LAWETA LUTUTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUTUTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie jesteśmy gotowi i otwarci na każde zadanie. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozsiane po całej Polsce są gotowe na to aby radzić sobie z dowolnym zleceniem.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i zawsze można mieć niedyspozycję samochodu. Ewentualnie może to się przytrafić akurat w rejonie naszego miasta Lututów, a wtedy będziesz mógł błyskawicznie zabiegać o pomoc MegaHol, to odpowiednie podejście. Skądinąd nie musi się zaraz holować auta. Mobilny serwis to obecnie jest właściwie typowa usługa, a jednocześnie jeśli do serwisu dołączymy wykwalifikowaną kadrę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. Miejsce wydarzenia na pewien moment będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, i w ten sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie niesprawności.


Zawsze jesteśmy pewni, że wyjaśnimy każdy defekt. Faktem jest, że do tej pory w każdym przypadku zamykaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy zatem przekonania choćby do własnych rozwiązań. Drobne naprawy, które wolno zrealizować praktycznie w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj banalne niesprawności, mimo, że klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Jesteśmy zdecydowani zająć się dowolną drobnostką tak samo czy to może będą wycieraczki albo ewentualnie nieodpalający motor, pęknięta opona czy niedobór paliwa, my szybko to zlikwidujemy.


Takie sprawy są istotne! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, a ty mogłeś w to miejsce dojechać nawet z końca Polski. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszystkie zakątki i znajdzie cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie przebywasz. Tylko nie zastanawiaj się nad porą dnia wzywaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli potrafimy być tobie konieczni. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym przyjacielem i w sytuacji jeśli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Tacy zawsze jesteśmy.


Zawsze możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Usługi w ramach Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie możesz zapoznać się ze elementami kompletnej oferty to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o potencjalnej współpracy. Jednak na pewno możesz w mieście Lututów liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, lecz jak właściwie nadmieniliśmy jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Awaryjny pojazd dało by się niewątpliwie, w granicach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, jednak hamujemy zapał kiedy pojawia się wybieranie podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Istnieje parę czynników dla jakich trzeba potraktować tą radę poważnie. Po pierwsze doświadczenie oraz kompetencję znaczące przy realizacji takiej usługi. Nie da się w stu procentach zaufać prostej lince holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona wadliwa. Holując auto musi się objeżdżać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie utrudni no i wydłuży przerzut. Prawdopodobnie nie trzeba w zasadzie o tym mówić, ale dokładnie MegaHol ma całość tego co jest pożądane, by rzetelnie odholować dowolny pojazd.


Dowolny model aut umiemy dostarczyć na wskazane miejsce używając naszych lawet, lub autolawet. W miejscu powstania kolizji pojawimy się prawie natychmiast kierując tu właściwy sprzęt do solidnego odtransportowania waszych samochodów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego stworzyliśmy MegaHol. Naszym celem jest być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym ruchem do uzyskania podobnego celu musi być świetna propozycja i jakość profesjonalnych usług. Z zepsutym TIR-em zatykającym ulicę spotkał się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Jeżeli w sytuacji kolizji na trasie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to oczywisty jest zator, być może na parę kilometrów. Analogiczne, bądź na pewno przykrzejsze skutki jest zdolna podobna usterka uczynić na pośledniej, ale aktywnej trasie. Dlatego tak ważny okazuje się sprawny , a także specjalistyczny przewóz takiego auta, albo bardzo szybka jego naprawa w rejonie lokalizacji zderzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do wyciągania wielkich aut z rowu i oczywiście pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Mamy, jak się zdaje optymalne akcesoria, żeby przeprowadzić sesję bezpiecznej formy remontu po poprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego samochodu. Ciężkie samochody wszelkiego rodzaju takie jak ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, potrafimy przez całą dobę dostarczyć prędko oraz bezawaryjnie.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach czuwa profesjonalna załoga będąc oczywiście żyrantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka akurat nie będę tu pożądane. Niesprawność mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce dotrze znacznie szybciej.


Od lekkich reperacji silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne warianty niesprawności. Na każdym poziomie staramy się osiągnąć wszystko co prawdopodobne, z tego powodu ruszamy po przeprowadzeniu gruntownego sondażu w trakcie przyjmowania zamówienia. Naturalnie w przebiegu realizacji usługi może się ujawnić, że awaria jest groźniejsza niż przewidywania , ale wtedy niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, czekająca na wezwanie autolawety czy naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Staramy się do zamówień przystępować nadzwyczaj osobiście dlatego, że mamy świadomość, iż każdy przykład jest inny. Nasi klienci maja prawo do nietrafnej diagnozy, to my mamy obowiązek być ekspertami więc potrafimy darować przyjaciołom oceniając każde zamówienie odrębnie. Luksus wykonania usługi zapewnia nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy   

Operujemy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników więc było dla nas oczywistym rozbudowanie stałej oferty o przewóz sporych maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. Odpowiednie wykorzystanie potencjału załogi minimalizuje powszechne nakłady na działalność, no i tym samym ogranicza wycenę usługi dla indywidualnego kontrahenta, zdecydowanie było by paradoksalne gdybyśmy tego potencjału nie dostrzegli.


Bezbłędnie przewieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Łatwo także desygnować nam transport ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Regularnie ubezpieczamy frachty jednak zawsze jesteśmy przekonani, że w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Każdy transport, zwłaszcza niestandardowych ładunków wymaga zezwoleń, pełnomocnictw czy sprawdzonej specyfikacji, jednakże na pewno nie obciążamy kontrahenta załatwieniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Jest jakiś czynnik, aby tym razem nie? Dlaczego nie MegaHol? Nie zamierzamy aby inni czuli się gorsi, ale szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Ciężko przyjmować, iż coś nie funkcjonuje dobrze w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie wiele takiego typu zakładów utrzymuje się na rynku.


Powinno się jednak rozważyć tą sytuację szerzej. Nasza firmowa sieć oddziałów to rodzina koncentrująca znaczną ilość kooperantów, co zabezpiecza nam pozwolenie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż możliwość jednostkowego warsztatu. Oczywiście to identycznie sprawdza się przy wyborze fachowych kierowców czy wyspecjalizowanych mechaników.  MegaHol to harmonijne połączenie niedużych zakładów, które nawzajem się wspierają będąc dodatkowo niedaleko wydarzenia i zarządzając niepowtarzalnym doborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Właśnie z tego powodu sprawdza nam się wyśmienicie, jako podwalina dostarczania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej grupy fachowców, którzy będą ekipą z lokalnego zakładu, zapewne związaną familijnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni mając takie partnerstwo.


Dowolne wezwanie dostaje swoją kalkulację , a skutek jest taki, że często u nas stawki za usługę są mniejsze niż się oczekuje. W przypadku usług wykonywanych z OC lub Assistance nie ma konieczności uiszczać zapłaty, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Oto jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z miasta Lututów, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: