LAWETA OŻARÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OŻARÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy zamówienie bo głównym naszym założeniem będzie na pewno niesienie pomocy, jednak trzeba dodać, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu podporządkowujemy własny tabor i doświadczenie. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela więc tak podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w takim samym stopniu jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce są należycie wyposażone.


Niestety nie wolno czekać na to, że w podróży ominą nas usterki samochodu. Optymalnym rozwiązaniem wydaje się być wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeżeli przytrafi ci się to w bliskości Ożarowa, bowiem to pewna pomoc drogowa. Powinno się zadać jeszcze pytanie – Czy na pewno niezwłocznie potrzeba auto holować? W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, jak również profesjonalnie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na jakiś czas będzie profesjonalnym punktem warsztatowym, i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie awarii.


Na szczęście nie obawiamy się, że jakiś ruch nas zdziwi bo posiadamy wystarczająco dużo wyobraźni, by nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. Do tej pory obojętnie jakie zamówienie realizowaliśmy pozytywnie i nie szukamy takiego argumentu by jakoś to się zmieniło. Zdecydowana większość niesprawności które utrudniają kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się być tuzinkowymi do wyeliminowania. Skończyły się sezony gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą pełny warsztacik samochodowy ponieważ aktualnie drobnymi naprawami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy zmieniając w śnieżycę niesprawne wycieraczki.


Miej to zawsze z tyłu głowy. Jeżeli totalnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się martwić, bowiem my oczekujemy nieopodal za miedzą. Znamy tutaj każdy zakątek więc nie jest ważne, gdzie stanąłeś ze swoją awarią my wkrótce cię wyszukamy. Potrzebujesz pomocy więc dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Przyjemnie jest mieć przyjaciół na jakich wciąż potrafimy się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że funkcjonować powinno się właściwie.Ręczymy za współpracę o dowolnej porze dnia i nocy:

  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co obejmuje pełna propozycja skoro dalej nie czujesz pewności. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i wszędzie, a zwłaszcza w naszym Ożarowie.LawetaAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet i autolawet na sto procent jest przygotowana do przewozu każdego pojazdu. I chociaż łatwą procedurą przerzutu zepsutego auta osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to my jednak zachęcamy by skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Tą radę trzeba przyjąć na serio. Zwykły kierowca po prostu nie przypuszcza jak istotne przy holowaniu potrafią być praktyka i kompetencje. Wadliwość prostych linek holowniczych zwraca czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Dlatego doskonale wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol są najwłaściwszym doborem.


W profesjonalnym taborze znajdują się lawety, albo autolawety dopasowane do wszelkiego rodzaju pojazdów. W miejscu powstania wydarzenia pojawimy się bardzo szybko zapewniając optymalny sprzęt do niezawodnego przewiezienia waszych pojazdów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi adrenalinę. Ciągle sięgamy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w wachlarzu usług jak i w jakości ich realizacji. Wszyscy świetnie kojarzą jaką poważną potrafi być na szosie niesprawność TIR-a. Jeżeli w sytuacji niesprawności na szosie dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to pewny jest korek, być może na wiele kilometrów. A skutek jest w stanie być szkodliwszy jeśli do zdarzenia dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek uczęszczanej szosie. Więc dlatego szanować trzeba sprawne, profesjonalne reperacje na miejscu kolizji, lub profesjonalny przewóz takich aut.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pobocznym na przykład takim, który gwarantuje wydobycie kłopotliwego TIR-a z kanału , a także ustawienie go na kołach. Utrzymujemy, zatem konieczne narzędzia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej naprawy po poprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego pojazdu. Cały repertuar ciężkich aut: Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, skutecznie i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod ustalony adres.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych oddziałach pełni dyżur zawodowa kadra będąc również poręczycielem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo może się wyjaśnić, iż nawet nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. W rejon niesprawności zdecydowanie szybciej dotrze mobilny serwis no i też na autostradzie, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają oczekiwanej reperacji.


Od wulkanizacji opon po drobne remonty napędu na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Próbujemy przed wyruszeniem ustalić przyczynę usterki i dlatego przeprowadzamy skrupulatny rekonesans w czasie przyjmowania zlecenia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyjeżdżają absolutnie gotowi do pracy. Zdarza się, że wywiad telefoniczny jest niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi dokonać krótkiej reperacji, tym razem nie jest to jednak problem ponieważ w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Przedkładane przez nas niezależne podejście do zleceń bierze się z faktu, iż awarie chociaż podobne regularnie pozostają wyjątkowo różnorodne. Klient może nawet nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności zdarzenia, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a dalej wysnuć odpowiednie wnioski, ponieważ w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, posiadając odciążenie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wydobywają z takich pertraktacji jedynie odpowiednie sugestie.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze mamy pod dostatkiem, dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowanie naszej propozycji usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. To ze wszech miar rozważna decyzja, bowiem czerpie z potencjału firmowych zawodowych kierowców i sprzętu, i tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania tak wpływając na ograniczenie wycen podstawowych prac.


Frachty realizujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na określone miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od masywnych chociaż małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy też busy. Dodatkowo wyroby w formie ładunków ponadnormatywnych bądź frachtów dłużycowych będą mogły być obiektem tej usługi.


Jako, że zabezpieczenie transportu jest absolutnie na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo regularnie ubezpieczamy frachty. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem w tym prawdopodobne, nieodzowne pozwolenia wykazując się tym samym pełną dokumentacją potrzebną do dostarczania tej pracy.Dlaczego my?

A dlaczego akurat nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Prawdopodobnie chcemy być najlepsi, jednakże ostatecznie rzecz jasna nie chcemy aby inni czuli się gorsi. Działa pełno pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak pewnie każda realizuje oczekiwane zadania.


Popatrz na to trochę inaczej. Indywidualny warsztat prawdopodobnie nie będzie operował tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i sprzętem jak marka należąca do sieci składającej się z wielu partnerów. O wyspecjalizowanych mechaników czy profesjonalnych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w samej firmowej sieci niż w pojedynczym warsztacie. MegaHol to znakomite zespolenie małych zakładów, które wzajemnie się wzmacniają działając synchronicznie niedaleko zdarzenia i dysponując niepowtarzalnym doborem taboru i oczywiście sprzętu.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi podstawę oferowania naszych usług sprawdza się przede wszystkim dlatego. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady fachmanów, którzy będą drużyną z lokalnego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą pewni mając takie zaplecze.


Taryfikatora nie potrzebujemy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na rzetelną stawkę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to z tego powodu iż szacujemy usługi jednostkowo. W momencie prac wykonywanych z OC względnie Assistance nie trzeba pokrywać należności, bowiem rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być faktycznie taka. Stale Twój roztropny przyjaciel z Ożarowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: