LAWETA MIKOŁAJKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIKOŁAJKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszym portalu


To rozsądnie, że tu jesteś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w bliskości Mikołajek do którego mogłeś zajrzeć. Ratujemy w wszelkich wypadkach losowych, jakie potrafią zdarzyć się na trasie. Usuniemy każdą niesprawność. Z sukcesem odciążymy Cię w holowaniu TIR-a oraz innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości oraz wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Jeśli to usterka wywołaj nasz numer niezwłocznie. W tej chwili absolutnie nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż kiedy potrzebujesz bezpieczeństwa nim będzie na pewno za późno. Wypracowania solidnej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. Więc to świadczy o tym, że zamierzasz zaznajomić się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów parających się ciężarową pomocą drogową ma takich usług ogromny repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do rozmowy. Wirtualnej rozmowy, w której z radością odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Rozpoczniemy od nas:Otóż z kim się komunikujecie?


MegaHol wiąże ogromną liczbę drobnych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie tylko dla aut ciężarowych, TIR , a także dostawczych, lecz w o wiele pełniejszym zakresie. Od lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy może jednośladów po fracht lawetą bądź autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją powinien być TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym naturalną koleją rzeczy w profilu naszych usług pojawił się również transport maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu posiadamy w sieci odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś pracujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Obecnie możecie MegaHol spotkać dodatkowo w Mikołajkach, a także w całym szeregu kolejnych lokalizacji w Kraju, w których zawsze zyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Warto o MegaHol myśleć, gdyż wkrótce pojawimy się na całym terytorium Kraju.Co kierowca powinien zyskać na istnieniu sieci?


Gwarancję doskonałego standardu i bezpieczeństwa zleconych usług w każdym przypadku w czasie 24h na dobę. W dziedzinie usług holowania raczej nie można żądać więcej? Istotną cechą usługi determinującą nasze decyzje jest zwykle cena, ale znacznie częściej incydentalnie przy wyborze pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża na miejsce wypadku. Sieć MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać indywidualnie i kierować tam załogę odpowiednio przygotowaną do tej usługi. Przytrafiają się awarie wymagające wszechstronnych mechaników ewentualnie, co faktycznie u nas jest osiągalne, kilku ekspertów z różnorodnych specjalności. To może być łącznie potrzeba wysłania porządnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z parowu, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Posiadanie odpowiedniego sprzętu w ogromnej mierze określa zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Sieć umożliwia nam tą dostępność, o którą trudno jest małym, samodzielnie pracującym zakładom.Czy z powodu działania w platformie należność za usługi się obniża?


Zdecydowanie nie doszukamy się szablonu sytuacji drogowych, który dało by się przenieść na stały cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przypadków jest nie wiele. W MegaHol podstawą jest wczesna wycena usługi przygotowana w chwili otrzymywania wezwania. Takie informacje jak rodzaj pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w opinii zleceniodawcy, droga w okolice zajścia i rejon ewentualnego transportu to ważne informacje, które potrafimy zyskać na etapie początkowej konsultacji. Koordynator będzie na pewno wiedział o jakie rzeczy ma obowiązek pytać i te informacje dostarczą mu komplet tego co jest pomocne do wstępnej kalkulacji. Jednakże należy mieć na uwadze, że na miejscu potrafi zaistnieć mnóstwo nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą nas do korekty kalkulacji. Sieć ma tymczasem dla końcowej wartości usługi spore znaczenie, bo jak to zdarza się przeważnie w podobnych przykładach pozwala obniżyć wszystkie koszty, a w efekcie podsumowującą kalkulację. Trzeba również pamiętać, że dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe.Jakie usługi proponujecie prócz holowania aut?


 • W MegaHol, praktycznie tylko dzięki funkcjonowaniu w platformie, propozycja usług jest wyjątkowo różnorodna.
 • Holowanie i lawetowanie aut jest istotą naszej propozycji.
 • Przerzut autolawetą także pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w sumie przygotowana na wszystkie wymiary opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Fracht wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak również aut osobowych.
 • Usługa transportu pojazdów rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Fracht autobusów i unikalnych pojazdów.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Efektywne i bezpieczne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, kanału, pola czy innego trudno dostępnego miejsca.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Zapewniając pomocy drogowej absolutną możliwość pracy jesteśmy wstanie, dzięki istnieniu w sieci, jednocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na dostarczanie usług przewozowych. To zasługa sumy i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne tylko w sieci, gdzie wystarczy dobrze zdywersyfikować aktywa indywidualnych, zrzeszonych w sieci zakładów. W identycznym czasie, zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie usługi, możemy podejmować kilkanaście zleceń. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy na obszarze całego kraju , a także Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.W jaki sposób zdobyć sobie naszą pomoc drogową?


Najlepiej zanotować sobie nasz kontakt i wybrać go w razie gdy zajdzie konieczność. Zapewne na podobną porękę liczą kontrahenci flotowi i dla tego dla nich posiadamy przygotowaną właściwą umowę. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę podpisać i tu w Mikołajkach. Tworzymy takie projekty z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Umowa deklaruje zleceniodawcom nasz prędki przyjazd w rejon zajścia. Wartością długoterminowej umowy będzie na pewno skuteczniejsze przygotowanie do realizacji usługi, bowiem będziemy z pewnością znać typ taboru naszego kontrahenta. Przykładem może być tu pomoc serwisu mobilnego, który gdy jest zaopatrzony pod znany nam tabor zleceniodawcy pracuje zwyczajnie skuteczniej i w ten sposób minimalizuje jego szkody. Umowa z nami na pewno zmniejsza ryzyko strat, więc jeżeli jest instytucja, absolutnie nie obowiązkowo regionalna, której tabor często przemieszcza się w terenie naszych Mikołajek to reklamujemy jej nasze profesjonalne usługi. Powiadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może dobrze zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w przypadku nieoczekiwanego doświadczenia.


Holujemy by osiągnąć efekt – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: