LAWETA DREZDENKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DREZDENKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy pewną licencję na pomoc drogową


Dobrze, że tutaj się znalazłeś! To najkorzystniejsze miejsce w bliskości Drezdenka do którego mogłeś trafić. Pomagamy we wszystkich przypadkach losowych, jakie mogą przytrafić się na drodze. Wyeliminujemy dowolną niesprawność. z sukcesem odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i pozostałych pojazdów ciężarowych względnie dostawczych. 24h na dobę, bezsporną pewność kondycji i zaufania umożliwia autolawetyMegaHol.


Wystukaj nasz numer! w tej chwili nie trać w tej chwili czasu na czytanie kiedy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Niemniej jeśli szukasz zaufania nim będzie na pewno za późno. Dokonania tego przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w tej sytuacji namawiamy Cię do konsultacji na temat zróżnicowanej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które oferują dużo więcej niż jedynie holowanie pojazdów. Wirtualnej konsultacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Zaczniemy od nas:Co to znaczy MegaHol?


MegaHol postawił na połączenie wielu małych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie świadczymy usług tylko TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy naszej branży chcemy być firmą wszechstronną pod względem przyjmowanych zadań. Przerzut lawetą lub autolawetą, ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie popularnych skuterów i mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy przyjąć zlecenie przewozu wielkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy w posiadaniu odpowiednich lawet lub naczep niskopodwoziowych. Jakiś czas temu zaczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Dzisiaj jesteśmy w Drezdenku, a również w wielu nowych miejscach Polski, a w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej kompetentnej pomocy.


Na całym terytorium Polski pojawimy się szybko.Co też kontrahent powinien zyskać na istnieniu platformy?


Pewność wysokiego standardu i zaufania zleconych usług zawsze przez 24h na dobę. Czy aby można liczyć na więcej w palecie usług holowania? Także zasobni interesanci dokładają znaczną siłę do wielkości kosztów usługi, natomiast bardzo rzadko dzieje się tak w przypadku przywołań pomocy drogowej. w tym przypadku platforma pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć w rejon kolizji szybciej. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam traktować indywidualnie i ekspediować tam obsadę właściwie skomponowaną do tej roli. Otwarci też jesteśmy na bardzo specjalistyczne usługi wymagające specjalistów z wielu branż, bo dzięki sieci zarządzamy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dziedzinie. Wtedy potrafi wydarzyć się łącznie potrzeba wysłania solidnego ciągnika by wydostać TIR-a z dołu oraz ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. w zasadzie to platforma gwarantuje nam sprzęt o który ciężko by było niewielkiej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak wysokiej jakości są jej usługi.Wartość usługi musi być ważna.


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Raczej nie ma w tej branży takiej grupy stałych na których można wesprzeć kalkulację nie zmiennej ceny usługi, gdyż zawsze w terenie zazwyczaj potrzeba jest podejmować mnóstwo nieprzewidywanych przed wyjazdem decyzji. Kanonem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyżurny wyjściowo ustala prognozowaną stawkę z kontrahentem. Wstępne ustalenia stosunkowo łatwo przygotować w momencie składania zlecenia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy omówić: typ samochodu, odległości do miejsca kolizji i potencjalnego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a co za tym idzie wariant środka transportu jaki będziemy musieli wyekspediować. Dyspozytor będzie wiedział jakie winien zadawać pytania, a te informacje dostarczą mu wszystko co jest potrzebne do pierwszej wyceny. Naturalnie na miejscu zdarzenia potrafi się ujawnić potrzebna poprawka wyceny usługi. Jednak najczęściej ceny za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i wynika to wyłącznie z sieciowego charakteru naszej marki. Istnieje jeszcze jeden powód skierowania się po pomoc do Nas. To znaczy sposobność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie wezwania podejmujecie oprócz holowania aut?


 • Praca w sieci dała MegaHol ogromne możliwości w uzupełnieniu wachlarza usług.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest opoką naszych usług.
 • Transport autolawetą dodatkowo podróżnych, do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Usługa transportu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługa transportu maszyn rolniczych, drogowych, a także budowlanych.
 • Wśród opcjonalnych usług transportowych również fracht pojazdów nietypowych takich na przykład jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Przewóz dłużycowy nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Sprawne i bezawaryjne dla auta wyzwalanie go z pobocza, kanału, pola czy dziwnego ciężko dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Jest oczywiste, że cały tabor którym operujemy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy komfort utrzymania gotowości z jednoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach przewozowych. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować wyjątkowy zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. w jedynym momencie, zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie usługi, jesteśmy wstanie wykonać kilkanaście usług. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nie wyłącznie na obszarze kraju, ale również w granicach Unii Europejskiej.Czy inicjuje się umowę, która zagwarantuje nasz współudział w udzielaniu pomocy?


Raczej wystarczy zanotować sobie nasz kontakt i wybrać go w przypadku zaistnienia problemu. Gwarancją naszego uczestnictwa w wykonaniu usługi jest też stała umowa. Weryfikuje się ona przede wszystkim w przypadku obsługi kontrahentów flotowych. w każdym polskim oddziale, również tutaj w Drezdenku, wolno państwu z MegaHol podpisać stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Te umowy są dla nas osiągalne dzięki sieci bo ta umożliwia nam realizacje podstawowego punktu umowy – błyskawicznego dojazdu na miejsce zajścia. Mając wiedzę na temat charakteru taboru swojego klienta rzecz jasna nie tylko dotrzemy sprawniej, ale automatycznie również odpowiednio przygotowani. w momencie awarii szkody są w stanie stać się istotniejsze kiedy ważny jest czas. Efektywna praca serwisu mobilnego w tym przypadku może mieć znaczący wpływ. Istotne jest wówczas by taki serwis był zawczasu przygotowany na obsługę taboru danego klienta. Warto mieć na uwadze, że firma którą serwisujemy nie musi być z okolic Drezdenka. Wystarczy, że przemieszcza się cyklicznie w naszym rejonie, a ta umowa ogranicza ryzyko. Lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką gdy trafi się nam kolizja.


Holowanie jedynie w granice spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: