przeprowadzamy potencjalne wezwania z OC oraz Assistance i w tym przypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


Taka jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z miasta Brok, który umożliwia Ci pewną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: