LAWETA ŁASZCZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁASZCZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona jest tylko dla Was. Dzień dobry!


Kiedy zdarzy Ci się niesprawność samochodu względnie jakiekolwiek odmienne wydarzenie losowe na trasie. Kiedy niezbędna Ci jest usługa holowania TIR-a względnie innego samochodu ciężarowego czy dostawczego. Gdy potrzebujesz takiej usługi to w strefie Łaszczowa absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Sto procent. Taka jest gwarancja klasy i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Absolutnie nie potrzebujesz w tym momencie przeglądać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc drogową. Lepiej poznamy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w sytuacji gdy nie jesteś na „musiku”, a jedynie poszukujesz pewności. Zapewnienia sobie w dalszym horyzoncie gwarancji sprawnej pomocy. w takim razie to jest właściwy moment na rozpoczęcie konwersacji. Możesz nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo bogatej ofercie daleko rozleglejszej niż usługi holowania. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której odpowiemy na kilka najczęściej stawianych pytań.


Opowiedzmy kilka słów o MegaHol.


Co umie MegaHol?


MegaHol zdecydował się na zintegrowanie wielu jednostkowych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie oferujemy usług jedynie TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy tej dyscyplinie próbujemy być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do wykonywanych zleceń. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i drobniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów oraz naturalnie dokonujemy transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej raczej nie zdziwimy informacją, że wśród deklarowanych przez MegaHol usług pojawia się dodatkowo przewóz wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowejTIR-y, a w flocie sieci są właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się dla dobra klienta od lokalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po dużą sieć funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Aktualnie funkcjonujemy w Łaszczów, ale ponadto w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Kraju, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej fachowej pomocy.


W perspektywie pewnie zawsze w całej Polsce.Co zapewnia sieć klientom?


Pewność jakości i zaufania usługi w czasie 24h na dobę. Czy aby trzeba oczekiwać więcej w ofercie usług holowania? Niebagatelną cechą usługi determinującą nasze decyzje jest przeważnie cena, ale zdecydowanie rzadziej przy wyborze pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania platformy MegaHol ogranicza czas dotarcia w rejon zdarzenia. Doskonale wyszkolone do działania ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na określone zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zlecenia. Otwarci też jesteśmy na znacznie trudne usługi potrzebujące specjalistów z wielu branż, bo dzięki platformie zarządzamy nie tylko wszechstronnymi, ale i specjalistami skupionymi na jednej dziedzinie. To potrafi być łącznie konieczność wyekspediowania solidnego ciągnika aby wydostać TIR-a z rowu, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Dzięki platformie już mamy kooperantów, którzy mogą się nawzajem wesprzeć w stosowny sprzęt i ekspertów. Wspólników, których skromniejsze firmy będą dopiero szukać w sytuacji gdy już stają się pożądani.Czy na skutek działania w platformie stawka za usługi się obniża?


W przykładzie pomocy drogowej, mogącej w rejonie zdarzenia przedsięwziąć cały szereg, właściwie nieograniczonych prac, wyjątkowo ciężko jest zbudować jeden sztywny cennik. Zawsze dokonujemy wstępnej wyceny usługi w czasie przyjmowania zlecenia. Zasadnicze oszacowanie kosztów stosunkowo łatwo poczynić w momencie przyjmowania zlecenia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy ustalić: typ samochodu, odległości do miejsca zdarzenia i ewentualnego miejsca przewozu, charakter zniszczeń, a w konsekwencji model środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Takie wskazówki pozwolą dyspozytorowi wstępnie ustalić wartość usługi. Jednakże powinno się wiedzieć, że na miejscu zdarzenia ma prawo zaistnieć mnóstwo nowych kłopotów, które zmuszą MegaHol do rewizji kalkulacji. z góry natomiast wolno państwu założyć, że wycena tej samej klasy usługi w naszej platformie okaże się niższa niż u słabszych operatorów. Jest jeszcze i kolejny bodziec skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie możliwość rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy łączące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.


Czy holowanie samochodów to cała propozycja naszej firmy?


 • MegaHol na skutek działania w platformie posiada znaczący wachlarz usług.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest istotą naszych usług.
 • Posiadamy autolawety z opcją przewozu na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowychdostawczych, a ponadto pełny serwis samochodów osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę wykonująca tę usługę jednocześnie dla samochodów osobowych.
 • Transport wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
 • Jednostkowe i długoterminowe umowy na fracht maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Usługa frachtu wszystkich pojazdów nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Transport dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Wyciąganie pojazdów z słabo przystępnych stanowisk.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu w terenie brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, że cały sprzęt jakim dysponujemy jest przeznaczony usłudze pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy luksus podtrzymania służby z jednoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach przewozowych. To efekt ilości i różnorodności posiadanego zespołu lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne wyłącznie w sieci, gdzie można właściwie zróżnicować aktywa indywidualnych, zintegrowanych w sieci oddziałów. Moc platformy przekłada się także na sposobność rozpoczęcia licznej grupy zleceń równolegle absolutnie nie trącąc przy tej okazji na klasie i bezpieczeństwie realizowanych usług. Nasze dodatkowe usługi oferujemy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy jest opcja zarezerwowania sobie takiej kompetentnej usługi?


Jeżeli uprzednio ktoś zapisze sobie nasz telefon to nie będzie żadnej komplikacji by MegaHol wezwać w razie potrzeby. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest doskonałą marką oferującą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowychdostawczych można z nami podpisać na korzystnych warunkach choćby w Łaszczowie. Długoterminowa opieka zaręcza, że do niesprawności aut z floty pojedziemy szybciej niż zwykle. Szybkość, która w współczesnych czasach rośnie do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może kończyć się kosztem jakości tychże, w związku z tym świadomość rodzaju taboru naszych stałych kontrahentów ma tak duże znaczenie dla skuteczności naszych prac. Szkody zawinione kolizją będą mniej dokuczliwe jeżeli wyekspediujemy do was z góry przygotowany serwis mobilny. Należałoby wiedzieć, że instytucja którą serwisujemy nie musi być przypisana do Łaszczowa. Wystarczy, że przemieszcza się systematycznie w tym regionie, a ta umowa ogranicza ryzyko. w przypadku niesprawności dobrze mieć pomoc drogową pod ręką.HolowanieMegaHol – rozsądna podróż zdecydowanie do dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: