LAWETA KORONOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KORONOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zamówienie ponieważ zasadniczym naszym posłaniem będzie na pewno niesienie pomocy, natomiast trzeba wspomnieć, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i doświadczenie. Wszystkich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się nieco mniejszymi samochodami. Holowanie aut ciężarowych to nasza główna usługa, ale zespoły rozsiane po całej Polsce są gotowe na to żeby poradzić sobie z każdym zleceniem.


Kłopoty z pojazdem na trasie to zwyczajna rzecz. Jeśli stanie się to w bliskości naszego Koronowa dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie bezpieczne wyjście. Jednak prawdopodobne jest, że nie wyniknie potrzeba holowania. Mobilny serwis to w chwili obecnej bezwzględnie jest wręcz standardowa usługa, ale kiedy do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Więc, prawdopodobne jest, że wyjaśnimy kłopot w miejscu zajścia.


Bynajmniej nie obawiamy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy bo mamy wystarczająco dużo energii, żeby ze wszystkim sobie poradzić. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną ufność w siebie, i to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Nierzadko bywa tak, iż banalna usterka wstrzymuje dalszą podróż, ale dla pomocy drogowej nieduża reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Nasze załogi zajmą się dowolną drobnostką zatem właściwie nie potrzebujesz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki dlatego, że pod stałą kuratelą będziesz bezpieczny na drodze.


Pamiętaj! Kiedy przebywasz z daleka, tylko nie dręcz się faktem, że nie umiesz nam wyjaśnić gdzie miałeś usterkę, bo my jesteśmy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszelkie zakamarki i odszuka cię choćbyś sam nie wiedział gdzie jesteś. Jest kłopot to powinno się działać, chwila rzecz jasna nie jest ważna bowiem znaczący zawsze są przyjaciele gotowi do wykonania usługi, zatem będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Powinieneś mieć jasność co do tego, iż możesz być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie jest. Właśnie tak zawsze mamy.Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w ramach Assistance lub darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle wlanego

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tu rozpisana w drobiazgach więc możesz rozwiać wątpliwości. Tymczasem tutaj w Koronowie będziesz mógł liczyć na przyjaciół!


LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet i autolawet jest skomponowana do przerzutu każdego pojazdu. Awaryjny pojazd wolno oczywiście, w granicach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, natomiast hamujemy temperament kiedy pojawia się korzystanie z takiego ryzyka bez doświadczenia.


Nie omijajcie naszej wskazówki. Decydujące są praktyka i fachowość ważne przy wykonaniu podobnej usługi. Oczywiście nie wolno w stu procentach zawierzyć przeciętnej lince holowniczej ponieważ zdarza się ona tandetna. Natomiast w sytuacji gdy dalekie podróże coraz częściej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na podobnych odcinkach dróg holowanie bezwzględnie jest zabronione. A tutaj właśnie powinno być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie każdego modelu auta. O każdej godzinie umiemy, bardzo szybko dostarczyć w rejon kolizji właściwy transport i solidnie przewieźć i pojazd i podróżnych do wskazanego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa inspirujące ciśnienie. W każdym przypadku sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa oferta oraz gwarancja wysokiej marki profesjonalnych prac jest ważnym ruchem w kierunku uzyskania tegoż ideału. Większość kierowców zapewne miała kiedyś spotkanie z zepsutym na drodze TIR-em. Też jeśli awaria ma miejsce na dwupasmowych autostradach bywa, że zamknięcie jednego pasa ruchu na parę godzin potrafi przynieść wielokilometrowe korki. Gdy awaria nastąpi na szybkiej drodze jednopasmowej to wynik jest w stanie stać się jeszcze gorszy. I z tego powodu doceniać powinno się sprawne, zawodowe reperacje w rejonie lokalizacji zajścia, a także profesjonalny przerzut takich samochodów.


Wszystkim co obowiązkowe do likwidacji takich strat gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do usług posiłkowych. Posiadamy więc swobodę sprawnego odblokowania drogi , a także przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze położenie ułatwiające rozpoczęcie bezpiecznej reperacji. Prędko i bezpiecznie przewieziemy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, zatem po prostu kompletny arsenał trudnych aut.


Zapewnia to jednocześnie zawodowa załoga, która sprawując dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może absolutnie tym razem nie będą wskazane holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Faktycznie się zdarzy jeżeli rezultaty awarii uda się naprawić na na miejscu zdarzenia co, też na drodze szybkiego ruchu, prędko może załatwić wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak i na minimalne reperacje silnika. Na każdym etapie staramy się zrobić wszystko co możliwe, z tego powodu wyjeżdżamy po zrealizowaniu szczegółowego sondażu w trakcie podejmowania zamówienia. Może zdarzyć się, iż sondaż telefoniczny może być niewystarczający i zespół mobilnego serwisu jednak nie może zrealizować szybkiej reperacji, nie jest to jednak kłopot ponieważ w odwodzie zawsze czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Usterki, choć analogiczne bywają właściwie nadzwyczaj rożne, stąd też do potencjalnych zamówień przystępujemy odrębnie. Kompetentni mechanicy mogą z rad klientów wyłowić znaczące wskazówki bez przytyku, nawet wówczas jeżeli zleceniodawcy wikłają się w klasyfikacji niesprawności. Przyjęte stanowisko jedynie pomaga nam w luksusie realizacji zadań bo pewność przynosi nam znakomicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy ogromną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników zatem wydało nam się wyrazistym zwiększenie własnej propozycji o fracht sporych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu to wszakże wśród kadry znajdują się fachowcy, kierowcy z bogatym doświadczeniem i praktyką w identycznych frachtach, my tylko polecamy ich umiejętności.


Nawet nie mamy ograniczeń, w kraju czy też zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki czy też walce drogowe. Obiektem tej usługi mogą zostać oczywiście towary ponadnormatywne i transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo ładunku jest w tym wypadku na pierwszym miejscu to przy wzięciu pod uwagę wszelakich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas każdorazowo ubezpieczamy frachty. Przejmujemy na siebie wszelkie formalności połączone z transportem w tym możliwe, niezbędne uprawnienia okazując się tym samym pełną specyfikacją konieczną do udzielania tej usługi.Dlaczego my?

Skoro na szczęście nie znajdziesz sobie takiego argumentu, żeby teraz nie. Gdy akurat nie ma tu protestów to zapewne może być MegaHol. Nigdy nie planujemy aby pozostali czuli się gorsi, lecz szczególnie mocno staramy się być najlepsi. Nie powinno się przypuszczać, że coś nie idzie dokładnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy tak mnóstwo takiego standardu zakładów broni się w branży.


Popatrz na to jednak odmiennie. Nasza kompletna platforma warsztatów to rodzina skupiająca wielu kooperantów, co zabezpiecza nam upoważnienie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż propozycja pojedynczego zakładu. Analogicznie rzecz ma się z wykwalifikowaną kadrą, a także z kierowcami o właściwych kwalifikacjach czy doświadczeniu. Pajęczyna warsztatów położonych niedaleko wydarzenia, kooperując ściśle ze sobą ma możliwość skierowania pomocy z najbardziej dobraną do okoliczności kadrą oraz odpowiednim sprzętem.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że określa zasadę świadczenia naszych usług. Właściwie do usługi przybywa dobrze dopasowana drużyna mechaników z małego warsztatu powiązana emocjami względnie wprost rodzinnie, lecz to drużyna jaka ma prawo, w jakiejkolwiek sytuacji, dostać wzmocnienie całej platformy takich warsztatów.


Indywidualna wycena usług powoduje, iż często będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. Zdecydowanie wykonujemy wszelkie zlecenia z OC oraz Assistance i w tym przypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Stale Twój roztropny przyjaciel z Koronowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: