LAWETA NAŁĘCZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NAŁĘCZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na stronie MegaHol


Skoro to awaria względnie odmienne drogowe zdarzenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w rejonie MIASTA trafiłeś najpewniej najlepiej jak można. Sprawnie pomożemy, a kiedy będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne auta ciężarowe lub dostawcze w tym względzie akurat nie kryją dla nas zagadek. Laweta zamówiona w MegaHol to niepodważalna gwarancja szybkości, a także jakości usługi 24h na dobę.


Dzwoń! Lepiej nie trwoń w tej chwili czasu na przeglądanie tej strony gdy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, więc wszedłeś na tę stronę gdyż szukasz zabezpieczenia. Spodziewasz się na dalszą perspektywę absolutnej gwarancji jakości usługi. Teraz może być dobry czas na rozpoczęcie konwersacji. Możesz nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej propozycji usług dużo rozleglejszej niż usługi holowania. Tymczasowo do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka zazwyczaj kierowanych do nas pytań.


To pytanie pojawia się przeważnie jako jedno z pierwszych:Czym jest MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zespołów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zintegrować swoje zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie rozszerzamy swoją propozycję. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe, a także oferujemy frachty lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili potrafimy przyjąć zlecenie przewozu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy dysponentami właściwych lawet lub naczep niskopodwoziowych. Jakiś czas temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Nasza placówka w Nałęczowie to wynik ekspansji firmowych, jakościowych usług wprost do całego szeregu miejsc w Polsce.


Dążymy do tego, by odnaleźć takie lokalizacje w całej Polsce.Co nabędziesz dzięki sieci MegaHol?


Przez 24h na dobę absolutną gwarancję wysokiej klasy i zaufania usługi. To jasna gwarancja i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Niebagatelną cechą usługi warunkującą nasze wybory jest naturalnie cena, ale zdecydowanie rzadziej przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. Tak działa platforma powoduje, że MegaHol dociera do klienta szybciej niż konkurencja. Brygady MegaHol są w każdym przypadku perfekcyjnie gotowe do realizacji określonego zlecenia pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci jesteśmy wstanie dobrać kadrę idealnie dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na tym obszarze. Pojawiają się usterki domagające się uniwersalnych fachowców względnie, co właśnie u nas jest osiągalne, kilku fachmanów z odrębnych specjalizacji. Bezpośrednio w kryzysowych okolicznościach zazwyczaj zmuszeni są do działania ci którzy właśnie nadjechali i wypada wzywać następną firmę jeżeli, akurat nie można przeskoczyć kłopotu. U nas jednocześnie dojadą wszyscy którzy powinni być potrzebni nawet gdyby trzeba było zbierać siły całego szeregu zespołów z platformy. Dzięki platformie dysponujemy sprzętem, jakiego potrafią rzecz jasna nie posiadać jednocześnie na stanie małe jednostkowe zakłady.A może istnieje prosty taryfikator usług?


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do wprowadzenia nie zmiennej stawki za usługę szczególnie, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nie do zaplanowania. w MegaHol regułą jest wstępna wycena usługi wykonana w czasie podejmowania wezwania. Poniektóre nieuniknione czynności można określić dosłownie przy wezwaniu. Wiadomo wszakże jaki wóz będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka będzie faktycznie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy wskazany jest dojazd serwisu mobilnego itp. Dyspozytor będzie na pewno wiedział jakie ma zadawać pytania i pozyskane informacje zapewnią mu wszystko co jest potrzebne do początkowej symulacji kosztów. Aczkolwiek poprawka kalkulacji potrafi być niezbędna po oględzinach na miejscu zajścia. Jednakże często stawki za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u słabszych usługodawców i wynika to głównie z sieciowego profilu naszej firmy. Ponadto w MegaHol występuje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli.Co oferujecie ponad holowanie?


 • Arsenał usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście ogromny dzięki działaniu w platformie.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie wszystkich aut.
 • Usługa transportu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej przewożonym pojazdem właściwą autolawetą wraz z zepsutym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych pojazdów ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Osiągalna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługowy transport pojazdów drogowych różnych modeli.
 • Usługowy przewóz, jednostkowy i w granicach umów stałych, uciążliwego sprzętu budowlanego, rolniczego czy też drogowego.
 • Transport autobusów i nietypowych pojazdów.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa lub uniwersalnie dla przemysłu, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Efektywne i bezawaryjne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, parowu, pola czy dziwnego trudno dostępnego miejsca.
 • Kompletna wymiana w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej absolutną gotowość do działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w platformie, jednocześnie i bezproblemowo pozwolić sobie na świadczenie usług transportowych. Oczywiście to efekt ilości i różnorodności będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo odpowiednio zdywersyfikować zasoby konkretnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Skuteczność MegaHol przenosi się także na sposobność otwarcia licznej grupy usług równolegle nie trącąc przy tym na marce oraz bezpieczeństwie realizowanych usług. Pozostałe usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę przez cały tydzień.Czy jest możliwość zapewnienia dla siebie tej profesjonalnej interwencji?


Najpewniejsze będzie zapamiętać sobie nasz numer i wybrać go w przypadku potrzeby. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą firmą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. w każdym polskim oddziale, chociażby tu w Nałęczowie, wolno państwu z MegaHol ratyfikować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych albo przypuśćmy firm taksówkowych. Natychmiastowy dojazd na miejsce zdarzenia oto to co na początek zabezpiecza kontrahentom długoterminowa umowa. Dzięki sieci przyjdziemy do was niemal błyskawicznie, a będąc zorientowanym na typ taboru z którym będziemy mieli do czynienia szybciej zrealizujemy taką usługę. Przykładem może być tu działalność serwisu mobilnego, który gdy jest wyekwipowany pod znajomy nam tabor klienta funkcjonuje po prostu skuteczniej, a w ten sposób minimalizuje jego szkody. Należałoby wiedzieć, że firma którą serwisujemy zdecydowanie nie musi być z okolic Nałęczowa. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w naszym rejonie, a ta umowa redukuje ryzyko. Na wypadek awarii warto mieć atut w rękawie. Niech nim zostanie nasza profesjonalna pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol to jazda zdecydowanie do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: