LAWETA DRZEWICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DRZEWICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada obiektywnie zaakcentować, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to nie znaczy, że odmawiamy wykonania innych wezwań, a zgoła odwrotnie administrując profesjonalnie wyposażoną bazą potrafimy  obsłużyć kilka zamówień jednocześnie. Naszych kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy także tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi samochodami. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce muszą być na tyle wyekwipowane by sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Usterka auta może zaskoczyć cię w każdej chwili w niemal nie prawdopodobnym momencie. Może to się wydarzyć akurat w przestrzeni naszego Drzewica, no i w takiej sytuacji będziesz mógł natychmiast zapytać o pomoc MegaHol, to doskonałe uporanie się z kłopotem. Choć właściwie holowanie auta bywa zbędne. W przebiegu uzyskiwania wezwania w każdym przypadku prowadzimy sondaż na temat kłopotów, jakie was spotkały i jest prawdopodobne, że w naszym przypadku ingerencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, iż zarządzamy wyspecjalizowaną kadrą. A w rezultacie awaria będzie usunięta na miejscu zdarzenia.


Nie było takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Osobiste nastawienie do wykonania dowolnej pracy gwarantuje pożądane skutki, w związku z tym przestrzegamy tych zasad dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które warto przeprowadzić w rejonie awarii to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, mimo, że kierowcom wstrzymują dalszą drogę. Niech ci się nigdy nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na trasie nawet skromna niesprawność potrafi okazać się niemożliwa do własnej naprawy, dlatego wycieraczki i opony, ubytek paliwa , a może nieodpalający silnik także momentami wymagają naszej uwagi.


Zapamiętaj! Jeśli jesteś z daleka, tylko nie denerwuj się jak należy nam objaśnić gdzie miałeś kolizję, gdyż my jesteśmy z sąsiedztwa. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce zlokalizujemy, więc błyskawicznie podamy ci życzliwą rękę. Wymagasz interwencji więc dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Zjawimy się na miejscu na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że żyć trzeba honorowo.


Tak samo i w dzień i w nocy możesz  kalkulować naszą usługę:

  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance , a także darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeśli jeszcze chcesz rozwiać rozterki! Lecz na sto procent będziesz mógł w Drzewicy liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub też autolawet jest zaadaptowany do przewozu jakiegokolwiek rodzaju pojazdu, choć nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, szczególnie samochody osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, tymczasem naszą wskazówką jest zalecenie by brać w podobnym momencie ekspertów.


Znajdą się czynniki by naszą radę traktować poważnie. Przy holowaniu szczególnie istotne wydają się być rutyna i profesjonalizm. Lina holownicza, jaką najczęściej stosujemy do takiego typu holowania zdarza się niestety niepewna. Powinno się też wiedzieć, iż holowanie takiego standardu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu na sto procent jest zabronione. Prawdopodobnie nie potrzebujemy w zasadzie o tym mówić, lecz właśnie MegaHol ma wszystko co powinno być potrzebne, żeby prawidłowo odholować jakikolwiek samochód.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dobrane do transportu dowolnego rodzaju aut, a także pasażerów. O każdej porze możemy, bardzo skutecznie przywieźć w rejon wydarzenia przepisowy transport oraz pewnie przewieźć i pojazd i pasażerów do wskazanego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto jest nasz jedyny żywioł. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać w każdym przypadku wśród najdoskonalszych. Znaczącym ruchem do osiągnięcia tego finału musi być różnorodna oferta i jakość profesjonalnych usług. Usterka Tir-a na trasie, tego rzecz jasna nie życzymy nikomu, ale ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, czasem się może zdarzyć. Wyizolowanie jednego pasa ruchu może stworzyć długie korki nawet na szosie dwupasmowej. A rezultat jest w stanie być gorszy kiedy na przykład do kolizji dojdzie na podrzędnej, jednak uczęszczanej drodze. Z tego powodu nieocenieni muszą być specjaliści od krótkich napraw w terenie, i oczywiście gwarantowanego frachtu samochodów.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym również właściwy sprzęt do wydostania kłopotliwego samochodu z parowu czy postawienia go na kołach. Rozporządzamy w takim razie koniecznymi środkami żeby błyskawicznie odkorkować szosę tak by można było bezkolizyjnie wykonać remonty. Ciężkie pojazdy wszelkiego rodzaju na przykład pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, możemy przez 24 godziny na dobę dostarczyć prędko oraz bezawaryjnie.


Umożliwia to dodatkowo wytrawna kadra, która odbywając dyżury w naszych oddziałach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się okazać, iż nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w okolice wydarzenia zawita zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują przyczynę awarii, choćby i na autostradzie.


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy może porady przy niewielkich wadach napędu, zawsze chcemy być na to przygotowani. Mechanik mobilnego serwisu rusza zupełnie gotów do pracy , a zawdzięcza to gruntownemu rekonesansowi, który przeprowadzamy w trakcie zatwierdzenia zlecenia. Może zdarzyć się, że wywiad telefoniczny może być niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie zrealizować szybkiej naprawy, tym razem nie jest to jeszcze problem gdyż w zapasie w każdym przypadku czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas specjalny przypadek ze względu na to, że każda usterka jest inna. Klient ma prawo akurat nie mieć racji co do oceny sytuacji, jednakże my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a później wysnuć właściwe wnioski, bowiem w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Luksus funkcjonowania zabezpiecza nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, przeto wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej ewidentnie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników zdrowym było dla nas rozwiązanie z ofertą transportu ciężkich maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. Optymalne użytkowanie potencjału kadry obniża łączne nakłady na działalność, oraz tym samym ogranicza cenę usługi dla konkretnego kontrahenta, było by pewnie dziwne gdybyśmy tegoż potencjału nie zauważyli.


Absolutnie nie mamy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą przywieziemy na wskazane miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Oraz frachty ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy pewni, że w naszych rękach są bezpieczne. Przejmujemy na siebie wszelkie formalności powiązane z frachtem w tym ewentualne, obowiązkowe zezwolenia wykazując się tym samym pełną specyfikacją potrzebną do udzielania podobnej usługi.Dlaczego my?

Mianowicie czemu nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Nie chcemy by pozostali odbierali się gorsi, ale ogromnie staramy się być najlepsi. Trudno przypuszczać, iż coś nie działa dobrze w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie mnóstwo tego standardu zakładów rozwija się na rynku.


Spróbuj się trochę wgryźć w ten temat. Nasza profesjonalna siła tkwi w sieci licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu czy taboru co zapewne jest nieosiągalne dla pojedynczego warsztatu. To samo sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Działamy niby jak naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały stacjonujące w strefie wypadku kooperują ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wyekspediować całkowicie właściwie skomponowaną pomoc.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się dokładnie w związku z tym i jesteśmy dumni, że określa zasadę dostarczania naszych usług. Nasza firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą drużyną z lokalnego warsztatu, pewnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni czując takie zaplecze.


U nas nie posiadamy cennika gdyż jakiekolwiek zlecenie wyceniamy odrębnie, tymczasem takie podejście posiada proste odbicie w niejednokrotnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. W przypadku usług prowadzonych z OC lub Assistance nie ma konieczności uiszczać należności, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol – jest jasne, że nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Niezmiennie Twój rozsądny przyjaciel z Drzewica.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: