LAWETA PIĄTEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIĄTEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne działanie. Wszystkich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy także tym którzy poruszają się trochę mniejszymi wozami. Biorąc to pod uwagę,  dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w takim samym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Wszędzie może ci się przytrafić kłopot na trasie. Jeżeli zdarzy się taki kłopot w okolicy naszego miasta Piątek dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie skuteczne rozwiązanie. A może nie zajdzie przymus holowania. W sposób naturalny potrafi się okazać, iż wystarczy praca mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną kadrą. Toteż, może się zdarzyć, że rozwiążemy awarię na miejscu wydarzenia.


Rzecz jasna nie stresujemy się, iż coś nas zaskoczy ponieważ mamy stosunkowo dużo energii, by nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, obecnie upewnia nas w przeświadczeniu, że podejmujemy dobre decyzje w momencie realizacji zdobytych zamówień. Mnóstwo awarii jakie paraliżują klientom dalszą podróż dla naszych drużyn okazuje się nietrudnymi do naprawienia. Zakończyły się czasy kiedy musiałeś transportować ze sobą duży warsztat samochodowy ponieważ dzisiaj drobnymi remontami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy może zmieniając w ulewę niesprawne wycieraczki.


Takie sprawy są ważne! Ty, być może dotarłeś do nas z odległego końca kraju, jednak my jesteśmy u siebie. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce odnajdziemy, więc szybko podamy ci pomocną rękę. Ściągaj nas o każdej godzinie dnia lub nocy. Pojawimy się na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.


W dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance lub niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera nasza paleta możliwości skoro nadal nie masz pewności. Jednak na przyjaciół z miasta Piątek możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, jednak jak wcześniej wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą lub autolawetą dowolnego pojazdu. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący korzystając z linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak radzilibyśmy zawsze w takich chwilach sięgać po fachowców.


Tę radę trzeba przyjąć na poważnie. Kwalifikacje no i profesjonalizm zawsze są konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Lina holownicza, którą przeważnie wykorzystujemy do takiego rodzaju holowania jest jak się okazuje awaryjna. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zabronione. I w tym wypadku akurat bezwzględnie jest pole do popisu dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Mamy lawety lub autolawety dobrane do przerzutu jakiegokolwiek typu aut, ale też podróżnych. O każdej porze potrafimy, dość prędko przywieźć w rejon wydarzenia właściwy transport oraz solidnie przewieźć i pojazd i pasażerów do określonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego zorganizowaliśmy MegaHol. Naszym zamysłem jest móc być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w wachlarzu usług jak i w wartości ich realizacji. Usterka TIR-a na szosie potrafi stać się olbrzymim problemem. Także jeżeli niesprawność ma miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg bywa, że odłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe korki. Bliźniacze, bądź jeszcze przykrzejsze rezultaty jest w stanie podobna niesprawność spowodować na pobocznej, lecz uczęszczanej drodze. I właśnie dlatego doceniać powinno się błyskawiczne, profesjonalne poprawki w rejonie lokalizacji kolizji, lub profesjonalny transport tych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do podnoszenia uciążliwych samochodów z parowu oraz pozwalający na ustawienie ich na kołach. Utrzymujemy, więc właściwe akcesoria, by przeprowadzić sesję bezpiecznej formy remontu po poprzednim uprzątnięciu ulicy z awaryjnie zablokowanego, trudnego pojazdu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, cały wachlarz dokuczliwych samochodów przewieziemy skutecznie i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Umożliwia to ponadto doświadczona kadra, która sprawując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wypadku zawita znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują przyczynę usterki, choćby na drodze szybkiego ruchu.


Mobilny serwis jest gotów tak samo na wulkanizację opon jak również na drobne naprawy napędu. Próbujemy przed wyjazdem zdefiniować przyczynę awarii i z tego powodu prowadzimy wnikliwy sondaż w czasie podejmowania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy odjeżdżają właściwie przygotowani. Jest oczywiste, że jesteśmy zabezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż krótka reperacja jest akurat nie osiągalna.


Chcemy do zleceń przystępować szczególnie jednostkowo z tego powodu, że mamy jasność co do tego, że każdy epizod potrafi być wyjątkowy. Wszyscy klienci maja prawo do niewłaściwej opinii, to my mamy obowiązek być profesjonalistami więc możemy darować przyjaciołom traktując każde zadanie indywidualnie. Przyjęte postępowanie wyłącznie pomaga nam w luksusie realizacji zadań bo podstawę gwarantuje nam profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy 

Operujemy wielką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników dlatego wydało nam się wyrazistym powiększenie naszej propozycji o fracht dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. To fakt, że w takiej dziedzinie frachtu nie specjalizujemy się, lecz kiedy pośród wysokiej klasy kierowców gromadzi się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Frachty przeprowadzamy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na wyznaczone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych choć małych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Przedmiotem tej usługi mogą być także towary ponadnormatywne lub frachty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą absolutnie bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Całkowite procedury oraz dokumenty niezbędne do specyfikacji powiązanej z realizowaną przez nas pracą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc czemu nie? Czemu nie MegaHol? Absolutnie nie zamierzamy odbierać umiejętności innym, jednak również nikt tego rzecz jasna nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Jesteśmy pewni, że potencjalne pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie korzystnie.


Zerknij na to jednak inaczej. Jednostkowy warsztat na pewno nie będzie dysponował naprawdę tak uniwersalnym zespołem pojazdów i sprzętem jak marka należąca do sieci tworzącej się z znacznej ilości wspólników. To samo sprawdza się przy wyborze profesjonalnych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Stanowimy doskonałe zestawienie wzajemnie wspierających się niewielkich warsztatów, których potęgą wydaje się być niewielka odległość od lokalizacji wydarzenia i oczywiście niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi podstawę oferowania naszych usług legitymizuje się właśnie w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą dojedzie mała, zaprzyjaźniona grupa profesjonalistów, jednak wspierana mocą dużej firmowej pajęczyny.


Cennika u nas nie mamy, ale powinniście przewidywać rzetelną cenę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, iż wyceniamy usługi jednostkowo. Wyjątkowo optymalną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia wydaje się być proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest możliwość zrealizowania usługi w zakresie OC względnie Assistance.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być faktycznie taka. Przyjaciel z miasta Piątek, który przyrzeka Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: