LAWETA KOSÓW LACKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOSÓW LACKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na wszystkie usługi. My klienta postrzegamy jak przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są tak wyposażone żeby sprostać każdemu zleceniu w należyty sposób.


Usterka samochodu potrafi zaskoczyć cię w dowolnej sytuacji w najmniej przewidywalnym punkcie. Jeśli zdarzy się taki kłopot w bliskości naszego miasta Kosów Lacki dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre rozstrzygnięcie. Holowanie jednak nie zawsze wydaje się być konieczne. Zawsze w pierwszej kolejności  powinno się wykorzystać mobilny serwis, a nasze znakomicie wykwalifikowane kadry potrafią sobie poradzić z naprawą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia doprowadzą do sprawnego wyeliminowania usterki.


Jesteśmy przekonani, że rozwiążemy dowolny defekt. W zasadzie do tej pory każdorazowo zamykaliśmy pomyślnie problemy, nabraliśmy więc zaufania choćby do stosowanych przez nas rozstrzygnięć. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie banalne niesprawności, choć kierowcom hamują dalszą podróż. Zakończyły się sezony gdy musiałeś wozić ze sobą cały zakład samochodowy bowiem aktualnie niewielkimi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy też zmieniając w nawałnicę wadliwe wycieraczki.


Takie sprawy są ważne! Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś do nas z dalekiego krańca Polski, ale my zawsze jesteśmy u siebie. To, iż ze swoim defektem ugrzązłeś w miejscu zdarzenia niemożliwym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia bowiem znamy tutaj dowolny zakątek. Oczywiście nie zastanawiaj się nad porą dnia wzywaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli potrafimy być tobie przydatni. Dojedziemy na pewno bo to pomoc drogowa MegaHol. Taki jest stały sposób na działanie.Zdecydowanie jesteśmy gotowi do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Usługi w ramach Assistance i niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo usuniecie paliwa błędnie wlanego

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli ciągle masz rozterki! Jednak na pewno jesteś w stanie w mieście Kosów Lacki liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, aczkolwiek nie ma żadnych przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny typ samochodów. Zepsuty samochód wolno naturalnie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy podejmowanie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Wydaje się być wiele powodów dla których trzeba potraktować tą wskazówkę serio. Doświadczenie no i profesjonalizm zdają się konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność przeciętnych lin holowniczych adresuje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Dziś gdy nasze wyprawy w olbrzymiej liczbie odbywają się po drogach szybkiego ruchu lub autostradach istotną informacją jest fakt, iż holowanie na tych drogach na pewno jest wzbronione. Zatem należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i właściwym sprzętem i rzetelną załogą.


Więc nie musimy informować, iż w naszej bazie obecne są odpowiednie do tego lawety lub autolawety. Czyż trzeba żądać czegoś więcej niż pewnego oraz sprawnego odtransportowania awaryjnych aut i ich pasażerów na określone miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my akurat tym się paramy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa adrenalinę. Naszym celem jest móc być najskuteczniejszym w transporcie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Różnorodna propozycja oraz gwarancja znakomitej jakości profesjonalnych prac jest istotnym ruchem w kierunku uzyskania podobnego ideału. Usterka Tir-a na szosie, tej sytuacji oczywiście nie życzymy nikomu, lecz przecież jak rozumiemy, bywa, że się zdarza. Zamknięcie jednego pasa ruchu jest zdolne wywołać przewlekłe korki także na drodze dwupasmowej. Identyczne, albo jeszcze przykrzejsze rezultaty może podobna kolizja rozniecić na pośledniej, jednakże ruchliwej trasie. Więc szybka reperacja ewentualnie sprawny, profesjonalny przerzut tego auta jest naprawdę ważny.


Kiedy jest konieczności ratować TIR-a z wykopu , a następnie ustawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, specjalnym sprzętem, który na sto procent jest  na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Trudno nie zauważyć, że mamy realne możliwości frachtu wielkiego samochodu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, można dopiąć plan niezbędnych napraw. Skutecznie oraz bezawaryjnie przewieziemy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, zatem krótko mówiąc pełny arsenał wielkich aut.


Jednakże w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona kadra i to głównie oni zapewniają prawdziwą jakość naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik no i niskopodwoziówka akurat nie będę w tej sytuacji wskazane. W okolicę kolizji zdecydowanie prędzej dotrze mobilny serwis i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie dokonają pożądanej naprawy..


Od niewielkich napraw silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są gotowi na rożne typy usterki. Oczywiście to kwestia obszernego sondażu zrealizowanego podczas zaakceptowania zgłoszenia. Może zdarzyć się, że sondaż telefoniczny jest za skromny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może dokonać sprawnej naprawy, tym razem nie jest to przecież problem gdyż w odwodzie zawsze czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas jednostkowy epizod bo każda niesprawność jest inna. Wszyscy klienci maja prawo do błędnej oceny, to my mamy obowiązek być ekspertami więc możemy odpuścić przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie jednostkowo. Komfort realizacji zadań daje nam wyśmienicie wyposażone zaplecze, dlatego wysłuchanie zleceniodawcy może nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Naszą paletę usług uzupełniliśmy o fracht wielkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych ponieważ różnorodna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla zasadniczych zleceń. Właściwe użycie potencjału ekipy minimalizuje ogólne wydatki na działalność, no i tym samym redukuje wycenę usługi dla indywidualnego klienta, zdecydowanie było by niepokojące gdybyśmy tegoż potencjału nie zobaczyli.


Nie mamy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą dostarczymy na ustalone miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy może kombajny. Oraz ładunki ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców i sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście od początku wszystkie frachty są całkowicie ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z frachtem w tym możliwe, niezbędne uprawnienia wykazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją niezbędną do świadczenia tej usługi.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek czynnik, ażeby tym razem nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Każdy ma prawo wpisać, iż jest najlepszy, jednak my nigdy nie staramy się minimalizować innym wiedzy. Jesteśmy pewni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie dobrze.


Powinno się wszakże przeanalizować tą sytuację szerzej. Nasza firmowa siła tkwi w sieci licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu czy taboru co jest trudne dla indywidualnego zakładu. O wykwalifikowanych mechaników i doświadczonych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w indywidualnym zakładzie.  Stanowimy doskonałe zespolenie nawzajem wspierających się małych warsztatów, których siłą jest bliska odległość od miejsca zdarzenia a także niewiarygodny dostęp do sprzętu i technologi.


Jako podstawa regulująca zasadę świadczenia firmowych usług wyśmienicie legitymizuje się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą odpowiedni profesjonaliści, pewnie z niewielkiego familijnego zakładu, jednak będą mieli na wyciągniecie ręki dostęp do zaplecza rozległej firmowej pajęczyny.


Często ceny za nasze prace są mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie opieramy się na cenniku, i wartościujemy każde wezwanie jednostkowo. Wezwania z OC oraz Assistance wykonujemy w granicach ubezpieczenia.


Oto MegaHol – na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z miasta Kosów Lacki.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: