LAWETA KOŁACZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŁACZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Nasza witryna jest dla Was. Witamy!


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w którym warto szukać usługi pomocy drogowej w strefie Kołaczyc, w chwili usterki samochodu względnie nietypowego wydarzenia losowego, a w szczególności w sprawie holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego względnie dostawczego. 24h na dobę, niepodważalną pewność jakości oraz bezpieczeństwa umożliwia autolawetyMegaHol.


Jeżeli to tak absolutnie paląca sprawa to lepiej nie trwoń więcej czasu i wybierz nasz alarmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w sytuacji kiedy raczej nie funkcjonujesz na „musiku”, a wyłącznie poszukujesz pewności. Spodziewasz się na dalszą perspektywę stu procentowej gwarancji sprawdzonej klasy pomocy. w takim razie my zapraszamy do rozmowy. Abyś mógł zapoznać się z naszą obszerną paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo kompletny usługodawca. Teraz wirtualnej rozmowy, lecz nic rzecz jasna nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Zaczniemy od nas:



MegaHol – co to za metoda na pomoc?


MegaHol, jakkolwiek ma prawo sugerować to nazwa, nie preferuje w usługach wyłącznie TIR-ów. Ta sieć tworzy ogólnopolską sieć z mniejszych zespołów ciężarowej pomocy drogowej oferując pomoc nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów lub skromniejszych pojazdów na przykład kładów, ale przede wszystkim przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością jest TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, zatem naturalnie w profilu naszych usług pojawił się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu mamy w naszej platformie stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się dla dobra kontrahenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą platformę funkcjonującą w całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Teraz możecie nas odszukać także w Kołaczycach, a też w wielu nowych lokalizacjach w Polsce, w których zawsze zyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Należałoby o MegaHol myśleć, bowiem niedługo będziemy na całym terytorium Kraju.



Co też klient powinien zyskać na istnieniu platformy?


Pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Czyż trzeba spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Przeważnie cena usługi ma znaczący wpływ na nasze wybory, natomiast znacznie skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon wezwania w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż statystycznie. Brygady MegaHol są zawsze znakomicie gotowe do wykonania określonego zlecenia pomocy drogowej, gdyż dzięki sieci możemy dobrać ekipę idealnie dopasowaną ze wszystkich gotowych do działania na tym obszarze. a nawet możemy w razie zaistnienia takiej konieczności zestawiać obsady specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a potrzebne równocześnie. To potrafi wydarzyć się łącznie niezbędność wysłania solidnego ciągnika by wydobyć TIR-a z pobocza i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Dzięki sieci rozporządzamy sprzętem, jakiego mogą akurat nie posiadać jednocześnie na stanie lokalne jednostkowe firmy.



Cena usługi musi być ważna.


Nie doszukamy się schematu zdarzeń drogowych, który dało by się przenieść na trwały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich epizodów jest statystycznie za mało. To normalne, że podejmujemy się wstępnej kalkulacji usługi w momencie przyjmowania zamówienia. Właśnie wówczas potrafimy określić dość dobrze jaka jest odległość do miejsca zdarzenia, jakich prac będziemy musieli się podjąć na miejscu, na jaką odległość powinno się dostarczać konkretny pojazd, czy dodatkowo powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, a może naczepy może być niezbędny. Taka informacja pozwala na sprawną kalkulację orientacyjnych kosztów usługi. Aczkolwiek rewizja wyceny często może być wskazana po oględzinach bezpośrednio w rejonie zdarzenia. Pamiętajmy jednak, że dokładnie podobnie do popularnych sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej klasy są zazwyczaj tańsze niż u samodzielnie działającej konkurencji. Ponadto MegaHol wykonuje jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.



Jakie usługi oferujecie ponad holowanie?


 • Działanie w sieci dało MegaHol bogate możliwości w uzupełnieniu palety usług.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanielawetowanie.
 • Przerzut autolawetą także pasażerów, na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie kompletna obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do auta osobowego.
 • Fracht wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak również samochodów osobowych.
 • Fracht kłopotliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi transportowe obejmują również naczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i pozostałe specyficzne pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa przewozu dłużycowego.
 • Sprawne wydostanie aut z trudnego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych niezbędnych w samochodzie płynów eksploatacyjnych.

Taki luksus kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym oferowaniu prac transportowych umożliwia nam struktura sieci w której pracujemy. w MegaHol wykorzystujemy sumę oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, którymi rozporządzamy dzięki platformie. Skuteczność sieci przekłada się również na możliwość rozpoczęcia wielu działań równolegle nie mając strat na marce i bezpieczeństwie prowadzonych prac. Ponadplanowe usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w obszarze całego kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę każdego dnia.


Czy przygotowana jest umowa, która zapewni nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Najlepiej zapamiętać sobie nasz numer i wybrać go w razie zaistnienia problemu. Zapewne na tę rękojmię decydują się zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich posiadamy przygotowaną odpowiednią umowę. w każdym regionalnym oddziale, również tu w Kołaczycach, można z nami ratyfikować długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych czy na przykład firm taksówkowych. Długoterminowa kuratela zaręcza, że do awarii aut z floty pojedziemy szybciej niż zazwyczaj. Znając model taboru swojego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dojdziemy prędzej, ale automatycznie również odpowiednio przygotowani. Choćby serwis mobilny. Gdy jest wcześniej przygotowany do pracy z danym taborem to niewątpliwie rośnie i szybkość i klasa usługi i ograniczają się szkody klienta. Instytucja, która z nami zawiera umowę nie potrzebuje być regionalna, a jeśli jej tabor regularnie przemieszcza się w okolicy Kołaczyc czemu mają ryzykować kłopoty z niewykluczoną konieczną pomocą? Mówią, że nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zagwarantować sobie chociaż pomoc drogową pod ręką w przypadku nieprzewidzianego wypadku.


Holowanie tylko w okolice dobrobytu – MegaHol!




SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: