LAWETA MORDY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MORDY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne zadanie. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy tak wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie rezygnujemy ze zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Mając to na uwadze,  każdy z naszych zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w takim samym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Nie wolno liczyć na to, że w drodze przegapią nas awarie pojazdu. Czasami może to się przytrafić akurat w okolicy naszego miasta Mordy, i w takim przypadku będziesz mógł błyskawicznie zabiegać o przysługę MegaHol, to idealne rozwiązanie. Jednak prawdopodobne jest, że nie nastąpi konieczność holowania. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, jak również doskonale wykwalifikowaną kadrą. Nasze działania na miejscu wydarzenia zawiodą do szybkiego usunięcia usterki.


A poradzimy sobie z dowolną niesprawnością. Nabyte doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, a to przekłada się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wiele niesprawności jakie wstrzymują kierowcom dalszą podróż dla naszych załóg okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Jesteśmy zdecydowani zająć się dowolną drobnostką czy to będą wycieraczki bądź raczej nieodpalający silnik, pęknięta opona lub ubytek paliwa, jako pomoc drogowa szybko to załatwimy.


Miej to na myśli. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś w okolice miasta Mordy przyjechać nawet z krańca Polski. Przypadek, że ze swoim problemem stanąłeś w lokum niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla nas znaczenia ponieważ znamy tutaj dowolny kąt. Oczywiście nie rozważaj nad porą doby ściągaj nas bezzwłocznie kiedy jesteśmy tobie potrzebni. Powinieneś mieć świadomość, iż możesz być naszym przyjacielem i w sytuacji jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Z tego powodu, że tacy są przyjaciele.Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w granicach Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę czy ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tu zaprezentowana w detalach więc masz czas rozwiać obiekcje. Ale tutaj w mieście Mordy jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to wcale, iż nasze lawety i autolawety nie mogą być dostosowane do przerzutu różnych aut. Więc chociaż powszechną procedurą przejazdu uszkodzonego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to przecież zachęcamy by skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Wydaje się być to wskazane z paru powodów. Na pewno najistotniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Awaryjność typowych linek holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Holując samochód kierowca musi objeżdżać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni no i przeciągnie przerzut. Zatem pomoc drogowa MegaHol administrująca wytrawnymi składami, a także stosownym sprzętem do lawetowania może być najszczęśliwszym doborem.


Mamy w posiadaniu lawety lub też autolawety przystosowane do transportu dowolnego rodzaju pojazdów, jak również podróżnych. Odpowiedni transport przywieziemy szybko w rejon wydarzenia i bezawaryjnie dowieziemy na ustalone położenie i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Przewóz aut ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których przewidujemy być najlepsi. W podobnym zakresie w wartości naszych usług jak też w znacznej ofercie. Kierowcy dobrze kojarzą jakże kłopotliwą potrafi być na szosie niesprawność TIR-a. Też jeśli awaria znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych trasach bywa, że wyłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi utworzyć wielokilometrowe korki. A efekt jest w stanie być gorszy kiedy na przykład do kolizji dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek ruchliwej trasie. Więc prędka naprawa względnie efektywny, kompetentny przewóz tego pojazdu jest tak bardzo ważny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia ciężkich aut z wykopu i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Posiadamy więc możliwość błyskawicznego odblokowania trasy oraz przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze położenie zapewniające wszczęcie bezkolizyjnej naprawy. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy cały arsenał dużych aut w tym: ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze.


Tymczasem w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa fachowa kadra i to właśnie oni gwarantują powodzenie i kondycję wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może zupełnie u nas nie będą uzasadnione holownik i niskopodwoziówka. W lokalizację zdarzenia stosunkowo prędzej dotrze mobilny serwis i choćby na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy fachowo dokonają oczekiwanej reperacji..


Od wulkanizacji opon po drobne reperacje silnika na takie zdarzenia zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Na każdym szczeblu walczymy by osiągnąć wszystko co prawdopodobne, w związku z tym jedziemy po przeprowadzeniu gruntownego rekonesansu w trakcie zatwierdzania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wypaść coś nieprzewidzianego i natychmiastowa reperacja tym razem nie stanie się możliwa, jednak wówczas natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca jedynie na zlecenie.


Niesprawności, chociaż zbliżone pozostają jednak wyjątkowo rożne, z tego powodu też do wszelkich zleceń podchodzimy odrębnie. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich potrzeby i inspiracje. Wolno nam tak funkcjonować dzięki idealnemu zapleczu technicznemu dającemu nam niezaprzeczalny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Gospodarujemy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników w tej sytuacji wydało nam się wyrazistym powiększenie stałej propozycji o przewóz sporych maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. Należy korzystać z wiedzy kadry mimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie przewozu, lecz wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu staramy się zredukować ogólne koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny usług.


Transportujemy na terenie kraju i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich mimo, że niedużych wózków widłowych. Dodatkowo frachty ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Wszystkie pojazdy i frachty transportowane w ramach naszych usług są u nas bezpieczne, ale oczywiście każdorazowo ubezpieczamy transporty. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem w tym możliwe, obowiązkowe uprawnienia okazując się w ten sposób pełną dokumentacją niezbędną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu tym razem nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Wolno nam sobie w tym miejscu zapisywać, iż to my jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto w ten sposób pisze nigdy nie obniża kwalifikacji innych. Niechybnie sprawdzają się w działaniu wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek funkcjonuje ich w branży wyjątkowo dużo.


Sugerujemy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z nowej flanki. Nasza pajęczyna oddziałów to formacja na którą składa się znaczną ilość wspólników, a to daje nam uprawnienie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż propozycja indywidualnego zakładu. W sprawie kadr firmowa sieć także ma przewagę nad jednostkowym warsztatem, nawet wówczas jeśli pracują tam doskonali specjaliści.  Stanowimy doskonałe zespolenie wzajemnie wspomagających się niedużych warsztatów, których mocą jest niewielka odległość od usytuowania zderzenia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu i technologi.


Dokładnie z tego powodu sprawdza nam się znakomicie, jako opoka dostarczania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dojedzie konkretnie do was właściwie wyszukana formacja fachowców, zapewne z małego zakładu gdzie łączą ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, ale będą mogli liczyć na natychmiastową interwencję naszej pajęczyny.


Każde zlecenie dostaje swoją kalkulację dzięki temu nierzadko u nas ceny za pracę bywają mniejsze niż się oczekuje. Zdecydowanie wykonujemy wszystkie wezwania z OC i Assistance i w tym przypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


Więc to oczywiście cały MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z  miasta Mordy, który w każdym przypadku zjawi się  w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: