LAWETA DOBRODZIEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBRODZIEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy niezawodną licencję na pomoc


Skoro to awaria względnie inne drogowe wydarzenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w rejonie Dobrodzień dotarłeś najlepiej jak można. Efektywnie pomożemy, a jeżeli będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tym względzie akurat nie kryją dla nas niewiadomych. Sto procent. Tak pewna jest czystość klasy i zaufania usług wykonanych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! Lepiej nie marnuj teraz ani sekundy na przeglądanie tej strony kiedy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w okolicznościach jeśli raczej nie znalazłeś się na „musiku”, a wyłącznie szukasz bezpieczeństwa. Dokonania tego efektu przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. w tej sytuacji namawiamy Cię do konwersacji w przedmiocie obszernej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które proponują dużo bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie pojazdów. Na razie wirtualnej rozmowy, ale oczywiście nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Zaczniemy od siebie:Jak pracujemy?


MegaHol, choć może podpowiadać to nazwa, nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Nasza marka buduje ogólnopolską platformę z mniejszych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania popularnych skuterów i drobniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i oczywiście dokonujemy transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy przyjąć zlecenie transportu trudnych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy dysponentami odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata efektywnie funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Obecnie warto zaczerpnąć z naszej profesjonalnej pomocy także w Dobrodzień i w wielu nowych lokalizacjach w Kraju.


Mamy perspektywy, że wręcz niebawem w całym kraju.Co takiego zapewnia platforma klientom?


Usługę o gwarantowanej marce i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Czyż powinno się oczekiwać więcej w propozycji usług holowania? Cena, która w znacznej części przypadków ma prawo mieć znaczący wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak kluczowa przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce wezwania w przypadku platformy MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż średnia. Brygady MegaHol są zawsze doskonale przygotowane do zrealizowania określonego zamówienia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie możemy dobrać ekipę odpowiednio dopasowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym obszarze. a nawet potrafimy w razie zaistnienia takiej potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a pożądane równocześnie. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety może być niewystarczające ponieważ TIR lub autobus leży w rowie i zdecydowanie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym momencie dodatkowo konieczni. Sieć dostarcza nam przewagę kiedy idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przenosi się na sprawność i markę naszych usług to znaczy rzeczywistą korzyść naszych kontrahentów.Ile naprawdę to w MegaHol będzie kosztować?


Pomoc drogowa to skomplikowany przedmiot do określenia stabilnej ceny za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. To normalne, że zaczynamy od zdefiniowania początkowej wartości absolutnie na poziomie podejmowania zlecenia. Istnieją informacje, istotne dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie uzyskać w zasadzie na etapie składania zapotrzebowania na tę usługę. Powiedzmy rodzaj samochodu, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, odległości które będziemy musieli przejechać, a na tej podstawie dopuszczalna jest też decyzja o wysłaniu najlepszej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Te informacje pozwolą koordynatorowi orientacyjnie obliczyć wartość usługi. Niestety rewizja kalkulacji czasem wydaje się być nieunikniona po zbadaniu sytuacji na miejscu zajścia. Sieć ma jednakże dla finalnej ceny usługi wielkie znaczenie, bo jak to zdarza się zwykle w takich wypadkach pomaga zmniejszyć wszystkie koszty, a w związku z tym podsumowującą wycenę. MegaHol ma także zatwierdzone umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.


Obok holowania samochodu po jaką pomoc można się do MegaHol udać?


Na skutek działania w platformie repertuar usług MegaHol jest znaczący.


  • Holowanielawetowanie pojazdów jest kwintesencją naszych usług.
  • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym aut
  • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
  • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak odpowiednio przygotowana na wszelkie rozmiary opon od samochodów ciężarowych do osobówek.
  • Usługa przewozu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
  • Usługa frachtu maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych jak również drogowych.
  • Wśród opcjonalnych usług transportowych także przewóz aut niestandardowych takich jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
  • W granicach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
  • Skuteczne wyciągnie pojazdów z uciążliwego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
  • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na trasie.

Taki luksus pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym oferowaniu prac przewozowych zapewnia nam struktura sieci w której pracujemy. Zezwala nam na to liczebność i rozmaitość lawetautolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o różnorodnym przeznaczeniu. Skuteczność MegaHol przekłada się także na sposobność podjęcia licznej grupy działań jednocześnie absolutnie nie dopuszczając strat na marce i bezpieczeństwie realizowanych prac. Wszystkie ponadplanowe usługi świadczymy w granicach całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Jak zapewnić sobie naszą pomoc drogową?


Najpewniejsze będzie zapamiętać sobie nasz numer i wybrać go w razie gdy zajdzie konieczność. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną marką świadczącą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na konkurencyjnych warunkach bodaj w Dobrodzień. Taka umowa obliguje nas do niezwłocznego dojazdu w rejon zamówienia co ułatwia nam sieciowa struktura. Znając typ taboru naszego klienta rzecz jasna nie tylko przyjdziemy prędzej, ale automatycznie też dokładniej przygotowani. w sytuacji usterki szkody będą mogły być większe kiedy decydujący jest czas. Wydajna usługa serwisu mobilnego w tym przypadku może mieć znaczący wpływ. Istotne jest więc by ów serwis był wcześniej gotowy na obsługę taboru konkretnego klienta. Jednostka, która z MegaHol podpisuje umowę nie potrzebuje być miejscowa, bo jeśli jej tabor często przemieszcza się w okolicy Dobrodzień po co mają ryzykować kłopoty z ewentualną przymusową pomocą? w sytuacji awarii pożądane jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.            MegaHol – Holujemy w granice spokoju!SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: