LAWETA MAŁOGOSZCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAŁOGOSZCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zamówienie bo podstawowym naszym posłaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, jednak wypada dodać, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu podporządkowujemy własny tabor i kwalifikacje. Jeśli chodzi o nas to kontrahenta uważamy za przyjaciela zatem tak podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel potrzebuje nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego auto. Wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów oczywiście ze szczególnym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Na ogół może ci się przydarzyć awaria na trasie. Dobrym rozstrzygnięciem jest wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeśli przytrafi ci się taka przygoda w okolicy Małogoszcza, gdyż to niezawodna pomoc drogowa. Powinno się zadać właściwie pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast należy pojazd holować? Mobilny serwis to obecnie jest właściwie rutynowa usługa, a jednocześnie gdy do serwisu dołożymy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Zaś w efekcie niesprawność będzie usunięta na miejscu.


A poradzimy sobie z dowolną usterką. Osobiste nastawienie do zrealizowania każdej usługi pozwala na pożądane wyniki, zatem przestrzegamy tych zasad dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie można przeprowadzić praktycznie w terenie to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste usterki, natomiast kierowcom uniemożliwiają dalszą podróż. Zakończyły się klimaty gdy musiałeś wozić ze sobą kompletny warsztat samochodowy bowiem aktualnie błahymi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy może zamieniając w mżawkę zdarte wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! My zawsze jesteśmy stąd, w związku z tym jeśli nie umiesz wyjaśnić gdzie jesteś nie musisz się niepokoić. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest istotne, w którym miejscu stanąłeś z własną awarią my niedługo cię zlokalizujemy. Wydzwaniaj gdy jesteś w kłopocie bez względu na godzinę. Dojedziemy na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że istnieć należy godnie.Zawsze możesz zaplanować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Pomoc w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć wszystkie rozterki na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się z naszą całą ofertą. Ale na pewno jesteś w stanie w Małogoszczu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można stwierdzić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma widocznych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny rodzaj samochodów. Mamy świadomość, iż powszechną metodą interwencji jest holowanie, zwłaszcza jeżeli mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej umie się takiej interwencji podjąć każdy kierowca, my właściwie promowalibyśmy sięgnięcie po usługi fachowców.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie tej wskazówki. Podczas holowania ogromnie istotne są rutyna i profesjonalizm. Zawodność prostych lin holowniczych adresuje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy tej usłudze. Powinno się jeszcze mieć w pamięci, iż holowanie takiego rodzaju na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu na sto procent jest zabronione. Oczywiście tu akurat jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w profesjonalnym taborze lawety a także autolawety pozwolą nam na przewiezienie dowolnego modelu samochodu. W miejscu powstania zdarzenia zjawimy się bardzo szybko dostarczając adekwatny sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego wymyśliliśmy MegaHol. Naszym planem jest być najlepszym w przewozie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym gestem do wypracowania wymarzonego celu jest świetna paleta oraz klasa naszych usług. Kierowcy doskonale wiedzą jaką poważną jest na szosie awaria TIR-a. Kilometrowe korki potrafią się tworzyć nawet na trasie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Nawiasem mówiąc efekt potrafi być groźniejszy gdy do kolizji dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej drodze. Z tego powodu faktycznie istotny powinien być błyskawiczny , oraz specjalistyczny przerzut tego pojazdu, ewentualnie bardzo szybka jego naprawa najlepiej w miejscu kolizji.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do wyciągania kłopotliwych samochodów z wykopu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Na co dzień mamy, zatem nieodzowne akcesoria, żeby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej naprawy po pierwotnym oczyszczeniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego pojazdu. Uciążliwe pojazdy każdego standardu takie jak ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, umiemy przez całą dobę przewieźć prędko i bezpiecznie.


Jednakże w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna załoga i to głównie oni zapewniają powodzenie i klasę naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Usunięcie problemu potrafi też objawić się jako zgoła przeciwne no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka na szczęście nie będą niezbędne. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w okolice zajścia dojedzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują przyczynę niesprawności, choćby i na autostradzie.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów usterek od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Udaje się to dlatego, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia wykonujemy na tyle precyzyjny rekonesans aby personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć dokładnie przygotowany do pracy. Jednocześnie w przebiegu realizacji usługi zawsze może się wyklarować, że niesprawność jest uciążliwsza niż przewidywania i wówczas szybko jest sprowadzana, czekająca na zlecenie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy incydent jest inny dlatego przystępujemy do wezwań szczególnie indywidualnie. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i wskazówki. Możemy tak robić dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu dającemu nam niezaprzeczalny luksus pracy.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z ofertą transportu sporych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. Pomimo, że oczywiście nie specjalizujemy się w podobnej domenie frachtu to przecież wśród ekipy są eksperci, kierowcy z ogromnym doświadczeniem w identycznych przewozach, dlatego polecamy ich wiedzę.


Efektywnie przewieziemy na wybrane położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach całego kraju i zagranicą. Uwzględniamy oczywiście zamówienia na frachty ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Zawsze jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak także sprzętu jakim dysponują, mimo to w każdym przypadku wszystkie przewozy są ubezpieczone. Jakikolwiek przerzut, szczególnie nietypowych ładunków wymaga zatwierdzeń, uprawnień czy odpowiedniej specyfikacji, ale nigdy nie obciążamy klienta uzyskaniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Lecz czemu nie? Czyli ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie planujemy deprecjonować umiejętności innym, ale również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Jest sporo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zdecydowanie każda realizuje swoje zlecenia.


Warto jeszcze inaczej na tą sytuację spojrzeć. Nasza kompletna sieć oddziałów to formacja skupiająca znaczną ilość wspólników, co przynosi nam pozwolenie by proponować w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż propozycja indywidualnego warsztatu. W sprawie kadr firmowa sieć również buduje przewagę nad indywidualnym warsztatem, nawet kiedy pracują tam dobrzy mechanicy. Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym potencjalne odziały czuwające w strefie kolizji kooperują ze sobą, by na miejsce posłać absolutnie najlepiej skomponowaną załogę.


Kwintesencję dostarczania naszych usług wyznacza dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie z tego powodu. Zapewne z pomocą dotrze mała, familijna grupa fachmanów, jednak wspierana siłą dużej firmowej sieci.


Cennika u nas nie potrzebujemy, ale oczywiście możecie przewidywać rzetelną wycenę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to w związku z tym, że szacujemy prace na bazie realnych danych. Zlecenia z OC oraz Assistance realizujemy w zakresie ubezpieczenia.


To jest MegaHol – rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Małogoszcza, który gwarantuje Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: