LAWETA LUBYCZA KRÓLEWSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBYCZA KRÓLEWSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Jeśli to niesprawność względnie odmienne drogowe zdarzenie losowe przywiodło Cię do nas, to w rejonie Lubycza Królewska trafiłeś najlepiej jak się da. z sukcesem pomożemy, a jeżeli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne samochody ciężarowe oraz dostawcze w tej sprawie raczej nie mają dla nas zagadek. 24h na dobę, niepodważalną gwarancję jakości, a także bezpieczeństwa gwarantuje autolawety zamówiona w MegaHol.


Jeżeli to taka pilna sytuacja to właściwie nie trwoń więcej czasu i wybierz nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli jednak masz chwilę, więc wszedłeś na tę stronę ponieważ potrzebujesz zabezpieczenia. Zagwarantowania sobie w dalszym horyzoncie gwarancji efektywnej pomocy. w takim razie to znaczy, iż chcesz zaznajomić się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług znaczny repertuar zdecydowanie wychodzący poza usługę holowania. Namawiamy zatem do konwersacji. Konwersacja będzie wirtualna, ale oczywiście zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu.


Na start naturalne pytanie:Co umiemy?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele warsztatów, które zdecydowały się pod tym szyldem połączyć własne oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie uzupełniamy swoją ofertę. Od mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy może jednośladów po fracht lawetą lub autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji potrafimy podjąć się frachtu wielkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy dysponentami stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Rozrastamy się zawsze dla dobra kontrahenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą platformę funkcjonującą w całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Dzisiaj jest możliwość by nas spotkać również w Lubyczycy Królewskiej, ale także w wielu kolejnych miejscach w Polsce, w których zawsze zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


W perspektywie prawdopodobnie już na całym terytorium Polski.Co takiego kierowca powinien zyskać na istnieniu platformy?


Rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi przez 24h na dobę. Jeżeli rozmawiamy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Oczywiście cena ma naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, ale w przypadku usług pomocy drogowej ma minimalne znaczenie. Procedura funkcjonowania sieci MegaHol skraca czas dojechania w rejon zdarzenia. Wyśmienicie przygotowane do działania brygady MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci jesteśmy wstanie na określone zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zlecenia. Otwarci również jesteśmy na wyjątkowo uciążliwe usługi domagające się fachmanów z wielu dziedzin, bo dzięki platformie rozporządzamy nie jedynie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. Chociażby ekstra ekipę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z rowu, oraz przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Dzięki sieci dysponujemy sprzętem, jakiego potrafią rzecz jasna nie mieć równolegle na wyposażeniu lokalne jednostkowe firmy.Stawka za usługi może być ważna.


W przykładzie pomocy drogowej, mającej w terenie przedsięwziąć cały ciąg, praktycznie problematycznych do wcześniejszego określenia robót, bardzo trudno jest opracować jeden zamknięty cennik. Standardem w MegaHol jest sytuacja, że nasz koordynator wstępnie negocjuje prognozowaną stawkę z usługobiorcą. Pewne konieczne czynności powinno się ustalić już przy zamówieniu. Jasne jest wszak jaki samochód będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka będzie faktycznie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy potrzebny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Takie szczegóły umożliwią szybką symulację orientacyjnych kosztów usługi. Trudno jednakże uniknąć korekcji wyceny w okolicznościach wydarzeń losowych, więc bezwzględnie powinno się brać pod uwagę taką perspektywę. Zdecydowanie jednak moc platformy polega także na tym, że wyceny za pojedyncze usługi maleją, dlatego potencjalnie będą konkurencyjne wobec cenników mniejszych operatorów. MegaHol ma także poświadczone umowy z dużą rodziną ubezpieczycieli co ułatwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Jakie zlecenia wykonujecie prócz holowania samochodów?


 • MegaHol na skutek działania w sieci posiada ogromny repertuar usług.
 • Rzecz prosta podstawą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Przerzut autolawetą jednocześnie podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do osobówki.
 • Usługa przewozu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługowy fracht, dodatkowo w granicach umów stałych, uciążliwego sprzętu drogowego, budowlanego czy rolniczego.
 • Transport autobusów i niekonwencjonalnych pojazdów.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Wyciąganie samochodów z ciężko przystępnych miejsc.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu w terenie brakującego paliwa czy innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Zabezpieczając pomocy drogowej całkowitą możliwość działania potrafimy, dzięki istnieniu w platformie, równocześnie i bezproblemowo dopuścić oferowanie usług przewozowych. Wszystko to zasługa sumy i różnorodności posiadanego taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie można właściwie zróżnicować stan posiadania poszczególnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Możemy nawet prowadzić kilka usług równocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak także 24h na dobę każdego dnia.W jaki sposób zdobyć pewność, że pomoc drogowa przybędzie z MegaHol?


Zdecydowanie rekomendujemy zadzwonić do MegaHol w przypadku takiej konieczności, przedtem zachowując sobie nasz numer. Zapewne na tę porękę liczą zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich posiadamy skomponowaną stosowną umowę. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tutaj w Lubyczycy Królewskiej. Tworzymy takie projekty z firmami mającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Taka umowa zobowiązuje nas do niezwłocznego przyjazdu na miejsce zamówienia co zapewnia nam sieciowa struktura. Dzięki platformie dojdziemy do was prawie błyskawicznie, a będąc zorientowanym na typ taboru z jakim będziemy mieli do czynienia szybciej wykonamy niezbędną pracę. Szkody wywołane awarią będą mniej męczące gdy wyślemy do was z góry gotowy serwis mobilny. Zahamowania zagrożenia strat przez podpisanie z nami umowy mogą dokonać zdecydowanie nie tylko instytucje z okolic Lubyczcy Królewskiej, ale na tych samych zasadach firmy, których tabor systematycznie przemieszcza się w naszym regionie. w momencie niesprawności miło utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


HolowanieMegaHol to podróż po spokój!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: