LAWETA DZIAŁOSZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DZIAŁOSZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł tego działu, chociaż patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Dlatego formalnie nie zwracamy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przekonaniu, że przyjaciół znajduje się w potrzebie. Z uwagi na to,  każdy z wszystkich warsztatów, rozłożonych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w bliźniaczym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Wszędzie może ci się przydarzyć defekt na trasie. Pewnym panaceum powinno być wtedy zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeśli przydarzy ci się to w okolicy Działoszyna, gdyż to zaufana pomoc drogowa. Zresztą nie musimy natychmiast holować samochodu. W chwili otrzymywania zamówienia każdorazowo przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, które was napotkały i może się zdarzyć, że nasza ingerencja zrealizuje się na usłudze mobilnego serwisu, tym skuteczniej, iż dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia zawiodą do sprawnego usunięcia usterki.


Dowolną niesprawność jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować W zasadzie do tej chwili regularnie rozstrzygaliśmy pomyślnie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do wykorzystanych możliwości. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo przeprowadzić w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie tuzinkowe niesprawności, choć klientom utrudniają dalszą drogę. Zawsze jesteśmy gotowi zainteresować się każdą błahostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki bądź może nieodpalający motor, rozerwana opona lub niedobór paliwa, my prędko to załatwimy.


Pilnuj by mieć to stale w pamięci. Ty, być może dojechałeś do nas z dalekiego końca Polski, ale jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Znamy w okolicy miasta każdy kąt zatem nie jest znaczące, w którym miejscu utknąłeś ze swoją kolizją my szybko cię zlokalizujemy. Tylko nie rozważaj nad godziną doby wywołuj pomoc drogową niezwłocznie gdy potrafimy być ci konieczni. Pojawimy się na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Oto nasz model na istnienie.


24 godziny na dobę możesz 24 godziny na dobę u nas dostajesz skuteczne usługi:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa albo usuniecie paliwa mylnie wlanego

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli dalej masz wątpliwości! Tymczasem na pewno możesz w Działoszynie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet i autolawet jest przygotowana do przewozu każdego auta. Holowania auta osobowego może podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcamy by w podobnych okolicznościach przyjmować pomoc od fachowców.


Jest kilka argumentów dla jakich powinno się odczytać tą poradę serio. Kluczowe są praktyka i kompetencję ważne przy realizacji tej usługi. Lina holownicza, którą powszechnie stosujemy do takiego rodzaju holowania jest i to dość często awaryjna. Holując pojazd koniecznie trzeba pomijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co bardzo skomplikuje oraz przedłuży transport. Prawdopodobnie nie ma potrzeby w zasadzie o tym przypominać, jednakże dokładnie MegaHol posiada całość tego co jest przydatne, aby umiejętnie odholować jakikolwiek samochód.


Zatem nie potrzebujemy wspominać, iż w naszej dyspozycji obecne są stosowne do tego lawety względnie autolawety. W rejonie lokalizacji kolizji zjawimy się prawie natychmiast dostarczając adekwatny sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych samochodów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co uwielbiamy. Wciąż walczymy o palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w podaży usług jak i w klasie ich realizacji. Z popsutym TIR-em tarasującym ulicę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Niesprawność na trasie dwupasmowej jest w stanie wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną tasiemcowych korków. Jeśli kolizja zaatakuje na ruchliwej drodze jednopasmowej to rezultat jest w stanie stać się jeszcze groźniejszy. I dlatego doceniać należy szybkie, zawodowe remonty w rejonie lokalizacji zdarzenia, lub fachowy przerzut tych samochodów.


Wszystkim co konieczne do likwidacji takich awarii zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług pomocniczych. Administrujemy w takim razie odpowiednimi zasobami żeby skutecznie odblokować trasę tak ewidentnie żeby można było bezpiecznie przeprowadzić reperacje. Kompletny kalejdoskop ciężkich samochodów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, skutecznie i bezpiecznie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Gwarancją klasy naszych usług jest także profesjonalna załoga osiągalna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka akurat nie będą konieczne. Usterkę będą mogli skasować mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon dotrze znacznie prędzej.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi na mnóstwo wariantów awarii od wulkanizacji opon po remonty silnika. Personel mobilnego serwisu wyrusza absolutnie gotów do pracy , a zawdzięcza to starannemu rekonesansowi, jaki wykonujemy w trakcie zatwierdzenia zgłoszenia. Jest oczywiste, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się wyjaśnić, iż sprawna reperacja jest akurat nie możliwa.


Próbujemy do zamówień podchodzić nadzwyczaj rozdzielnie bo mamy doświadczenie, iż każdy przypadek potrafi być niezależny. Kompetentni mechanicy potrafią z podpowiedzi klientów wychwycić praktyczne wskazówki bez komentarza, choćby i wtedy gdy zleceniodawcy wikłają się w diagnozie niesprawności. Przyjęte podejście tylko wspomaga nas w komforcie wykonania usługi gdyż pewność przynosi nam kompletnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy     

Posiadając w sprawności faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością transportu dużych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. Optymalne użytkowanie potencjału załogi redukuje sumaryczne koszty działalności, no i tym samym redukuje wycenę usługi dla konkretnego kontrahenta, było by dziwne gdybyśmy tegoż potencjału nie uchwycili.


Nawet nie planujemy utrudnień, w kraju oraz zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy też koparki. Ponadto frachty ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej zawsze nasze frachty są całkowicie ubezpieczone. Przenigdy nie zarzucamy swoich klientów przygotowaniem formalności i zdobywaniem atestów nieodzownych do realizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego nie? No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Absolutnie nie zamierzamy żeby inni czuli się gorsi, jednak szczególnie mocno chcemy być najlepsi. Niewątpliwie weryfikują się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek funkcjonuje ich na rynku nadzwyczaj wiele.


Należałoby jeszcze inaczej na to zagadnienie popatrzeć. Nasza profesjonalna moc bierze się z pajęczyny licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co zapewne jest nierealne dla jednostkowego zakładu. Nie odmiennie ma się sprawa z załogą o odpowiednich kwalifikacjach czy z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  Platforma oddziałów położonych niedaleko wydarzenia, współpracując ściśle ze sobą posiada sposobność wysłania pomocy z specjalnie dostosowaną do sytuacji kadrą oraz odpowiednim sprzętem.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie dlatego i jesteśmy dumni, że definiuje zasadę dostarczania naszych usług. Prawdopodobnie z pomocą przybędzie mała, zaprzyjaźniona obsada fachmanów, ale wzmocniona mocą całej firmowej platformy.


Nierzadko opłaty za nasze prace są mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż nigdy nie opieramy się na taryfikatorze, bo szacujemy obojętnie jakie zlecenie na bazie realnych danych. Zlecenia które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC względnie Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Oto jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Działoszyna, który każdorazowo przybędzie gdy będziesz w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: